Пацаааааааан• 01 ноября 2024

Как выживаете сейчас в Украине? И кто живет - кайфует?

Результат:
вже голосів: 40
14 (35%) потихоньку
10 (25%) выживаю
9 (22.5%) и ни туда , и ни сюда
4 (10%) все есть-наслаждаюсь
3 (7.5%) свой вариант
Твоя космішна• 01 ноября 2024
Баканов кайфує.
вре_Динка• 01 ноября 2024
Все є, але не насолоджуюсь де такий варіант відповіді?
АгатаХристя• 01 ноября 2024
Было бы всё норм, если бы не война и инвалидность ребенка
Квітка папороті• 01 ноября 2024
Так, кайфуємо і все в нас чудово.
А ви, кацапня, як були мордором, так і все життя будете. І потомство ваше орче також.
Блиск думки• 01 ноября 2024
Не виживаємо , це точно. Працюємо, розширяємо бізнес, будуємось. Авто сину купили. На відпочинок їздимо.
Эскиз бесконечности• 01 ноября 2024
Все добре слава Богу,фінансово в чоловіка навіть дуже, але все рівно май
У нє страшить ми в західній Україні але все рівно хвилююсь. Тут в нас ідеальний будинок діти,але новини почитаєш в страшно
Леся Українка• 01 ноября 2024
Ситуацію я змінити не можу, тому міняю своє відношення. Стараюсь жити, вдається....поки не відкрию новини..але вибору в мене не має. Жили в Польщі, відкрила бізнес там, купила квартиру, але повернулись в Україну і плануємо тут залишатись
ЖонДуан• 01 ноября 2024
Шо за бред да ещё и с опросом в стране, где война ?
Ряженка• 01 ноября 2024
Ответ дляЛеся Українка
Чому повернулися, були норм всі умови залишитися?
Трахтибидох• 01 ноября 2024
Я не насолоджуюсь. Але працюємо, щоб усе було і щоб допомагати тим, хто нас захищає
Сумчатая кошка• 01 ноября 2024
потихоньку...это харьковское !
Квітка папороті• 01 ноября 2024
Ответ дляЖонДуан
Удалено администрацией...
Пи Пи Пилюля• 01 ноября 2024
все есть, но не наслаждаюсь, хоть я и из тех, кто живет здесь и сейчас в хорошем смысле слова. все равно пустота внутри
Замріяна• 01 ноября 2024
Кайфує від чого? Що кругом капець, а я дартаньян і мені на всіх пох? Чи шо? Чи як?
Леся Українка• 01 ноября 2024
Ответ дляРяженка
Тут батьки мої і чоловіка, бізнес, в доньки друзі, школа
Живемо більшість в Україні, але їздимо в Польщу.
автор Пацаааааааан • 01 ноября 2024
Ответ дляКвітка папороті
Удалено администрацией...