Бандитка Сью• 30 октября 2024
Що треба їсти щоб швидко набрати вагу?
Порадьте якісь продукти/страви
Домовенок Кузя• 30 октября 2024
Вам треба збільшити вагу за рахунок корисних вуглеводів, а не жиру і цукру. Тому почитайте про складні вуглеводи, й збільшість в раціоні їх, при цьому не забувайте, що потрібні білки (мʼясо, риба, творог) і жири (червона риба, авокадо, сметана, горіхи і тд)
Не заздріть тьоті• 30 октября 2024
У меня не получается,хотя ем довольно таки много. Витамины пила,травы, даже пробовала детское питание. Нифига
Цукрові вишні• 30 октября 2024
Если без вреда организму, то никак. Если по нормальному, то постепенно увеличивать калории. Мне трудно набрать вес, поэтому получилось грубо говоря по килограмму в месяц, но пришлось прикладывать большие усилия
Автор, не їжте мучне, як тут радять - тільки покриєтесь цилюлітом. Їжте здорову їжу, жири обов´язково, горіхами можете закидатись. Я на початку війни почала жрати булки (батькова дружина з магазину приносила) - це жах якийсь, яка була дрябла. Зараз на кето, хоч і схудла, але все підтягнуте. Була 55, тепер 50, теж сподіваюсь набрати з пару кг, але краще вже м´язами
ХвилювАллочка• 31 октября 2024
побільше білків (перегляньте чи достатньо вживаєте) + складані вуглеводи + жири