Затишне кубло• 02 ноября 2024
А за скільки вам роблять манікюр? Колега здивувала
Щось говорила про манікюр і колега збазарила, що їй роблять нігті 3-4 години. Причому в неї не нарощені нігті і дизайн не важкий, чому так довго? Мені роблять максимум за 1,5 години, ну якщо нарощені всі, то трохи більше. Ось недавно мені змінювали форму і вийшло десь 1 година 15-20 хвилин. І в мене все ідеально. А вам за скільки роблять?
Затишне кубло
• 02 ноября 2024
Ответ дляУгги в горошек
За час мастер справляется. 450 грн Днепр
Тоже 450
тяжкаялюдина• 02 ноября 2024
Років 10 тому моя сусідка навчилася робити манікюр. То на початку вона десь три години і робила, але з кожним разом час все зменшувався
Соня-сонятко• 02 ноября 2024
Київ, до години, 700 грн.
А чого ви не спитали у колеги, а в нас питаєте, чого їй довго роблять?
Затишне кубло
• 02 ноября 2024
Ответ дляСоня-сонятко
Київ, до години, 700 грн.
Я питала
Затишне кубло
• 02 ноября 2024
Ответ дляЗдесяЯ
Перший раз чую про 3-4 години. Може ви щось невірно зрозуміли?
3-4 хвилини може?
Гидроусилитель руля• 02 ноября 2024
Була дівчина, яка робила ідеальний френч за 50 хвилин. Проходила до неїї три роки. Але мені так набридло, як вона поливає брудом своїх клієнтів, що я з нею попрощалася. Майстра кращого, ніж вона не знайшла, але я і не жалкую. Роблю тепер просто гігієнічний манікюр. Гель-лак набрид.
Бабка-байкерша• 02 ноября 2024
Ответ дляТрейдер кріпти
цікаво, а новомодний японський манікюр скільки робиться?
Саме втирання тих паст дуже швидко, хвилин 15 максимум, ну і плюс гігієнічний манікюр
Пошаманю• 02 ноября 2024
Годину робить мені дівчина.
Але моя подруга ходила до майстрині, яка робила ій більше 2 години
Коржик• 02 ноября 2024
А сколько стоит гигиенический маникюр? Просто кутикулу подрезать и вот это вот все по бокам чтоб не висело?
ИзЮмрудная• 02 ноября 2024
Ответ дляЗатишне кубло
Може вона крутиться, що їй так довго
А может вы ей маникюр у своего мастера оплатите, а?
Ненавижу таких которые лезут в чужой карман.
Мне маникюр делают около 2 часов - 200 гривен. Как-то перед праздником растраты были, лишних денег на маникюр не было - я нашла девочку (регулярно таких нахожу на ОЛХ, их много) которая только недавно окончила курсы, работает пока медленно и делает 4 часа и берёт 80 гривен.
Если бы у меня был муж миллионером, то я бы тоже ходила к той девочке которая делает коррекцию нарощенных ногтей с рисунком который рисует сама от руки. Прекрасный мастер, но для меня 1000 гривен на маникюр - это дорого.
Пошаманю• 02 ноября 2024
Ответ дляЗатишне кубло
Може вона крутиться, що їй так довго
Ні, є майстрині які довго роблять:
- відсутній досвід і вони новачки;
- просто повільні по життю.
- відсутній досвід і вони новачки;
- просто повільні по життю.
Коржик• 02 ноября 2024
Я раньше ходила и занимало 2.5 часа. Это снятие, гигиенический маникюр, покрытие гель лак. Кстати, не знаю почему так долго. Наблюдала за мастером, то она быстро все делает, не тупит. Но все равно меньше двух часов не было.
Голодаю• 02 ноября 2024
Ответ дляКоржик
Весной за 300 делала, но мне не подошло.