Значит надо• 30 октября 2024
У кого дети учатся в медицинском университете, зайдите
Девочки, у кого дети учатся в медицинском университете, напишите в какой городе и насколько сложно учиться. Ребенок планирует поступать в медицинский, но везде говорят, что не столько проблема поступить, сколько выучиться, потому что коррупция и везде нужно платить немалые суммы. Есть дети, которые говорят, что учатся сами, если учиться, другие - что твои знания не нужны, все равно будет выкачка денег. Я, возможно по своей наивности, придерживаюсь первого мнения. Поделитесь собственным опытом.
Банка з медом• 31 октября 2024
Ответ дляВыФсеВрете
Закінчила Богомольця в 2011
Вчилася сама. Іноді платила, коли збиралися всі групою закрити якийсь модуль. Але то були копійки. А так, якщо хочеш вчитися сам- то все реально більш ніж. Стосовно важко. Не знаю- мені нема з чим порівнювати. Не скажу, що було легко, але мені було цікаво. Не всі дисципліни , але більшість, ну і група була класна. Тому студентські роки згадую, як чудові. Нічого складного немає. Ті, хто навіть був тупенький і слабкий в навчанні- всі закінчили. Пере здавали по 3 рази, на трійки, але всі все здали.
Я б зараз в цій країні про інше думала, якщо чесно. Моя дитина не хоче в мед інститут- я б її відправила в стоматологію. Але зараз краще шукати щось мобільне. Без привʼязки до будь якої країни . Але звісно, якщо дуже хоче і мріє- то тоді нехай йде в медичний.
Автор, прислухайтесь, у нас дитині було би всі ці труднощі здолати набагато простіше ніж моєму чоловіку колись, допомога була б від нього з усім.
Але ж реалії такі, що з іншими спеціальностями люди переїхали і по тих спеціальностях працюють без всяких нострифікацій, або взагалі - де ноут відкрили - там і працюють. От і наша дитина буде вчитись такому.
Це коли дитина ну дуже хоче - то вона здолає це все, отримає успіх і в найгіршому для нас всіх випадку - коли таке ще буде актуально - бронь.
А інакше - треба добре подумати.
Чай не пью, только кофе• 31 октября 2024
Ответ дляОбращеница
Часть студентов не в городе- по желанию
Это в каком так? В Богомольца все вышли , кроме заграницы
Ответ дляБанка з медом
А інакше - треба добре подумати.
В який універ все ж таки вирішили, яка спеціальність?
Банка з медом• 31 октября 2024
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Специальность ’Информатика’, обучение заграницей на английском.
Значит надо
• 31 октября 2024
Ответ дляБанка з медом
А інакше - треба добре подумати.
У всіх професіях є свої труднощі. Я дитині дала право вибору - вона його зробила. У свій час батьки мене запхнули куди я не хотіла, тому зі своїми дітьми не буду експериментувати. Дякую за вашу думку.
Обращеница• 31 октября 2024
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Запоріжжя