Сунуся в чужі справи• 31 октября 2024
Маша Полякова
Интервью
Говорит,рост 1.73,вес 65.
Сунуся в чужі справи
• 31 октября 2024
Ответ дляЯ не в теме
Кто эта малолетка?блогер?
Дочка Поляковой
Викасикрет• 31 октября 2024
За інтерв´ю довжиною в 70+ хвилин - єдина інформація, яку варто винести це її вага та зріст?
реально шкода дівчинку, бути зірковою дитиною - та ще ноша.
Ух яка ж Я• 31 октября 2024
Ответ дляtala-li
не сложилось с учебой ни в Лондоне, ни в США - пахать там надо
проще тут в консерватории - за все можно договориться, все купить)
Що серйозно повернулась?)) а стільки піару від Олі Полякової було коли в США в Берклі пішла вчитись..
ВундерКИНГ• 31 октября 2024
Ответ дляВикасикрет
Если бы не хотела, то не учавствовала бы. У Поляковой две дочери и за вторую ничего не слышно, значит выбрала быть не публичной. А так, мама купила интервью, Маша довольна, линкбилдеры продвигают видео.
Жінка з перцем• 31 октября 2024
Ответ дляСунуся в чужі справи
Дочка Поляковой
На якій мові розмовляє?
ОхиИВздохи• 31 октября 2024
Ответ дляЗвездолётчица
щойно дивилася, моє враження - вона ще дитина, і не заперечує це
Не дивилася, аде 19-ть років це дійсно ще не дорослий вік, тим більше, коли всі твої потреби ’закривають’ батьки.
Невидимка Майя• 31 октября 2024
Ответ дляОхиИВздохи
Її хлопець утримує
Бабка-ежика• 31 октября 2024
Ответ дляТа никада в жизни
Що це за блогер вірменського чи циганського походження?
теж подумала, чи батько був вірмен, чи дівчинка рочків 30+, бо дуже важкий погляд та вирячені очі (ще раз вибачте)