Потрібна на високий зріст, 178 см, розмір 58-60.
Шафу-олх знаю, більше цікавлять українські виробники з власними сайтами чи сторінками в інстаграмі, наприклад.
Важливо - якщо є реальні відгуки, буду вдячна.
Дуже важливо, щоб нормально пралася, а від води не залишалися розводи - бо це прямо якась біда.
дякую за рекомендації та особистий досвід)
Мона_Лиса• 01 ноября 2024
Через инет не вышло. Поехала на дарынок купила две . На любой размер и любой кошелек
Басноплетка• 01 ноября 2024
Может в розетке есть? Хотя они сейчас со своей новой политикой платы доп комиссии меня бесят. В прошлом году зимний пуховик там брала, довольна, и как раз акция была, до 3х вложилась
Капитанша• 01 ноября 2024
раньше были на Нуи-Вери, нормального качество. На Шафе есть самопальные недорогие, но качество какашка, я в прошлом году взяла такое...
Грибной_Дождик• 01 ноября 2024
Можу порадити лише німецького виробника, за 4 тис і з послугами мейлфорвардера ( трохи менше 200 грн).
Хомо_сапиенс• 01 ноября 2024
Ответ дляГрибной_Дождик
Який немецький бренд? Можна пару фото речей? Може теж замовлю
Ответ дляКапитанша
у меня есть какая-то одежда этого бренда, Но нужно проверить, не та ли, что от каждой капли воды разводы появляются
Хомо_сапиенс• 01 ноября 2024
Ответ дляГрибной_Дождик
CandA, але їх польський сайт - так доставка дешевше.
Поняла