Виниловая пластинка• 02 ноября 2024

Ростова лялька для привітання в садочку-це занадто?

Дитині буде 4 роки. Спочатку думали святкувати в дитячій кімнаті з аніматором. Але в мене дочка не дуже контактна, соромʼязлива . Тобто, в групі в садочку немає «кращих» друзів. А запрошувати 15 осіб-це якось багато…
Проте, вона дуже чекає, що її прийде привітає якийсь герої ( в тому році приходила додому Скай і розважала тільки її одну) . В цьому році я вже не хочу запрошувати додому аніматора.
Тому виник варіант з ростовою лялькою ( гарний вухатий зайчик), який приходить, танцює пару пісень, дарує подарунок і фотографується. Це займає 15-20 хв часу.
Але от не можу вирішити, чи просто додому щоб прийшов, чи щоб прийшов в садочок, де всі дітки зможуть потанцювати, розвеселитися. І їм буде цікаво, і доньці приємно.
Хвилююсь, що це буде виглядати занадто «пафосно»…
Як на вашу думку ? Треба думка зі сторони , бо чоловік каже, що це норм.
Просто ще у вихователя не питала про це .
Кросівки оригінал• 02 ноября 2024
В садочок ні, деякі діти можуть боятись тих гігантів

Чупокабра• 02 ноября 2024
А в садике разрешат?
Мусик Пусик• 02 ноября 2024
Нічого не пафосно. У нас в садочку таке практикують.
Шеллар• 02 ноября 2024
Мені подобається ваша ідея запросити аніматора до садочку, якщо заклад дозволить, то пострибати навколо зайця на вулиці дітям буде весело.
БеллаДонна• 02 ноября 2024
У нашому садочку дозволяли таке. До моїх дітей не приходили, бо у них свято було окремо з друзями, але були такі, що домовлялись з вихователями, вели дітей в зал і там трішки танцювали. Нормально відношусь до такого, не пафосно .
Фокус-Покус• 02 ноября 2024
Делайте как вам хочется. Ничего это не пафосно. А если б было пафосно, то пофиг, радость и вашему ребенку и остальным детям. Главное делать это на улице, так как в обычном помещении сада это тесно и скомкано.
Сумка з негодою• 02 ноября 2024
ну, вот ) а потом квадроберы непонятно откуда берутся )))
автор Виниловая пластинка • 02 ноября 2024
Ответ дляКросівки оригінал
Зрозуміла, дякую
Ответ дляЧупокабра
А в садике разрешат?
Я ще не питала
Просто хочу почути тут думку мам, а потім питати, щоб не виглядати дурепою )))

Ответ дляМусик Пусик
Приватний чи державний садок ?
Ответ дляШеллар
Дякую за відповідь!
Ответ дляБеллаДонна
Дякую за відповідь! До речі, не подумала про зал )
Ответ дляСумка з негодою
До чого тут це ?
Я тут с краю постою• 02 ноября 2024
Якщо в садочку дозволять, то гарна ідея. В свій час доньці в садок аніматорів запрошували, і не ми одні. Щось там грались, танцювали, переодягались. Всім весело було, і зовсім непафосно))) Правда, то були не ростові ляльки, але яка різниця?
Ну й пригощали діточок після цього, щось солодке (печиво, цукерки чи барні, я не пам´ятаю вже, давненько то було) та сік.
Садок звичайний державний.
Единорог помог• 02 ноября 2024
Домой позвать
Мусик Пусик• 02 ноября 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
Приватний чи державний садок ?
Звичайний державний садочок. Коли було тепло, то аніматори розважали діток на вулиці. В холодну погоду - у музичній залі.
Однозначно• 02 ноября 2024
В1 класі я запрошувала аніматора в школу, на дві години, потім солодкий стіл. Вчитель дуже дякувала і діткам було весело. Подарунок дарували вдома, бо інші ж теж хотітимуть
Однозначно• 02 ноября 2024
І да, я була б рада якби в садочку дітей інколи розважали аніматори за чужий рахунок ) ,тому, думаю зовсім не пафосно.
Ответ дляЯ тут с краю постою
Садок звичайний державний.
гостинець звичайно буде. Всі дітки приносять

Ответ дляОднозначно
Так ми теж подарунок вдома дарувати будем. Просто дочка розповідала, що вони в групі вітають діток, танцюють, стають в коло і т.д. Тому і виникла ідея покликати зайчика, щоб він з ними разом потанцював , розважив їх трохи
Ответ дляОднозначно
Дякую за відповідь!
Вільний митець• 02 ноября 2024
Якщо садок дозволить, то ідея чудова. Хай хоч діти порадіють
Ответ дляВільний митець
Дякую за відповідь!
От і я так думаю
Стефанія• 02 ноября 2024
У нас до войны часто так деток в саду поздравлявляли. Потом фото и видео в родительский чат сбрасывали.