Небоброїдка• 01 ноября 2024
Пульс під час сну, є питання
У мене завжди на фітнес браслеті показувало пульс під час сну і у стані спокою коли просто лежу 65, не більше.
Інколи 70-75.
А вчора почалося таке. Фітнес браслет почав показувати, що середній пульс під час сну 106.
І зараз лежу у стані спокою і пульс 115.
Це щось із браслетом? Чи ні?
Інколи 70-75.
Це щось із браслетом? Чи ні?
ТихоЯ• 01 ноября 2024
Перевірте самі, покладіть фаланги 2х пальців на пульсуючу вену 🤷♀️. І рахуйте
Говорю відверто• 01 ноября 2024
Вы же не спите и можете сами посчитать. И поймёте, с браслетом что-то или пульс такой
КликОЛЬКА• 01 ноября 2024
Посчитайте самостоятельно пульс и сравните. А браслет плотно прилегает?
Небоброїдка
• 01 ноября 2024
Ответ дляКликОЛЬКА
Да
Малявка ще та• 01 ноября 2024
Різні фази сну -різна активність мозку відповідно і пульс . Нічого дивного в тому нема .
КликОЛЬКА• 01 ноября 2024
Ответ дляМалявка ще та
Так чтоб 100+ было?!