Луковая• 01 ноября 2024
А вас теж бісить, що різко всі стали такими "модними"
Перестали нормально розмовляти, а тільки оцими новомодними словечками, типу зам´ютьтеся, інвайт, факап, фідбек, дедлайн... Особливо коли це звучить від тітоньок за 40. Ну можна ж сказати все це нормальними словами.
Червона ікорка• 01 ноября 2024
Я напевно вже дуже перестаріла, мені 45- і я жодного слова не зрозуміла
дамаБезСобачки• 01 ноября 2024
Ответ дляЧервона ікорка
Мне тоже 45, и я действительно, не знаю перевода ни одного слова из этой темы.
дамаБезСобачки• 01 ноября 2024
А здесь не выкладывали словарь ?
Хотя, я прочитаю, но все равно не буду их употреблять )
празники не помню• 01 ноября 2024
Ответ дляЛуковая
Фідбек - це відгук)
Це не відгук, а зворотній зв´язок. Якщо про використання цього слова саме у офісі.
Так само, як і кейс - не чемодан, а справа.
Так само, як і ’пінг’. Це зовсім не ’нагадай’, як ви думаєте. Для цього є інше англійське слово remind. Пінг - це надсилати повідомлення, але робити це відразу, без затягування. Коли кажуть ’пінгани’ - мається на увазі повідом відразу ж.
Чому використовують ці слова? Бо немає їх аналогів в українській. Одне слово замінює цілий вираз і є зрозумілим, це питання зручності і економії часу.
Червона ікорка• 01 ноября 2024
Ответ длядамаБезСобачки
А ще я англійську не вчила, я німець
Майструю крила• 01 ноября 2024
Ответ дляПокорительная
Полстраны вас бесит)
Беріть більше - вся страна.
Горня капучіно• 01 ноября 2024
Ответ дляЗліпок ступні
Це природний етап вивчення мови
Це засмічення мови
Вставляти через слово Анг , німецьке , польське жодна методика не передбачає
Коржик• 01 ноября 2024
Ответ дляЛуковая
Отож. Приходиш такий в нову компанію і сидиш гуглиш, не розуміючи, що від тебе хочуть. Бісить. Де це взялось, та ще й в такій кількості. Все те ж саме можна сказати українською
)) ви впевнені що українською? Ну скажуть слово комп´ютер українською. В нашій мові величезна кількість слів запозичена, але так все нове дратує, ваші діти вже будуть ці слова сприймати як ви слово комп´ютер і бубніти на інші.
Горня капучіно• 01 ноября 2024
Ответ дляВам телефонограмма
А вы сколько лет эмигрант? Не лепите,
А ви ?
празники не помню• 01 ноября 2024
Ответ дляГорня капучіно
Це засмічення мови
Спробуйте не засмічувати мову словами ’комп´ютер’,’інтернет’, ’форум’)))
Знайдіть їх аналоги в українській, будь ласка.
Чудовий каламбур• 01 ноября 2024
Це процес глобалізації так впливає
У німецькій мові наприклад теж багато англіцизмів
Всі слова які назвали це з англійської мови. Нічого поганого в цьому немає
Дивно що когось це бісить
А ваш ейджизм це взагалі
«Тітоньки за 40»… не знала що для кожного віку є визначений лексикон який можна чи не можна виклристовувати ( хотіла написати юзати бо так коротше, але стрималася 🤣🤣🤣)
Дивно що когось це бісить
А ваш ейджизм це взагалі
дамаБезСобачки• 01 ноября 2024
Ответ дляЧудовий каламбур
Це процес глобалізації так впливає
Дивно що когось це бісить
А ваш ейджизм це взагалі
Дивно що когось це бісить
А ваш ейджизм це взагалі
Да, для каждого возраста есть свой лексикон.
Горня капучіно• 01 ноября 2024
Ответ дляпразники не помню
Ви серйозно ?
Ну тоді вам і рунгліш ок
Чудовий каламбур• 01 ноября 2024
Ответ длядамаБезСобачки
Хто сказав?
празники не помню• 01 ноября 2024
Ответ дляГорня капучіно
Ви серйозно ?
Ну тоді вам і рунгліш ок
Та може я завдяки вам більш освіченою стану. Я, наприклад, не знаю українських аналогів словам ’комп´ютер’, ’інтернет’, ’форум’. Ви ж написали, що використання іноземних слів - це засмічення мови. То просвітить мене, як сказати комп´ютер українською без засмічення мови?
Фісташкова кава• 01 ноября 2024
ще хлчу додати що ейджизм це страшно
тітоньки за 40? шозамерзость
Коржик• 01 ноября 2024
Ответ дляЧервона ікорка
Мені 43 і я всі слова розумію, це не від віку залежить, а від кола спілкування, я на свої роботі постійно їх чую, і потихеньку вони просочуються в мій словник, тому що дійсно одним словом інколи можна замінити фразу, наприклад дедлайн - кінцева дата до якої помри, але зроби, ну зручно же, одне слово сказав і все зрозуміло))
Фісташкова кава• 01 ноября 2024
Ответ дляБронетапці
Мій начальник ще років 15 тому завжди казав фідбек, йому 50 років було. Але то вплив британців, з якими він співпрацював.
і він же навіть не тітонька за 40 якій заборонено так говорити
Червона ікорка• 01 ноября 2024
Ответ дляКоржик
Не уявляю, щоб шеф мені так сказав
Горня капучіно• 01 ноября 2024
Ответ дляпразники не помню
Ви жодного разу не зустрічали людей, які вже купують не картоплю ,а жемнякі і замість привіт вживають чешч бо 3 місяці в Польщі і укр слова вже « вилетіли « , а ви все про слова які давно існують в літературній укр мові ??
Читайте за рунгліш тоді вступайте в дискусію
празники не помню• 01 ноября 2024
Ответ дляКоржик
Я старша за вас, не використовую ці слова у роботі, але всі розумію. І вважаю, що вони економлять час.
З початком глобалізації неможливо використовувати лише автентичні назви. Якби комп´ютер чи інтернет винайшли б і Україні, то весь світ називав би їх українськими словами. Ну а якщо американці попереду планети у цій галузі - весь світ використовує англійські вислови і не жужжить.
дамаБезСобачки• 01 ноября 2024
Ответ дляЧудовий каламбур
Хто сказав?
Жизнь показала. Когда женщина за 40 под 50 употребляется современные словечки, она выглядит смешно, словно пытается молодиться.
празники не помню• 01 ноября 2024
Ответ дляГорня капучіно
Ви не відповіли по суті)))
Бо по суті сказати нічого. Не існує українського аналогу комп´ютера чи форуму :)
І ’інтернет’ не перекладається. Українською не придумали нічого кращого за ’павутину’ чи ’мережу’. Ну зателефонуйте провайдеру, що у вас нема павутини...
Тому спочатку піднаберіться трохи знань у тій сфері, де намагаєтеся дискутувати, а потім вже вступайте в дискусію.
А поки шукайте український переклад ’комп´ютера’ :)
Коржик• 01 ноября 2024
Ответ дляГорня капучіно
Це засмічення мови
)) так в нашій мові половина запозичених слів, тих самих польських, німецьких, англійський, латинських, грецьких. Якраз ними мова збагачується, так все нове дратує, але ви ж не кажете жупап, а кажете пальто, правда?))
Чудовий каламбур• 01 ноября 2024
Ответ длядамаБезСобачки
Співчуваю вам
Интимная• 01 ноября 2024
Вспомнила, как в 2003 году прибегает ко мне сотрудница и спрашивает, что такое дедлайн) Я не знала, а интернетов тогда в телефоне не было, поэтому мы помчали по соседним отделам. Никто не знал...Наконец один мудрый человек сказал, что это - ’мертвая линия’, а вот что с этим делать, он тоже не знал). Додумались по контексту)...
Горня капучіно• 01 ноября 2024
Ответ дляпразники не помню
Ви не відповіли по суті)))
Ой , ви дивна і пояснення без сенсу
Ви Не бачите різницю між офіційною укр мовою з запозиченими словами і насилля над укр мовою нововиявленими фрау та пані ?