Сунуся в чужі справи• 31 октября 2024

Маша Полякова

Интервью

Говорит,рост 1.73,вес 65.
Глаголиця• 31 октября 2024
И что?

Незламна Україна• 31 октября 2024
И что эта девочка может рассказать?)
Ух яка ж Я• 31 октября 2024
Вона в США, чи вже повернулась в Київ? Бо навчплась в США
Я не в теме• 31 октября 2024
Кто эта малолетка?блогер?
Печальки.нет• 31 октября 2024
Сегодня день поляковой на советчице?
автор Сунуся в чужі справи • 31 октября 2024
Ответ дляЯ не в теме
Кто эта малолетка?блогер?
Дочка Поляковой
Викасикрет• 31 октября 2024
За інтерв´ю довжиною в 70+ хвилин - єдина інформація, яку варто винести це її вага та зріст? реально шкода дівчинку, бути зірковою дитиною - та ще ноша.
культУра• 31 октября 2024
Маша Буряковська
tala-li• 31 октября 2024
Ответ дляУх яка ж Я
не сложилось с учебой ни в Лондоне, ни в США - пахать там надо
проще тут в консерватории - за все можно договориться, все купить)

Ух яка ж Я• 31 октября 2024
Ответ дляtala-li
Що серйозно повернулась?)) а стільки піару від Олі Полякової було коли в США в Берклі пішла вчитись..
ВундерКИНГ• 31 октября 2024
Ответ дляВикасикрет
Если бы не хотела, то не учавствовала бы. У Поляковой две дочери и за вторую ничего не слышно, значит выбрала быть не публичной. А так, мама купила интервью, Маша довольна, линкбилдеры продвигают видео.
Жінка з перцем• 31 октября 2024
Ответ дляСунуся в чужі справи
Дочка Поляковой
На якій мові розмовляє?
tala-li• 31 октября 2024
Ответ дляУх яка ж Я
100%
Звездолётчица• 31 октября 2024
щойно дивилася, моє враження - вона ще дитина, і не заперечує це
Та никада в жизни• 31 октября 2024
Що це за блогер вірменського чи циганського походження?
ОхиИВздохи• 31 октября 2024
Ответ дляЗвездолётчица
Не дивилася, аде 19-ть років це дійсно ще не дорослий вік, тим більше, коли всі твої потреби ’закривають’ батьки.
Невидимка Майя• 31 октября 2024
Ответ дляОхиИВздохи
Її хлопець утримує
Бабка-ежика• 31 октября 2024
Ответ дляТа никада в жизни
теж подумала, чи батько був вірмен, чи дівчинка рочків 30+, бо дуже важкий погляд та вирячені очі (ще раз вибачте)
Плекаю думи• 01 ноября 2024
По поводу роста - скорее всего, да. Т.к. рост Славы - 185см.