Луковая• 01 ноября 2024

А вас теж бісить, що різко всі стали такими "модними"

Перестали нормально розмовляти, а тільки оцими новомодними словечками, типу зам´ютьтеся, інвайт, факап, фідбек, дедлайн... Особливо коли це звучить від тітоньок за 40. Ну можна ж сказати все це нормальними словами.
Забобонний фрукт• 01 ноября 2024
Ответ дляАnnеt
фото
Летучка:)

Санта Барбара• 01 ноября 2024
Нет, мне 40+. Я не модная))
Я на хвилинку• 01 ноября 2024
Потому что у нас стало , к сожалению, преимущественно сельское общество , где всегда с грамотностью была проблема . Культурные люди , видимо , давно уже покинули страну или вы с ними просто не пересекаетесь , ибо да , в нормальном окружении всегда корректно поправляли человека с неправильной речью , или вовсе в лицо высказывали ему о его говоре , дав понять , что с таким человеком не будут на равных .
Щепотка_совести• 01 ноября 2024
прийшлося гуглити
Коварная Зая• 01 ноября 2024
😂😂ви смішна
Мама фіфті цента• 01 ноября 2024
Ответ дляTasya-Natusya
Навчіть людей як говорити правильно...
Самая неблагодарное в мире дело - кого-то учить
KROX@• 01 ноября 2024
Меня тоже бесит))

Сиджу тихенько• 01 ноября 2024
Авторко, де ви, що з вами? Де вас мордують цими словами?
Сиджу тихенько• 01 ноября 2024
Ответ дляЯ на хвилинку
Очевидно, ви з виїхавших, ви вже доєдналися до культурних людей? Як же ви тут виживали з селюками і їхньою неграмотною вимовою?
Весёлая морковка• 01 ноября 2024
Ответ дляЛуковая
Типу штовхни, нагадай
Це спілкування айтішного середовища, бо вони комунікують з англомовними, а всі інші підхопили, бо хочеться бути в темі і схожими на це середовище
Коник-стрибунець• 01 ноября 2024
От після роботи в ІТ (англомовна компанія була, але частина команди україномовна і тут взагалі багато фразочок для себе запозичила) в самої з´явилось. Хоча зараз стараюсь українізуватися)
Дейлік - ранковичок, факап - пройоб. Але деякі слова ніяк не виведу, типу дедлайн, бо це простіше сказати, аніж ’кінцевий термін’.

Тому якось так) І це ок, коли ’тьотінки 40+’ так кажуть, бо поряд з ними так спілкуються колеги 100%. А от називати тьотіньками жінок за 40 - не ок)
Смешнюча• 01 ноября 2024
Ответ дляЛуковая
О, точно, всі з тими кейсами носяться. А був же колись чемодан)))
Кейс это случай, показательная ситуация)
Коник-стрибунець• 01 ноября 2024
Ответ дляЛуковая
Кейс - це може бути, як якась ситуація, так і прояв портфоліо. Зручне слово, насправді, хоч і є іншомовним)
А кол, міт? І ніби є легкі аналогії, дзвінок, зустріч, але воно лізе
ivareka• 01 ноября 2024
у нас и слов таких не знают
Зліпок ступні• 01 ноября 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
Хаха факап ни разу в Англии не слышала, работаю здесь два года. В Украине- постоянно😀
Це слово використовується в it cфері all over the world.
asjaua• 01 ноября 2024
Ответ дляБронетапці
Льотчики так завжди казали. Вони взагалі забобонні.
Але ж серед решти наземних це доходить до абсурду бо ’крайня ракетна атака’ звучить наче ця людина боїться що більше не буде їх)
Зліпок ступні• 01 ноября 2024
Ответ дляЛуковая
Продакт менеджер
Що це за посада? Треба казати продуктовий управлінець
Зліпок ступні• 01 ноября 2024
Ответ дляГорня капучіно
Не тільки в роботі
Емігранти теж слова ліплять з мови країни перебування
Ще нову мову не вивчили , а рідну типу « забули «
Це природний етап вивчення мови
No problems• 01 ноября 2024
Не, меня не бесит, хотя по первому образованию я филолог) Сейчас у меня такой рабочий сленг. У нас английского много в работе, соответственно, многое проще и быстрее обозначить именно через такие англицизмы, чтобы меньше переключаться. Ну и мне как раз за 40, только я не тётенька вообще)

Угадайс• 01 ноября 2024
Ответ дляЛуковая
Типу штовхни, нагадай
Ми на роботі кажемо «пушни», «пушити», фірма іноземна, тому і такі слова вживаються
Продавчиня кіз• 01 ноября 2024
а мне наоборот нравится, когда так разбавляют, я всегда так делаю. Маму мою это бесит, так как половину слов она не знает
Не рахую, а вважаю• 01 ноября 2024
Ответ дляГола з конопель
Усе окрім факап, прийшлося гуглити
Я и факап гуглю))
ИзЮмрудная• 01 ноября 2024
Ответ дляЛуковая
Типу штовхни, нагадай
меня бесит ваше *типу*. может перестанете его писать?
ОдинРазНадетое• 01 ноября 2024
Ну не всі ж тітоньки за 40 лише доять корову, як ви авторка. Багато хто з цих тітоньок після 40 і навіть після 50 працює в айті ВЖЕ років 20. І для них це абсолютно звичайний лексикон, бо на роботі вся переписка лише англійською і навіть іноді спілкування.
Вам телефонограмма• 01 ноября 2024
Ответ дляГорня капучіно
Не тільки в роботі
А вы сколько лет эмигрант? Не лепите,
Вам телефонограмма• 01 ноября 2024
Ответ дляШкала Радощів
Та не, эти слова давно были. И инвайты, и дедлайны 10+ лет назад были
Инвааааайт
Просто добавь воды ыыы
Бабка-байкерша• 01 ноября 2024
Ответ дляРву и мечу
Меня больше нервирует, что последнее стало крайним, типо это что-то поменяет.
А вам не нервирует, что слова ’типо’ не существует?
Залізна тьотя• 01 ноября 2024
Я вчера от сына узнала новое слово Задродить и это не задрачивать оказывается)) Задротить - это много играть в компьютерные игры
Вам телефонограмма• 01 ноября 2024
Я ещё от митболов на тефтельки не отошла
asjaua• 01 ноября 2024
Ответ дляВам телефонограмма
То котлети