Mr.Houdini• 31 октября 2024

Нет слов :(

Офіційно. Зеленський підписав указ про звільнення Андрія Костіна з посади Генпрокурора України.
ㅤ
Valentina shop2020• 31 октября 2024
Ого рыло,свинья годованая
BLUE_SKY• 31 октября 2024
ну и харя вгодована
тепер звалить в монако
автор Mr.Houdini • 31 октября 2024
Ответ дляValentina shop2020
Ого рыло,свинья годованая
Это от стресса на самом деле
Запорожьемойдом• 31 октября 2024
Ответ дляMr.Houdini
Это от стресса на самом деле
Вот и отдохнет
Танюша• 31 октября 2024
Можна аналітику нам розжувати. Що він зробив чи не зробив цей прокурор
Vlada-Maria• 31 октября 2024
Ответ дляMr.Houdini
Это от стресса на самом деле
О, а кажуть що ротацію чи демобілізації під час війни не можна проводити
Valentina shop2020• 31 октября 2024
Ответ дляMr.Houdini
Это от стресса на самом деле
Думал куда же прятать деньги,уже все забито
Solly85• 31 октября 2024
Ответ дляMr.Houdini
Это от стресса на самом деле
Пухнет?
Інно4каа• 31 октября 2024
одного хапугу звільнили,іншого поставлять
julia_v_m_a_34• 31 октября 2024
Ответ дляMr.Houdini
Это от стресса на самом деле
Та да. Они всё там от стресса пухнут бедняжки
annu-b519• 31 октября 2024
Ответ дляІнно4каа
Ну так все хотят к корыту, вот их по очереди и подводят
SantaMonika• 31 октября 2024
Куди він їде послом ?
Vlada-Maria• 31 октября 2024
Ответ дляІнно4каа
Перестановка ліжок в зеленому борделі. Ну, і обіцяний кінець епохи бідності треба встигнути всім забезпечити))) список слуг довгий)))
Інно4каа• 31 октября 2024
Ответ дляannu-b519
один накрав,іншого поставлять щоб і собі накрав
Леска• 31 октября 2024
Ответ дляBLUE_SKY
ну и харя вгодована
тепер звалить в монако
довідку в мсек вже купив, мабуть
BLUE_SKY• 31 октября 2024
Ответ дляТанюша
крышевал всех остальных прокуроров как минимум.особенно инвалидов фиктивных
Vlada-Maria• 31 октября 2024
Ответ дляjulia_v_m_a_34
То сироти, ’тяжолоє наслєдіє парашенкового рєжима-хунти’
Інно4каа• 31 октября 2024
Ответ дляVlada-Maria
слуги хочуть всім своїм забезпечити хороше майбутнє
Байрактарочка• 31 октября 2024
Ответ дляІнно4каа
шоб іншій відгодувався
annu-b519• 31 октября 2024
Ответ дляІнно4каа
Да, это нормальная рабочая схема
Vlada-Maria• 31 октября 2024
Ответ дляІнно4каа
Звичайно, як обіцяв потужний піаногруль))) і не збрехав, слово тримає а чого 73%ні вирішили примазатись і щось собі нафантазували,то хто їм винен?
Vlada-Maria• 31 октября 2024
Ответ дляannu-b519
Да, это нормальная рабочая схема
Колись давно на кордоні таке практикували: постояв 6 міс. на :потоці’-звільни місце наступному
diamond_shop• 31 октября 2024
а від чого у вас нема слів? як не дивно, Костін був чи не найкращим генпрокурором та дуже багато зробив для переслідувань рашки на міжнародній арені, але звісно, краще обговорювати його пику.

тим більше що до скандалів із мсек він взагалі не має відношення, ще побачимо кого призначать, он Єрмак свого кума Кіпера хоче поставити, повірте, це набагато гірше за Костіна

коли щось пишете, не полінуйтеся вивчити хоча б, що людина зробила для країни
Інно4каа• 31 октября 2024
Ответ дляVlada-Maria
Епоха бідності для зеленого шобла закінчилася....А звісно Порох у всьому винен
annu-b519• 31 октября 2024
Ответ дляVlada-Maria
Ну вот, все новое, это хорошо забытое старое (с) 😁
Svetljachokkkk• 31 октября 2024
Ответ дляValentina shop2020
Ого рыло,свинья годованая
Цікаво, яка в нього група інвалідності? І діагнози
tala-li• 31 октября 2024
наказал типа?
Svetljachokkkk• 31 октября 2024
Ответ дляdiamond_shop

Звісно ж, до Мсек він прямого відношення немає. А до корупції і протиправних дій своїх підлеглих?
diana32• 31 октября 2024
Ответ дляSantaMonika
Куди він їде послом ?
В Монако, Франции, Швеции уже все занято бывшими посадовцами, скоро почетным менеджером Бедронки в Польше будут назначать
diana32• 31 октября 2024
Ответ дляdiamond_shop

Не позорьтесь уже, ’адвокаты дьявола’, вон в Южной корее бывшую президентку за коррупцию аж в тюрьму посадили, а она что мало сделала для страны? Вот жеж режим злобный тоталитарный что творит, не то что у нас, великодемократичное государство