Київ, вже горить дві багатоповерхівки це точно уламки?Чи вони тепер залітають в дома
Oksana USA• 02 ноября 2024
Ответ дляPinkyPink
Ви писали про 13 рік незалежності, я за нього і написала. В школах і в 90-ті в Києві і області навчання було українською, на район було 1-2 школи з російською мовою навчання, зовсім не переповнені, всі інші - українською. У чоловіка в 1999 році навчання в КПІ було українською. В принципі, 8 років для того, щоб перевести і видати всі підручники і методичні матеріали, це не так вже і багато
13й рік незалежності - це період до серпня 2004р (13й рік не дорівнює 13 рокам)).
Я закінчувала ВНЗ у червні 2004р. Про це й писала.
Ответ дляnatlem
Інформацію по комплектуючим (перерахував які саме) озвучив Луценко у своєму інтерв´ю. Ніхто з влади не спростував його слова, а звинувачення досить серйозні.
Спробуйте знайти від влади на що саме призначено і головне - витрачено кошти від Данії, а саме її Луценко назвав основним донором цієї програми і назвав точну суму, виділену на неї...
То спробуйте піти від зворотного і спростувати слова Луценка...
Насправді головне в цій ситуації у що саме вірять партнери, вони ж точно володіють інформацією, чи не так? Схоже, що вони таки не довіряють нашій владі. Подумайте чому.
Дивіться ми маємо в контактах серйозного волонтера з Франції(товари для ЦО, медицина), в нього свої задачі, ми є частою в його активності тут(малесенька передаточна ланка). От мав в вересні завезти необхідне в Дніпро, в Дніпрі не підготувалися до його вимог у вересні... то планує поставку аж в грудні і.
Oksana USA• 02 ноября 2024
Ответ дляЛеска
Писала вище. Я вчилася 97-2002, було укр мовою викладання. Один викладач був етнічний рос, вчився в Ленінграді, і то коряво, але розмовляв українською
Це чудово, що в Києві викладали українською мовою. Але, цікаво, чому ж тоді, як мінімум, 50% киян спілкувалися і спілкуються російською?
Я писала про СВІЙ регіон.
Ответ дляnatlem
Луценко як прокурор в минулому, хоч і без юр освіти, мав би надати докази такої допомоги ( комплектуючих) . Так?
Зараз час такий, вірити на слово нікому не можна.
Ответ дляYeva-c21c
Я не розумію чому у всі теми про Київ заходять з дописами про те, що в інших містах гірше і вони мовчать.Так не мовчить і може вже час переходити на українську?На російській це все тим більше виглядає так, що Вас все влаштовує.
ага, все перейдут на украинский и война резко закончится
Ответ дляOksana USA
Я писала про СВІЙ регіон.
Я не в Києві закінчувала ВИШ.
Більш того, по роду роботи спілкуюся з усією Україною. Мої харків´яни, запорожці, дніпряни-перейшли на українську. І кияни також.
Ответ дляЛеска
Кому він і що має доводити? Як людина з юрсвітою він чудово знає, що може бути притягнутий до відповідальності за поширення неправдивої інформації. Тому явно поостерігся би брехати на камеру, та ще й з циферками. Якби він брехав - ОП зразу б відреагував би...
Тут кожен робить висновки сам. Головне - висновки партнерів, вони то явно не на слова Луценка спираються. І їх дії якось корелюють з його словами, а не з наративом банкової ’нам не дали’. Ви напевно, не помітили, але вперше Байден обговорював Україну у ЄС без самої України... Розганяйте і далі ’нам всі винні, нам не дали’ замість того, щоб запитувати зі своїх керманичів що саме вони зробили для виробництва своєї зброї.
Ответ дляnatlem
Швейцарія це конфедерація, а Україна унітарна держава. Не плутайте м´яке з теплим! Ніяких двох чи чотирьох державних мов в унітарній державі не повинно бути, це не конфедерація і не федерація!
Всегда удивляло, почему в унитарной державе была автономная республика ))
Ответ дляOksana USA
Я писала про СВІЙ регіон.
Мені байдуже на якій мові спілкуються інші, я не засуджую їх вибір, зовсім незначна кількість киян не може спілкуватися українською, в основному вони легко переходять в розмові на спілкування соловїною, для мене головне, якою мовою спілкуюся я. От, коли люди не слідкуватимуть за іншими, а почнуть з себе, тоді суспільство зміниться в кращий бік.
Ответ дляРеалістка
Якщо для вас російська мова - рідна, то що ви в Україні робите? Вже хоч би не палились так і писали ’мова, якою розмовляю’. А то одразу - ’рідна’.
а что она не так написала ? вы не знали, что у нас в стране и русский язык был? Я например даже в школе училась на русском языке, то какой он мне должен быть? Вы путаете русский язык с рашей
Ответ дляnatlem
Може Оп побоку той луценко і закиди.
Як найдете ще джерело киньте, бо цікавлюся розробкою і історією наших дальнобійних
А у нас Знову тривоги.
Oksana USA• 02 ноября 2024
Ответ дляЛеска
Я не в Києві закінчувала ВИШ.
Судячи з Вашого профілю, особисто Ви перейшли на спілкування українською з початком повномасштабної. Я не помилилась?)
А що заважало Вам, навчаючись у ВНЗ з державною мовою викладання, підтримувати, плекати, поширювати українську мову раніше? Хоча б з 2014р, коли рашка вперше напала на Україну.
Oksana USA• 02 ноября 2024
Ответ дляЛеска
Я не в Києві закінчувала ВИШ.
І, перепрошую, можна Вас виправити?
Не ВИШ, а ВНЗ.
’За родом діяльності’.
’ЗапорІжці’.
Бачите, моє навчання відбувалося не українською, але рідну мову я знаю краще, ніж Ви)
Не ВИШ, а ВНЗ.
’За родом діяльності’.
’ЗапорІжці’.
Oksana USA• 02 ноября 2024
Ответ дляok1904
Чудова позиція🙌
Підтримую❤️
Ответ дляnatlem
А вас не дивувало, чому частину унітарної держави - плодючу Кубань було віддано якійсь там рф?
Не перебрасывайте с больной головы на здоровую )) когда это была официально признана Кубань украинской? Где признанное государство Украина в тех границах? Может, хватит выдавать желаемое за действительное.
И опять-таки, каким образом в унитарном государстве может быть автономная республика?
SantaMonika• 02 ноября 2024
Ответ для_Irina-K_
Зранку попався на одному з каналів відосик - уламок шахеда горить десь на трасі. Досить невеличкий уламок, але вогню від нього багатенько. Тож цілком можливо, що таке от залетіло до квартири, а там зазвичай є чому швидко зайнятися.
Я от частенько думаю, у зв´язку з цим, чи варто ще докупати якісь балончики до маленької плитки? Бо це ж додатковий ризик, недайбоже.
Купіть вогнегасник. Дуже актуальна штука
Вероника-2014• 02 ноября 2024
Ответ дляOksana USA
І, перепрошую, можна Вас виправити?
Не ВИШ, а ВНЗ.
’За родом діяльності’.
’ЗапорІжці’.
Не ВИШ, а ВНЗ.
’За родом діяльності’.
’ЗапорІжці’.
Вже ЗВО - заклад вищої освіти
Oksana USA• 02 ноября 2024
Ответ дляВероника-2014
Вже ЗВО - заклад вищої освіти
Можливо. Але точно не ВИШ.
Кusalochka• 02 ноября 2024
Ответ для_Irina-K_
О, дякую! Дуже слушна думка. Може, порадите якийсь? Бо вони ж різні.
Советую из опыта. Лучше иметь 2-3
Ответ дляnatlem
А Молдова, или Чили, допустим?🤔
Во всех многоязычных странах, или странах, где общаются на чужом языке, их права защищены. Аргентина, Бразилия, Бельгия, Австралия, Канада и так далее по списку. Их сотни. И только у нас бардак. Не будете вы нас ломать через колено. Шо повынно, шо не повыыынно уж точно не вы будете решать. Это наше личное дело. А вы перебьетесь.
Кusalochka• 02 ноября 2024
Ответ дляSantaMonika
И маски ещё с высокой защитой. При пожаре это лучше, чем ничего
Ответ дляok1904
Зауважу такі треба вчасно перезаправляти, робити то.
Але на практиці, не знаю навіть...цей вогнегасник, що зможе погасити. Ну коли займання проводки чи ще щось дрібне, то так ...
Таке теж згодиться. Хай буде. Зрозуміло, що власноруч не погасиш, коли воно на кілька поверхів горить...