Бандитка Сью• 30 октября 2024

Що треба їсти щоб швидко набрати вагу?

Порадьте якісь продукти/страви
АнтиТроль• 30 октября 2024
Майонез хлеб торт
Элька-Карамелька• 30 октября 2024
Пельмени с майонезом, мне когда то помогло
ТигрЛьвович• 30 октября 2024
Антидепресанти
Лялька в колисці• 30 октября 2024
Кофе со сливками 20% и булки,манная каша
Боневтікла• 30 октября 2024
Пиво со сгущенкой
Домовенок Кузя• 30 октября 2024
Вам треба збільшити вагу за рахунок корисних вуглеводів, а не жиру і цукру. Тому почитайте про складні вуглеводи, й збільшість в раціоні їх, при цьому не забувайте, що потрібні білки (мʼясо, риба, творог) і жири (червона риба, авокадо, сметана, горіхи і тд)
Не заздріть тьоті• 30 октября 2024
У меня не получается,хотя ем довольно таки много. Витамины пила,травы, даже пробовала детское питание. Нифига
Маргарита и Мастер• 30 октября 2024
Сбалансированное питание с профицитом калорий.
Цукрові вишні• 30 октября 2024
Если без вреда организму, то никак. Если по нормальному, то постепенно увеличивать калории. Мне трудно набрать вес, поэтому получилось грубо говоря по килограмму в месяц, но пришлось прикладывать большие усилия
Малявка ще та• 30 октября 2024
Булки и хлеб, из своего опыта
ЖонДуан• 30 октября 2024
Багато мучного і солодкого.
Marmu• 30 октября 2024
Автор, не їжте мучне, як тут радять - тільки покриєтесь цилюлітом. Їжте здорову їжу, жири обов´язково, горіхами можете закидатись. Я на початку війни почала жрати булки (батькова дружина з магазину приносила) - це жах якийсь, яка була дрябла. Зараз на кето, хоч і схудла, але все підтягнуте. Була 55, тепер 50, теж сподіваюсь набрати з пару кг, але краще вже м´язами
Мадам Подлинник• 30 октября 2024
Мед с орехами)
ХвилювАллочка• 31 октября 2024
побільше білків (перегляньте чи достатньо вживаєте) + складані вуглеводи + жири