_Мальвінка_• 02 ноября 2024

Подарунки на 1 рік донечці

Досвідчені матусі накидайте варіантів подарунків. Складаю віш лист. І чи добавляти в віш лист машинку толокар та триколісний велосипед? якщо так то порадьте які класні. Всім дякую за увагу 🌸
Эскиз бесконечности• 02 ноября 2024
1.Деньги
2.См. пункт выше.
Козачка• 02 ноября 2024
Велосипед рано))

Коляска для ляльок
Лялька пупс велика
Сортери різні
Зілля до весілля• 02 ноября 2024
Ничего. Хлама в доме будет столько ещё, что те подарки на год никто и не вспомнит.
Тем более ребенку все равно. Это родителям надо только
Айпишница• 02 ноября 2024
Велосипед можна, але то скоріше на виріст трохи. Colibro гарні.
Толокар нам дарували, дитина на ньому гасала.
Бізікуб/ бізіборд. Вежа помічника. Палатка / вігвам. Конструктори. Набори кухня-овочі і в такому плані. Книги.
Потужна махіна• 02 ноября 2024
іграшки , які потрібно штовхати поперед себе, вони у цьому віці таке люблять.
Невидимка• 02 ноября 2024
У нас на все ДР и праздники со всеми детьми было всё стандартно. Деньги на счёт. Игрушек и всякой фигни и так было в достатке. Всё что просили покупалось сразу. Зато когда дети выросли, купили себе по квартире.
Грибной_Дождик• 02 ноября 2024
Машинка толокар так звісно,моя ще до рочку я її возила по квартирі він з ручкою батьківською,а топім сама виїхала
Г@Л@В@ломка• 02 ноября 2024
Толокар на рік ранувато. Ми своїй купували велику машинку, то ноги до пола не діставали)) Зате дитина багажник використовувала, там є ніша під сидінням, ховала дрібні іграшки.

В 1.3- 1.4 (зараз) почала потроху їздити по хаті, але насправді їздити буде ближче до наступного літа, тоді я й надвір буду виносити. Можна було на 2 рочки купувати, нічого б не втратили
Та_шо_ж_таке• 02 ноября 2024
Велосипед, деньги игрушки и тп.

Хуже всего что можно подарить - сережки
Мій не такий• 02 ноября 2024
Що дарували моїй дочці на рочок, зараз їй 10: золоті сережки (хрещений дарував, дочка їх і зараз одягає), ланцюжок з буквою (бабуся дарувала, дочка носила з років 8 періодично), величезного ведмедя (спала з ним дуже довго і зараз викидати не хоче) - такі непотрібні подарунки були, але дочка і зараз їх має і пам’ятає хто подарував і любить. Молодшому дарували гроші, куди ті гроші пішли вже не пам’ятаю. Толокари у обох були, є маленькі, які розраховані на менших дітей, є для тих, хто вже ганяти може.