Голена блондинка• 01 ноября 2024

Син відмовляється здобувати вищу освіту

Син закінчив училище і пішов працювати
І відмовляється вступати в університет вже 2 роки
Каже воно мені не треба
Некомильфо• 01 ноября 2024
Ответ дляПросто болталка
Не всем быть с вышкой. И не всем она нужна. 50% точно даже не вспомнят тему дипломной работы, так как покупали. Зато есть ’образование’. Ребёнок может нашёл себя, если работает по образованию.
Для мого чоловіка знаєте, що виявилося важливим?
Військова кафедра.

Прийшла повістка, в армію забрали офіцером, а не рядовим...

Непозбувна Бентега• 01 ноября 2024
Ответ дляГолена блондинка
Семейный врач
Вас дуже шкода. У вас дуже складна робота. Вам буде дуже складно пояснити навіщо ви стільки вчились. Вам потрібен авторитет. Чи є він у вас перед сином?
Чорнобаївка• 02 ноября 2024
Ответ дляКудлата хмаринка
І? В мене брата відрахували з двох вузів, бо йому того не треба, а батькам так. Зараз йому 34, для підвищення на роботі потрібна вища освіта, тому вчиться заочно
вывод - надо слушать родителей