Луковая• 01 ноября 2024

Хелп, шо це зі шлунком чи кишківником...

Крутить, пронос як з відра, ніяке вугілля-ніфуроксазид не допомагають. Температура 34,5. Морозить, дуже хочеться спати і відчуття, що от-от втрачу свідомість. Було-було, але такого ще не було. Просто четвертий час як у сні.
автор Луковая • 01 ноября 2024
Ой, 35,5

Барбітта• 01 ноября 2024
Отравление
вАлнуюся сильнА• 01 ноября 2024
Зателефонуйте 103, скажіть, що Вам потрібна консультація лікаря і Вас звʼяжуть з лікарем. Запитаєте у лікаря, що робити
ДА да да• 01 ноября 2024
Випийте лоперамід
Первоклашка Я• 01 ноября 2024
Ответ дляДА да да
Випийте лоперамід
І води побільше невеликими порціями. І консультація лікаря.
Иванка Бур• 01 ноября 2024
Если ели грибы, консервы, суши, вяленую рыбу, то звонить вызывать скорую.
Пампушечка• 01 ноября 2024
Що Ви їли?
Губки-уточкой• 01 ноября 2024
З вами хтось є?
Губки-уточкой• 01 ноября 2024
Ви в лікарню не хочете ?
Відкапають і одразу краще буде
Подумайте

Пампушечка• 01 ноября 2024
Ответ дляПервоклашка Я
Теплої
Пампушечка• 01 ноября 2024
Тиск міряли?
автор Луковая • 01 ноября 2024
Ответ дляГубки-уточкой
Ви в лікарню не хочете ?
Відкапають і одразу краще буде
Подумайте
Я за кордоном. Поки що без страховки і карти
автор Луковая • 01 ноября 2024
Ответ дляПампушечка
Що Ви їли?
Рибу смажену, але він вже до того трохи починав боліти
Губки-уточкой• 01 ноября 2024
Ответ дляЛуковая
Блін а хтось може вам принести хоть що небудь з ліків ?
автор Луковая • 01 ноября 2024
Ответ дляГубки-уточкой
З вами хтось є?
Так. В чоловіка теж щось схоже, але не на стільки, пару разів збігав і ок
Губки-уточкой• 01 ноября 2024
Ответ дляЛуковая
Добре що ви не самі
автор Луковая • 01 ноября 2024
Ответ дляГубки-уточкой
Та я вже попросила у сусідів панкреатин, дома є ніфуроксазид і вугілля. Нічого не допомагає
автор Луковая • 01 ноября 2024
Ответ дляПампушечка
Тиск міряли?
Ні, нема сили
Техпаспорт на медузу• 01 ноября 2024
Це може бути ротавірус.
Якщо є чорний перець - горошок, треба 10 горошинок випити, не розжовуючи

Техпаспорт на медузу• 01 ноября 2024
Вам обов´язково треба пити, щоб не було зневоднення організму
автор Луковая • 02 ноября 2024
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Це може бути ротавірус.
О, в мене батько дома так завжди робить. А ми тільки сміялись. Не думала, що це дійсно щось дає
КокошинЭль• 02 ноября 2024
Ответ дляДА да да
Випийте лоперамід
Не можна при отруєнні
автор Луковая • 02 ноября 2024
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Пью потрошку, але відчуття, що від того нові позиви з´являються
автор Луковая • 02 ноября 2024
Згадала, десь Анти-Токсин валявся в стіку. Його можна?
Техпаспорт на медузу• 02 ноября 2024
Ответ дляЛуковая
Спробуйте, може допоможе. Мені допомогло, коли такий пронос був, що в буквальному сенсі чхнути було страшно
автор Луковая • 02 ноября 2024
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Завтра тільки куплю. Тут сьогодні магазини з обіду не працювали. Може що день всіх святих - не знаю.
Техпаспорт на медузу• 02 ноября 2024
Ответ дляЛуковая
Думаю, гірше не буде
Для драки• 02 ноября 2024
Может у соседей попросить тот перец. Такое впечатление что вам уже в больницу надо, обезвоживпние. Это опасно может быть, отпаивайтесь по ложке в 10 мин
Для драки• 02 ноября 2024
Пусть за вами муж присматривает, скорую вызвать может придется. У вас страховка есть какая то
БезникаЯ• 02 ноября 2024
Кишечна инфекция,ковид,ротавирус.Поьооьше пейте,лоперамид,регидрон