миссАрфография• 30 октября 2024
Долговая расписка
У меня умер муж в сентябре . На днях нашла долговую расписку . Ему должны были 5000 $ . Срок 17 октября 2024 года .Я об этом должнике знала , мы 3 года не могли забрать у него свои деньги . Полгода назад ,муж пошел ему навстречу , написали новую расписку с новыми сроками .
Подскажите ,пожалуйста , может кто в теме .
Как мне с этим должником разговаривать ? Как припугнуть ? Стоит ли идти в суд ?
В наследство я вступать не буду , т к на муже ничего не было.
Буду очень благодарна за совет .
Щебетуха• 30 октября 2024
Це велика сумма як на мене, яку треба повернути.
Тут вам зараз нарадять.
Візьміть консультацію у юриста.
Тут вам зараз нарадять.
Візьміть консультацію у юриста.
Хвильоватиша• 30 октября 2024
так этот долг и есть наследство. если вы будете судится, если добровольно вам не отдают долг, то вам придется вступить в наследство
миссАрфография
• 30 октября 2024
Ответ дляХвильоватиша
Дякую
миссАрфография
• 30 октября 2024
Ответ дляЩебетуха
Тут вам зараз нарадять.
Візьміть консультацію у юриста.
Тут вам зараз нарадять.
Візьміть консультацію у юриста.
Згодна )
Фенте Фря• 30 октября 2024
Якщо не вступати в спадщину - то підстав повертати борг вам законних у боржника нема, хіба по совісті, але тоді і теми мабуть не було б, якби можна було так вирішити.
Якщо розписка належним чином оформлена (наскільки мені відомо - може бути не оформлена нотаріально, але мають бути усі обов´язкові реквізити) і з тих людей є що взяти (бо навряд для вас бажаний сценарій отримувати по 500 грн щомісяця від них по виконавчому провадженню, а якщо в них нічого нема - то це дуже імовірний сценарій) - я би зв´язувалася, а як ні - то ні.
миссАрфография
• 30 октября 2024
Ответ дляФенте Фря
Дякую