ЭмчЭндЭм• 02 ноября в 13:42
Дочка 18 років вагітна, а я вже хочу пожити для себе
Як з цим змиритися? Я тільки почала жити для себе, насолоджуватися вільним життям, а тепер знову усе буде по новій. Пару місяців назад, донька переїхала до мене в будинок, бо кинув хлопець коли дізнався про вагітність, тепер живемо разом, поки працює на роботі, але ж коли народить усе впаде на мої плечі( Тема просто виговоритися та знайти моральну підтримку
Альфасамка• 02 ноября в 13:43
як як. Думати треба було 18 років тому, перед тим як заводити´
Кусман Сиру• 02 ноября в 13:43
Что - усе впаде вам на плечі? Її дитина, нехай займається, ви можете допомагати тоді, коли хочете і можете. Відразу вибудовуйте відносини так.
Альфасамка• 02 ноября в 13:44
Ответ дляМіні-бікіні
А що вже зробиш. Впрягайтесь.
Донька хоч відповідальна?
вся в маму і хоче пожити для себе
ЭмчЭндЭм
• 02 ноября в 13:44
Ответ дляТаПрямТам
Чому впаде?
Ви не працюєте?
Працюю, але ж впаде на плечі утримання її та дитини
Ло Шарик• 02 ноября в 13:45
Ответ дляЭмчЭндЭм
Ну тогда выгоняйте ее, пусть сама разбирается
Кусман Сиру• 02 ноября в 13:45
Ответ дляЭмчЭндЭм
Ну на батька дитини нехай на аліменти подає чи що.
Міні-бікіні• 02 ноября в 13:45
Ответ дляАльфасамка
вся в маму і хоче пожити для себе
Чому ви так. Більшість дівчат зробили б аборт.
Якщо дівчина вирішила народжувати можливо більш серйозна і відповідальна
Ответ дляКусман Сиру
Можна ще з дому вигнати, 18 років повнолітня, якось в житті влаштується
Можна ще кожен день з гівном мішати, вичитувати, називати хвойдою ну і все те що роблять люблячі мамки
Кусман Сиру• 02 ноября в 13:46
Ответ дляtarveldy
Можна. Але краще дати їй можливість самій бути мамою. Не скинути бабусі дитину.
Теща дочки• 02 ноября в 13:46
А дочке уже было 18 когда забеременела? Сбивайте алименты с папаши, офигенно устроился.
ЭмчЭндЭм
• 02 ноября в 13:47
Ответ дляМіні-бікіні
А що вже зробиш. Впрягайтесь.
Донька хоч відповідальна?
Взагалі так, відповідальна (окрім незапланованої вагітності), але сама ситуація що прийдеться мені тепер забути про своє вільне життя доводить до розпачу
Кусман Сиру• 02 ноября в 13:47
Ответ дляМіні-бікіні
А може просто пропустила строки, що найчастіше і буває?
Квітка папороті• 02 ноября в 13:47
Ответ дляКлевотница
А це дочка вам заявила, що тепер все впаде на ваші плечі?
А что, так не понятно ? Без мужа, денег. Ей надо учиться лет 5 потом искать работу.
Платья Всем• 02 ноября в 13:48
Я вибачаюсь, Ви коли народжували, уявляли, що діти самі по собі будуть зростати та їх проблеми Вас не будуть чіпляти?
Кусман Сиру• 02 ноября в 13:48
Ответ дляЭмчЭндЭм
А живіть своє життя, допомагаючи доньці так, як вам зручно
ЭмчЭндЭм
• 02 ноября в 13:48
Ответ дляДверной_Проем
Киньте на плечі чоловіка. В нього сильніші
У мене нажаль немає чоловіка, я була в пошуку, але тепер не до цього
Цирк на дроті• 02 ноября в 13:48
Ответ дляЭмчЭндЭм
Вы сиранная. Пусть сделает аборт. Ни Вам ни ей этот ребенок не нужен
Міні-бікіні• 02 ноября в 13:49
Ответ дляЭмчЭндЭм
Не засмучуйтесь. Це для вас несподівано. Це нормально що ви боїтесь.
Спробуйте вистроїти відносини так, що мама дитини - мама.
Допомагайте їй коли вона стомлена.
І думайте як їй заробляти гроші.
Допомагайте їй коли вона стомлена.
І думайте як їй заробляти гроші.
Кто крайний?• 02 ноября в 13:49
Ответ дляЭмчЭндЭм
Ну так у нее тоже, может в этом проблема.
Миссис Буркул• 02 ноября в 13:49
Ответ дляКусман Сиру
Так одна сім´я, як не допомогти дитині?
Ось як будете старою та немічною, що не те, що до кухні, а до туалету не доповзти, то не забудьте свою теорію ’вибудування відносин’ - не чекайте допомоги чи поваги від своїх дітей.
Кусман Сиру• 02 ноября в 13:49
Ответ дляЭмчЭндЭм
Чому? До родів ще час є. Потім донька сама взмозі займатися дитиною.