ЭмчЭндЭм• 02 ноября 2024
Дочка 18 років вагітна, а я вже хочу пожити для себе
Як з цим змиритися? Я тільки почала жити для себе, насолоджуватися вільним життям, а тепер знову усе буде по новій. Пару місяців назад, донька переїхала до мене в будинок, бо кинув хлопець коли дізнався про вагітність, тепер живемо разом, поки працює на роботі, але ж коли народить усе впаде на мої плечі( Тема просто виговоритися та знайти моральну підтримку
Тепличная• 02 ноября 2024
Ответ дляЭмчЭндЭм
Батько на 2 роки старше, студент
Не любив( то й добре, що відвалився. Повідомте його батькам, може, разом узгодять якусь допомогу дитині, а ви соціальну будете отримувати.
Скоро_вчера• 02 ноября 2024
Ответ дляМіні-бікіні
Яка вже різниця. Там аліментів 1500-2000 в місяць.
Сильно на ситуацію автора не вплине
А може вони хочуть приймати участь в житті внука
3@йk@• 02 ноября 2024
Ответ дляЭмчЭндЭм
Як правильно це зробити та чи можливо? Справа в тому що вони не перебували у шлюбі
А це не має значення, АЛЕ тут постане питання визнання батьківства через суд. Але до трьох років він матиме платити аліменти і на дитину, і на матір, яка зайнята доглядом за дитиною. І аліменти нарахують з моменту подання заяви на них. Тому займіться цим питанням
Скоро_вчера• 02 ноября 2024
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Автор, пора подключать тяжелую артиллерию. А то тема не взлетит.
Подсказываю. Пора невзначай упомянуть, что вы дочку родили...в 17. И теперь ваш сексуальный профиль на тиндере придется закрывать.., Потом, с вами в доме должен проживать еще кто-то третий, добавляющий дискомфорт. Например, ваша мама с ранним Альцгеймером. Ваш папа - пожилой абьюзер. Как вам?
Выгнавший беременную крошку негодяй должен быть сыном депутата.
Так нормально?
А це не перша тема? Бо якась така приторна, аж блювоти хочеться
Замурмишка• 02 ноября 2024
Ответ дляКусман Сиру
Что - усе впаде вам на плечі? Її дитина, нехай займається, ви можете допомагати тоді, коли хочете і можете. Відразу вибудовуйте відносини так.
Понятно,что вопрос об обеспечении + 1 нового члена семьи .
Цены на детское питание и памперсы видели ? Или пусть голодные сидят ?
Мати тріля• 02 ноября 2024
Майже всі мої подруги, одногрупниці, які народили в 18-20 років ніхто не виховував своїх дітей, а цим займались бабусі та дідусі, поки молоді дівчата догулювали, довчались, та влаштовували особисте життя. І ви автор коли дізнались що донька вагітна то потрібно було одразу пояснювати їй що вагітність то не хвороба на 9 місяців, а велика відповідальність на все життя. Вашої з/п вистачить на двох дорослих і дитину? Діти це радість. але коли вони ростуть в бідності, неповноцінній сімї, і їх виховують бабусі, бо мами до того не готові, то це далеко не радісно.
Скоро_вчера• 02 ноября 2024
Ответ для3@йk@
Якщо він знаходиться на утриманні батьків, то ні
3@йk@• 02 ноября 2024
Ответ дляЭмчЭндЭм
Ні, але вона не зможе працювати у декреті, тому зрозуміло що забезпечення впаде на мене
А якась освіта в неї вже є чи досвід роботи? Так, частково впаде і на Вас, але якщо таки якісь аліменти + з часом донька зможе хоча б частково працювати, можна витягнути. Розумію, що страшно, але все може вийти
Тріль підпільний• 02 ноября 2024
Ответ дляЭмчЭндЭм
Зараз йде 5 місяць вагітності та й вона обрала народжувати
То хай їде до батьків хлопця, якщо вона така розумна і обрала. Чого ж до мами прибігла? Коли обирала, на що розраховувала, хлопця на собі одружити, чи що? Як вона пояснює своє ’обрала’?
Обирати можа лише та, яка бере на себе повну відповідальність, а не шукає на когось б присісти.
Кусман Сиру• 02 ноября 2024
Ответ дляЗамурмишка
Та то ясно, автор пише так наче то їй народжувати. Її діло працювати, що вона і до того робила.
Капуста Маша• 02 ноября 2024
Ответ дляМіні-бікіні
Так може донька і не вимагає багато. Теплі стіни тарілка супа.
Це вже ого го яка підтримка
Ви не читали на Порадниці, що зараз сучасні діточки вимагають? Якраз ось лідери ж попідростали...
Замурмишка• 02 ноября 2024
Ответ дляЭмчЭндЭм
Взагалі так, відповідальна (окрім незапланованої вагітності), але сама ситуація що прийдеться мені тепер забути про своє вільне життя доводить до розпачу
Отправляйте в Германию ,расскажите как ей там будет хорошо с малышом и безопасно ,в общем ненавязчиво гоните из дома ! .Чпокаться без преза ,взрослая была ? На вольные хлеба
Додаю напруги• 02 ноября 2024
Вы и так всё это время жили только для себя, раз не удосужились дочери рассказать что секс без контрацепции возможен только после официальной регистрации брака. Ещё и не объяснили дочери что ей сейчас в её возрасте учиться надо, а не семьёй обзаводиться. Вы не выполнили свой материнский долг. Расхлебывайте теперь. А дочку вашу жалко. Вы ею не занимались, из-за этого у неё теперь будут большие проблемы и по учёбе, и с деньгами, и с работой - и при этом вам ещё хватает наглости ныть какая вы бедненькая-несчастненькая.
Весотехник• 02 ноября 2024
Ответ дляМіні-бікіні
А що вже зробиш. Впрягайтесь.
Донька хоч відповідальна?
Кто рожает,тот и впрягается
3@йk@• 02 ноября 2024
Ответ дляЭмчЭндЭм
Батько на 2 роки старше, студент
Нічого, може йти підробляти. Звідки діти беруться знав же
Весотехник• 02 ноября 2024
Ответ дляЭмчЭндЭм
Працюю, але ж впаде на плечі утримання її та дитини
Пусть подаёт иск на установление отцовства и алименты
Бадабум• 02 ноября 2024
Ответ дляМию чакри щоденно
Вам доведеться лише працювати, певно,ви і до вагітності дочки це робили?
Расходы увеличатся, вы не понимаете?
Тріль підпільний• 02 ноября 2024
Ответ дляМию чакри щоденно
Дякую Боже, за моїх батьків. Я у 19 народила, моя родина мене повністю забезпечувала, ні словом не дорікнули, онучку обожнюють, і з дитиною допомогали, коли були сессії. Присягаюся, що і моїм дітям буду допомогати, як знадобиться
Тут питання до вас, чому ви свою відповідальність поклали на батьків?
Мию чакри щоденно• 02 ноября 2024
Ответ дляБадабум
Расходы увеличатся, вы не понимаете?
И что? От голода,слава богу, сейчас не умирают
Стріляний птах• 02 ноября 2024
Ответ дляЭмчЭндЭм
тоді тим більше іі проблеми
Замурмишка• 02 ноября 2024
Ответ дляДодаю напруги
Есть дочки скороспелки ,моя подруга в 16 лет вытащила в окно и бежала гулять ,в 17 родила ,сама не знала от кого.
Мать ей запрещала ,объясняла .
А подруга говорила ,мне так хочется , что хоть на стену лезь .
Я в это же время дома с книгами лежала на диване ,а у неё чесалось страшно .
Она даже в вечернюю школу перевелась потом ,не до учебы было ,хотя по математике она была лучшая в классе и в музыкалку ходила ,на пианино играла ,т.е. интеллект присутствовал .
Мать ей запрещала ,объясняла .
Хтомолодець? Я!• 02 ноября 2024
Ответ дляМіні-бікіні
Чому ви так. Більшість дівчат зробили б аборт.
Якщо дівчина вирішила народжувати можливо більш серйозна і відповідальна
Как раз наоборот)
Весотехник• 02 ноября 2024
Ответ дляtarveldy
Можна ще з дому вигнати, 18 років повнолітня, якось в житті влаштується
Можна ще кожен день з гівном мішати, вичитувати, називати хвойдою ну і все те що роблять люблячі мамки
А не люблячі засунуть залишок свого життя псу під хвіст, бо хтось свою відповідальність повісив на шию матері? І не забуває кожен день дякувати доці за це?
Мию чакри щоденно• 02 ноября 2024
Ответ дляТріль підпільний
Тому, що я виросла у люблячій родині, де всі горою за всіх. Ось така в нас родинна традиція, ніхто не пройде повз,а діти- найвища цінність.
Ответ дляМіні-бікіні
Відверто. Я такі історії чула від ... Безвідповідальних.коли 4 дитину в гуртожитку народжують - не знала що вагітна.
Я сама жінка, і доньок маю, і подруг багато.
Всі вагітності про які мені розказували різка зміна в відчуттях. Груди болять, від запахів верне.
Тошнотв.
І це звісно на фоні затримок.
Так щоб жінка не відчувала вагітність до 3 місяця навіть близько не чула.
( Ну окрім тієї що 4 народжувала, там ще потім була 5 і 6 дитини
Тошнотв.
І це звісно на фоні затримок.
Если вы не чулы то не значит что нет такого.
Хтомолодець? Я!• 02 ноября 2024
Ответ дляЭмчЭндЭм
Почему аборт не сделала дочка?
Весотехник• 02 ноября 2024
Ответ дляКлевотница
А це дочка вам заявила, що тепер все впаде на ваші плечі?
Нет конечно, дочь с денежной подушкой и со всеми расходами справится сама. Да
Ксерокопия ночи• 02 ноября 2024
Ответ дляЭмчЭндЭм
Ну была же масса решений аборт например. Теперь родит оставите в роддоме и будете жить для себя))) а вообще автор так бывает когда родитель старается пораньше выпихнуть ребенка из дома типа передать другому с квартирой и работой)))
Весотехник• 02 ноября 2024
Ответ дляПлатья Всем
Я вибачаюсь, Ви коли народжували, уявляли, що діти самі по собі будуть зростати та їх проблеми Вас не будуть чіпляти?
Я рассчитываю, что внуки это будут исключительно проблемы моего ребенка и меня это касается не будет