Не вмію заміряти• 01 ноября 2024
Intimissimi яке ж розчарування! В чому його фішка.
За свій досвід я не дорого заплатила.
Всього 25/5
Але реально! Що в аврорі труси що ці.
Виглядають як тряпочки. Трикотаж тоненький.
Тільки шовкові симпатичні .
Хто їх в Україні купує по 600-800 грн за штуку?
Всього 25/5
Але реально! Що в аврорі труси що ці.
Тільки шовкові симпатичні .
Мира всем• 01 ноября 2024
Я бюстгальтер купила этой фирмы в Париже за 35 евро, честно мне больше нравятся жасмин)
Не вмію заміряти
• 01 ноября 2024
Ответ дляФиона Шрековна
Не знаю, я наш Жасмин люблю
Я взагалі на назву чи фірму не дивлюсь.
Пришла в магазин білизни, очима подивилась, руками помацала - клас! Можна брати
Мальовнича даль• 01 ноября 2024
А я не люблю Жасмін. Труси - то просто задорого, а бюсти чомусь мені незручні.
Форточка• 01 ноября 2024
Ответ дляМира всем
Ну а трусы я беру оптом донеллу
донелла доречі норм і не дорого
Мира всем• 01 ноября 2024
Ответ дляФорточка
це шо, якась реклама жасміна? він же жахливий
Я бы не сказала чем жахлывый для вас? Мне бюстгальтер только из нравятся удобно качественно
Не вмію заміряти
• 01 ноября 2024
Ответ дляМира всем
Ну а трусы я беру оптом донеллу
О! Донелла, років 15 вони в моєму гардеробі. Але ж і ціна в них до війни була 40-50 грн. Бери хоч мішок
Форточка• 01 ноября 2024
Ответ дляМира всем
незручні
Фиона Шрековна• 01 ноября 2024
Ответ дляНе вмію заміряти
Я взагалі на назву чи фірму не дивлюсь.
Я просто давно знайшла моделі, шо мені підходять і лише їх беру. В різних кольорах.
Мира всем• 01 ноября 2024
Ответ дляНе вмію заміряти
И сейчас по 60-70 гр Беру сразу много)
Мира всем• 01 ноября 2024
Ответ дляФиона Шрековна
Я тоже в жасмине беру только одну модель разными расцветками)
Не вмію заміряти
• 01 ноября 2024
Ответ дляМира всем
И сейчас по 60-70 гр Беру сразу много)
І не страшно в пралку кидати. А на ці дивлюсь і думаю чи носити чи ні. Це ж їх ручками напевно треба прати
Не вмію заміряти
• 01 ноября 2024
Ответ дляФиона Шрековна
Ну і ми ж дєвочки. Нам потрібно всього, багато і різного
Кросівки оригінал• 01 ноября 2024
Ответ дляМира всем
Ну а трусы я беру оптом донеллу
Котонові, в яких резинка відлітає через тиждень?
Мира всем• 01 ноября 2024
Ответ дляФорточка
незручні
А мне очень удобны грудь не маленькая а обьем 70-75, у жасмин беру кружевные без паролоновых чашек
Фиона Шрековна• 01 ноября 2024
Ответ дляНе вмію заміряти
От у мене і різне ))) Я коли їхала з Країни з однією валізою, половина була - нижня білизна ))
Мира всем• 01 ноября 2024
Ответ дляКросівки оригінал
Котоновые и резинка у них вообще не отлетает, а вот николетта однодневки
НаБалКоніХодять• 01 ноября 2024
Зашла глянула эти жасмин. По цене бесшовные коттоновые как в интимисси выходят.
Не вмію заміряти
• 01 ноября 2024
Ответ дляКросівки оригінал
Через тиждень нічого не відлітає. Зношуються в звичайному темпі.
Доречі знайомі з Ізраїлю цю донеллу закупляли в промислових масштабах і собі і бабусям і знайомим. Просто ридали від щастя коли за 100 баксів отримали атб пакет білизни
Мира всем• 01 ноября 2024
Ответ дляКросівки оригінал
Вы покупайте свой размер а не маленькие, в маленьких конечно отлетит)) я беру свой размер
Madam Turkish• 01 ноября 2024
Ответ дляМира всем
Ну а трусы я беру оптом донеллу
это еще примитивнее.
Мира всем• 01 ноября 2024
Я купила раз Викторию секрет ужас, трусы все полиэстер и страшные после стирки, и это я в Европе заказала)))
НаБалКоніХодять• 01 ноября 2024
Ответ дляМира всем
Нужно знать какие брать там.
Ля-ля-ля• 01 ноября 2024
Нравится бюст Бонприкс. Долгое время пытаюсь заказ через НП шоппинг,но не получается,хотя в каталоге магазинов бонприкс есть
Не вмію заміряти
• 01 ноября 2024
Ответ дляMadam Turkish
наконец-то, адекватная оценка
Ахах. Це мені надоїла бєдная жизнь.
Захотілось до прекрасного доторкнутись.
🤣
Не доторкнулась.
Захотілось до прекрасного доторкнутись.
🤣
Не доторкнулась.
Кросівки оригінал• 01 ноября 2024
Мені подобається білизна H&M, їхні кружевні може спокійно прати багато разів і вони як нові. А от Primark для цікавості взяла котоноаі в пакетику і коробочці, це такий жах, не раджу нікому, там де шви вони рівно не лягають, після першого прання цілі, але виглядають як жах