Интимная• 03 ноября 2024
Дівчата, ви гладшали після пологів?
Якщо так, то якось скидали вагу, чи прийняли себе в такій вазі?
Кукусики• 03 ноября 2024
После родов похудела, на те 29 кг, которые набрала во время Б. Как родила сразу на диету села
Щедрик ведрик• 03 ноября 2024
Схудла на 2 кг, поки годувала - 47 кг важила 🙈 Потім повернулася в свою вагу
Альфасамка• 03 ноября 2024
Ответ дляБез Баяна
Вам 39
і виглядаю на 20. Я про середньостатистичних, а не про себе
Без Баяна• 03 ноября 2024
Ответ дляАльфасамка
Та ні, я ж вас бачила
Без Баяна• 03 ноября 2024
Ответ дляАльфасамка
не бачила
Та у лісі бачила, ще й склероз вже у вас
Відірву та викину• 03 ноября 2024
За беременность набрала менее 10 кг. Сколько весила после родов - не знаю. У нас дома тогда не было весов, а в роддоме я не взвешивалась. Как быстро я вернулась в тот вес, который у меня был до беременности - не знаю
ФФФФристайла• 03 ноября 2024
Ответ дляАльфасамка
Я теж вас бачила 😂
Наверняка• 03 ноября 2024
Штош, буду первой😆
Я сейчас вешу 68, до родов весила 65 если не худела, мой обычный вес, если худела - 63. Это все постепенно наелось с течением времени и 2х родов.
На пів ставки• 03 ноября 2024
Та фу, відчувати себе свинею - терпіти не можу...
Немає енергії, стомлена, відразу вигляд ’тьоті за 40’...
Дуже чекала пологів, не годувала ( не хотіла просто), з першого ж тижня почала скидати все зайве.
За місяць повернулась в свої улюблені 47, кайфую)))
nabludatel• 03 ноября 2024
Не уявляю як маючи грудну дитину, можна погладшати.Хіба що дитиною зовсім не займатися.
Люблю Украину• 03 ноября 2024
Ответ дляАльфасамка
подивіться на жінок після 30 на пляжах...
И на себя в зеркало посмотрите ))
Неправдиша• 03 ноября 2024
В перший раз набрала 12 кг, скинула швидко. А в другу вагітність - аж 25, досі ще маю 5 кг в плюсі.
Фуліганка• 03 ноября 2024
Гладшала десь через півроку після родів. А так ні...вийшла з роддому як до родів
А шо сталося?• 03 ноября 2024
я до пологів погладшала на 30кг. після скинула кілограм 24, далі ніяк, але я і не роблю всього того шо робила до вагітності щоб мати до вагітну вагу (зал 5 разів на тиждень і слідкування за харчуванням)