natella579• 01 ноября 2024
На непотрібну мішуру для зовнішнього вигляду, яка потім валяється і на непотрібні приблуди для хати. Речі повинні бути якісними, функціональними.
Альфасамка• 01 ноября 2024
на все. Я перестала ходити в магазини. Купую лише необхідне - продукти, комуналку. Все решта безкоштовно
Дева Мария• 01 ноября 2024
На одежду и все остальное , проц на 90 меньше , раньше капец был с шопоголизмом 😂
serebro16-72be• 01 ноября 2024
Ответ дляРая Ивановна
На модные тряпки-одногодки, хотя иногда тянет
Согласна. Стараюсь брать классику