Голена блондинка• 01 ноября 2024
Син відмовляється здобувати вищу освіту
Син закінчив училище і пішов працювати
І відмовляється вступати в університет вже 2 роки
Каже воно мені не треба
Морковна• 01 ноября 2024
Ответ дляГолена блондинка
Так
Ще подяки від пацієнтів
А у ’ дєвочки’ колориста - 30-40 тис зарплата.
Питання - для яких цілей ви хочете поступить сина?
Кайдашева дочка• 01 ноября 2024
Ответ дляВот Она Я
Ну повар кондитер, она всегда будет иметь деньги, всегда и везде, умничка
Вы знаете ,не то что б ей очень сильно это нравилось.Но ещё больше ей не понравилось сдавать НМТ из 4 предметов ,особенно математику ,ну и потом 4 года ещё учёбы.Туда куда она хочет надо высокие баллы по математике ,а ли ж бы куда не хочет
Кайдашева дочка• 01 ноября 2024
Ответ дляГолена блондинка
Так
Ще подяки від пацієнтів
А за что благодарят?За 45 лет жизни никого из семейных не благодарила
Сиреневенькая• 01 ноября 2024
Ответ дляГолена блондинка
Так
Ще подяки від пацієнтів
И вы с таким доходом реально считаете что высшее образование стоит того? Брать подяки чтобы на поесть хватало?
Любое ремесло, если руки с правильного места даст больший доход, ну в Украине я имею ввиду. Были бы вы в США, ваш пример несомненно вдохновил бы вашего сына
Б´ю байдики• 01 ноября 2024
Так а може поки й правильно. Ближче до 25 як надумається, вступить, матиме відстрочку довше.
Бодіпозітівна• 01 ноября 2024
Ответ дляКайдашева дочка
Це проза небогатої сім´ї.
Морковна• 01 ноября 2024
Ответ дляКайдашева дочка
Я думаю ’ благодарность’ це міленіум пористий
Кайдашева дочка• 01 ноября 2024
Ответ дляБодіпозітівна
Це проза небогатої сім´ї.
Ну мы как бы не бедная семья:))).Причём тут это?
Кайдашева дочка• 01 ноября 2024
Ответ дляМорковна
Або коньяк як вчителям
Пишущаяся• 01 ноября 2024
Ответ дляГолена блондинка
Так
Ще подяки від пацієнтів
Так собі перспектива… стільки років вчитися, щоб отримувати 20 к і подачки від пацієнтів.
Морковна• 01 ноября 2024
Ответ дляКайдашева дочка
Або коньяк як вчителям
Коньяк урологу.
Для сімейника то занадто
Пишущаяся• 01 ноября 2024
Ответ дляВот Она Я
Ага-ага, прям на порше буде їздити кухар-кондитер 🤣
Кайдашева дочка• 01 ноября 2024
Ответ дляПишущаяся
А обязательно на поршень ездить?В этом счастье?
Бодіпозітівна• 01 ноября 2024
Ответ дляКайдашева дочка
Чому репетитора з математики не запезпечили? Діти в ПТУ йдуть через безвихідь, щоб крутитись скоріше. Донці й не подобається все це кондитерство, але опцій нема виходить. В небідних сім´ях завжди опції є.
Вот Она Я• 01 ноября 2024
Ответ дляПишущаяся
Прям все про порш мечтают, ага-ага. Мой кондитер на лексусе ездит
Альфасамка• 01 ноября 2024
примітивні раби системи бояться бо хтось порушив їх примітивний сюжет життя.
школа - універ - йобля - діти - смерть
Кайдашева дочка• 01 ноября 2024
Ответ дляПишущаяся
Ви знаете,у мого чоловіка 3 вишки і дуже хороша робота.Але поршень він не заробив.Хоча йому 50 років.Іздимо на американці за 30000 тисяч евро.То шо йому тепер робить?
Вишнёвая Леди• 01 ноября 2024
Ответ дляПишущаяся
А що, з вишкою всі мільйонери?
Пишущаяся• 01 ноября 2024
Ответ дляКайдашева дочка
Ми не про щастя, ми про гроші завжди і всюди і професію кухаря-кондитера.
Пишущаяся• 01 ноября 2024
Ответ дляВот Она Я
Щось мало віриться
Кайдашева дочка• 01 ноября 2024
Ответ дляБодіпозітівна
Дитина з особливими потребами.Ми її витягли майже до норми до її 21 року.Але математика ни з репетиторами ні з чоловіком моїм який з нею займався ,а він в математиці просто Бог.Але більше 120 балів вона не змогла набрати.Два рази вже намагалася.
Пишущаяся• 01 ноября 2024
Ответ дляВишнёвая Леди
А що, з вишкою всі мільйонери?
І з вишкою не всі мільйонери, а без вишки тим паче до мільйонів далеко.
Околовита• 01 ноября 2024
Ответ дляБодіпозітівна
Навіщо вам стільки дипломів? Що це вам дає? Якусь зайнятість, відчуття досягенння? (хоча й пустого)
Не знаю, я оце на останній сесії матюкалася, казала сину «якщо буду вступати ще раз, нагадай, мені це ні до чого» але не втрималась))
Взагалі прикольно, але забирає багато часу, бо я не оплачую, а дійсно вивчаю.
В мене найперший диплом це економіка підприємств, потім фінанси і кредит (спеціалізація «державні фінанси»), працюю на держслужбі, керівник бухгалтерської служби, то пішла ще на публічне управління та адміністрування, можу бути начальником)
Але так воно мені усе вже в печінках сидить.
Зараз пішла на електротехніку, у жовтні був донабор, є думки по зміні напрямку роботи
Околовита• 01 ноября 2024
Ответ дляБодіпозітівна
Тю, в мене дитина теж не хоче до вишу, його вибір
Вот Она Я• 01 ноября 2024
Ответ дляПишущаяся
Щось мало віриться
Мне до этого дела нет, просто мой вам совет, не судите всех по себе. Люди которые имеют мозг и любят свое дело, зарабатывают отлично
Кайдашева дочка• 01 ноября 2024
Ответ дляБодіпозітівна
Їй в принципі не має потреби дуже працювати .Її батько залишив їй трьохкімнатну квартиру в Ужгороді.Замість аліментів.То здає зараз та має не погані гроші за неї.А працювати вона б хотіла щоб серед людей бути та спілкуватися.
Морковна• 01 ноября 2024
Ответ дляБодіпозітівна
Я не вірю в ситуацію коли у дитини є бажання але із за того що немає грошей на репетитора немає знань для зно.
Дитина просто придумала відмазку чому вона не хоче в уніваер
Кайдашева дочка• 01 ноября 2024
Ответ дляМорковна
Я вище писала .Дитина з особливими потребами.Репетитори були 2 роки по 3 рази на неділю.Один урок 800 грн.Бо з такою дитиною не всі хочуть працювати.Це тільки математика,також з укр.мови,історії і біологіі репетитори були.Але це їй на стільки складно.Особливо точні науки.Всі 9 класів дитина вчилася дома .Вчителі приходили до нам додому.
Лінива, не каюсь• 01 ноября 2024
Ответ дляОколовита
Чесно, не розумію ваших страждань.
Мій колишній чоловік цьогоріч вступив на магістратуру, бакалавра отримав ще пʼять років тому, технікум закінчив у 2009 році.
Знадобився диплом - пішов навчатися, а так жив собі, не сумував.
Я вчора складала ЄДКІ, отримую третій диплом магістра (у грудні захист), паралельно вступила на магістратуру на технічну спеціальність, саме зараз підписую договір на навчання.
Ну таке, колекціоную. Ніякої практичної користі не бачу.
Класне хобі
Я не Тролль• 01 ноября 2024
Ответ дляГолена блондинка
Так
Ще подяки від пацієнтів
брехня, мама була терапевтом, за 40 років роботи тільки весь арсенал шоколадок і пташиного молока приносила)))