Чорнобаївка• 30 октября 2024

Что первым делом проверить, если высокое давление

У мужа давление 135/145 на 80/85, он его совсем не чувствует, измерили случайно. Как нервничал на работе, то было 180/120.
Больше никакой симптоматики нет
Что проверить, на что обратить внимание?
А що таке?• 30 октября 2024
Сосуды, сердце. Анализ крови на гормоны.

автор Чорнобаївка • 30 октября 2024
Конкретнее? УЗИ ЭКГ, доплер?
А що таке?• 30 октября 2024
Ответ дляЧорнобаївка
Конкретнее? УЗИ ЭКГ, доплер?
Доплер не стоит пока, но ЭКГ, эхокардиограму, УЗИ сосудов как минимум.
Марафетчица• 30 октября 2024
К семейному сходить для начала. Не такое оно и высокое 135
А що таке?• 30 октября 2024
Но 135/145 может быть и нормой,но лучше обратится к кардиологу.
Гопница-Советчица• 30 октября 2024
Ответ дляЧорнобаївка
Конкретнее? УЗИ ЭКГ, доплер?
Мене направляли на УЗД серця, УЗД нирок, наднирники теж перевіряли УЗД, ренограму нирок. Біохімічний аналіз крові. Потім проходила УЗД судин шиї. Ще проходила УЗД щитоподібної залози, а потім і аналізи на гормони ЩЗ. Приймаю щодня антигіпертензивні препарати.
Краще з приводу підвищеного АТ звертатися до кардіолога.
Света С Приветом• 30 октября 2024
вчора була в лікарні. там була жінка з кардіологічного відділення. ій робили узд нирок і шиї безкоштовно по пакету гипертонія і платно органів шкт. ехо серця теж безкоштовно
Херсон це Україна• 30 октября 2024
Что мне делали: Узи экг. Гормоны щитовидки, почки. Суточный мониторинг давления.
Причину не нашли.
Куколка-мяуколка• 30 октября 2024
Ответ дляЧорнобаївка
Конкретнее? УЗИ ЭКГ, доплер?
Лучше сразу пойти к кардиологу, он назначит все необходимые анализы.
ЭКГ однозначно сделать.
И по жалобам доктор назначит.
Если есть головные боли часто и т.д.

Almamater• 30 октября 2024
90% всіх гіпертоній-есенціальні гіпертонії. Це означає, що причину ви не знайдете. Якщо є зайва вага - знижуйте, правильно харчуйтесь, зменшуйте рівень стресу (хоч зміною способу життя, хоч препаратами) і майте помірну фізичну активність. Цього достатньо, щоб знизити вказані рівні до норми. Пікові показники у період гострого стресу - припустима норма. Головне, щоб тиск самостійно знижувався по закінченню дії стресу.
Гопница-Советчица• 30 октября 2024
Існує первинна (есенціальна) і вторинна (симптоматична) гіпертонія. Первинна (есенціальна) гіпертонія - це стійке підвищення АТ з невстановленої причини (при відсутності очевидної причини).
Вторинна (симптоматична) гіпертонія - підвищення АТ є симптомом іншого захворювання (нирок, наднирників, ендокринної системи, серцево-судинної системи). Якщо АТ починає підвищуватися до 30 років, то потрібно шукати причину.
Ще однією причиною підвиення АТ є спадковість.