ЭмчЭндЭм• 02 ноября 2024

Дочка 18 років вагітна, а я вже хочу пожити для себе

Як з цим змиритися? Я тільки почала жити для себе, насолоджуватися вільним життям, а тепер знову усе буде по новій. Пару місяців назад, донька переїхала до мене в будинок, бо кинув хлопець коли дізнався про вагітність, тепер живемо разом, поки працює на роботі, але ж коли народить усе впаде на мої плечі( Тема просто виговоритися та знайти моральну підтримку
Невидимка Майя• 02 ноября 2024
Ответ дляЭмчЭндЭм
Батько на 2 роки старше, студент
Нічого, він не завжди студентом буде. Обов´язково подавайте на аліменти.

-Ань-• 02 ноября 2024
Ответ дляЭмчЭндЭм
Як правильно це зробити та чи можливо? Справа в тому що вони не перебували у шлюбі
Ви тріль? Для розмноження не потрібен шлюб. Якщо мужик не хоче визнавати дитину - можна доказати батьківство через суд. Але чи треба вам такий безвідповідальний?
А якщо мама і батько неодружені - можна просто разом прийти оформляти свідоцтво про народження. Навіть якщо батько одружений на іншій. Просто заповнити папірці, навіть тест ДНК не потрібен.
В Україні купа чоловіків, яким не вистачає 3 дитини. Вони з радістю оформлять на себе новонародженого.
Цирк на дроті• 02 ноября 2024
Автор, что на счёт папаши? Его родителей?
Вы связались? Это нужно сделать обязательно.
-Ань-• 02 ноября 2024
Україна - країна можливостей.
Клевотница• 02 ноября 2024
Ответ дляВесотехник
Нет конечно, дочь с денежной подушкой и со всеми расходами справится сама. Да
На аліменти подавайте
-Ань-• 02 ноября 2024
Вільна країна вільних людей.
Цирк на дроті• 02 ноября 2024
Ответ для-Ань-
А что, идея)))
Мию чакри щоденно• 02 ноября 2024
Ответ дляЦирк на дроті
А если автору не помогали? Тогда как
То у неё всё равно есть шанс помочь своему ребенку
Викачую яйцями• 02 ноября 2024
Ответ дляМию чакри щоденно
Дякую Боже, за моїх батьків. Я у 19 народила, моя родина мене повністю забезпечувала, ні словом не дорікнули, онучку обожнюють, і з дитиною допомогали, коли були сессії. Присягаюся, що і моїм дітям буду допомогати, як знадобиться
Теж батько дитини gone with the wind?

Ксерокопия ночи• 02 ноября 2024
Ответ дляНевидимка Майя
Да да , он прям пж бежит платить непонятно за чьего ребенка) я прям уже вижу это исковое заявление Я с ФИО пару раз пере...сь и в корыстных целях и финансовой выгоде бывала у него дома. Потом я родила и хочу повесить ребёночка на него . А мальчик имеет полное право отказаться от экспертизы ДНК .
Невидимка Майя• 02 ноября 2024
Ответ дляКсерокопия ночи
Він має право відмовитись, вона має право подати заяву на примусове встановлення батьківства в судовому порядку. І так вже історично склалось, що суд частіше стає на сторону жінки.
-Ань-• 02 ноября 2024
Ответ дляКсерокопия ночи
Звичайно може відмовитись від ДНК, адже всі аналізи лише по добровільній згоді. Але якщо суд посилає хлопчика на ДНК, а він відмовляється - то його визнають батьком і призначають аліменти.
Мати тріля• 02 ноября 2024
Ответ для-Ань-
І оканцовочка. Вбахкали грошей на суди, змусили хлопчика зробити ДНК, а батько не він))))
Ксерокопия ночи• 02 ноября 2024
Ответ дляЦирк на дроті
А причем тут родители папаши)))) дочку автора насильно в постель ему не клали
Ксерокопия ночи• 02 ноября 2024
Ответ дляМати тріля
А йому призначили 25 % від мінімалки аліментів у кращому випадку ))))
Капуста Маша• 02 ноября 2024
Ответ дляМіні-бікіні
Яка вже різниця. Там аліментів 1500-2000 в місяць.
Сильно на ситуацію автора не вплине
А, ну то есть автор должна по максимуму обеспечить доцю, а той лениво даже на алименты подать? нет, так не пойдет
Весотехник• 02 ноября 2024
Ответ дляКлевотница
На аліменти подавайте
Я? На кого?
Ксения З.• 02 ноября 2024
Ответ дляmurmurik
Сказала кацапка, которая со своим дитятком уселась тетке на шею и плотно сидит. Брысь.
Я уже сто раз писала, что тетя содержит меня и моего ребенка ЧАСТИЧНО. И за воспитание моего ребенка она взялась сама. Когда увидела, что я с этим не справляюсь
Весотехник• 02 ноября 2024
Ответ дляКусман Сиру
Ну якщо він студент, то вони його утримують мабуть. То при тому.
Его, но не его детей. Пусть чешет работать, если размножаться умеет, то и зарабатывать тоже должен уметь

Мати тріля• 02 ноября 2024
В житті бувають різні чудеса. Можливо заплідник ще одумається і вирішить одружитись на дівчині.
Ксения З.• 02 ноября 2024
Ответ дляЗамурмишка
Пусть тётка решает ,как за вас?
Мои проблемы решали мои родные. Да и то потому, что я инфантильна
murmurik• 02 ноября 2024
Ответ дляКсения З.
Иди на вумен.сру. Чего ошиваешься тут!
Трохи злякана• 02 ноября 2024
Допоможіть доньці. Не кидайте в біді. Це всього лише пару років в декреті. Далі дитину в садочок і на роботу дочка піде, буде значно легше. Підтримайте. Буде Вам любимий онук чи онучечка, а доньці величезне щастя. Встигнете ще і для себе пожити.
КонФФетОшка• 02 ноября 2024
Автор, а вам сколько лет?
В кого тако було• 02 ноября 2024
Нужно учить девочек,чтоб не давали всем подряд. А только надёжному партнеру,который не бросит ее и ребенка! Или когда сама готова рожать и растить. А не давать направо и налево и потом бегать не рождённых детей убивать. Вы заметили как сейчас общество,а именно мужчины,навязали что в аборте ничего плохого?
Ксения З.• 02 ноября 2024
Ответ дляmurmurik
Иди на вумен.сру. Чего ошиваешься тут!
Зачем мне идти на вумен? Я там не сижу
Ксения З.• 02 ноября 2024
Ответ дляВ кого тако було
Бросить женщину с ребенком может и тот, кто казался надежным
В кого тако було• 02 ноября 2024
Ответ дляСуцільна зрада
А чому аборт донька не зробила?
А что хорошего в аборте? Вы походу мужчина. Нормальная женщина без псих отклонений и мать такого не предложит.
Цирк на дроті• 02 ноября 2024
Ответ дляКсерокопия ночи
В смысле? Это их внучок.
Да и сын поступил, мягко говоря, некрасиво.
Червона ікорка• 02 ноября 2024
Ответ дляАльфасамка
як як. Думати треба було 18 років тому, перед тим як заводити´
Коли вас вже психіатра приборкає 🤦‍♀️🤷‍♀️