ЭмчЭндЭм• 02 ноября 2024

Дочка 18 років вагітна, а я вже хочу пожити для себе

Як з цим змиритися? Я тільки почала жити для себе, насолоджуватися вільним життям, а тепер знову усе буде по новій. Пару місяців назад, донька переїхала до мене в будинок, бо кинув хлопець коли дізнався про вагітність, тепер живемо разом, поки працює на роботі, але ж коли народить усе впаде на мої плечі( Тема просто виговоритися та знайти моральну підтримку
Альфасамка• 02 ноября 2024
як як. Думати треба було 18 років тому, перед тим як заводити´

ТаПрямТам• 02 ноября 2024
Чому впаде?
Ви не працюєте?
Кусман Сиру• 02 ноября 2024
Что - усе впаде вам на плечі? Її дитина, нехай займається, ви можете допомагати тоді, коли хочете і можете. Відразу вибудовуйте відносини так.
So_so• 02 ноября 2024
А мы Вас вчера как раз вспомнили, в теме про троллей
Міні-бікіні• 02 ноября 2024
А що вже зробиш. Впрягайтесь.
Донька хоч відповідальна?
Альфасамка• 02 ноября 2024
Ответ дляМіні-бікіні
А що вже зробиш. Впрягайтесь.
Донька хоч відповідальна?
вся в маму і хоче пожити для себе
Дверной_Проем• 02 ноября 2024
Киньте на плечі чоловіка. В нього сильніші
автор ЭмчЭндЭм • 02 ноября 2024
Ответ дляТаПрямТам
Чому впаде?
Ви не працюєте?
Працюю, але ж впаде на плечі утримання її та дитини
Снідаю авокадо• 02 ноября 2024
Про аборт не слышали?

Ло Шарик• 02 ноября 2024
Ответ дляЭмчЭндЭм
Ну тогда выгоняйте ее, пусть сама разбирается
Кусман Сиру• 02 ноября 2024
Ответ дляЭмчЭндЭм
Ну на батька дитини нехай на аліменти подає чи що.
Міні-бікіні• 02 ноября 2024
Ответ дляАльфасамка
вся в маму і хоче пожити для себе
Чому ви так. Більшість дівчат зробили б аборт.
Якщо дівчина вирішила народжувати можливо більш серйозна і відповідальна
tarveldy• 02 ноября 2024
Ответ дляКусман Сиру
Можна ще з дому вигнати, 18 років повнолітня, якось в житті влаштується
Можна ще кожен день з гівном мішати, вичитувати, називати хвойдою ну і все те що роблять люблячі мамки
Міні-бікіні• 02 ноября 2024
Ответ дляСнідаю авокадо
Про аборт не слышали?
Вже пізно
Клевотница• 02 ноября 2024
А це дочка вам заявила, що тепер все впаде на ваші плечі?
Кусман Сиру• 02 ноября 2024
Ответ дляtarveldy
Можна. Але краще дати їй можливість самій бути мамою. Не скинути бабусі дитину.
Теща дочки• 02 ноября 2024
А дочке уже было 18 когда забеременела? Сбивайте алименты с папаши, офигенно устроился.
автор ЭмчЭндЭм • 02 ноября 2024
Ответ дляМіні-бікіні
А що вже зробиш. Впрягайтесь.
Донька хоч відповідальна?
Взагалі так, відповідальна (окрім незапланованої вагітності), але сама ситуація що прийдеться мені тепер забути про своє вільне життя доводить до розпачу
Кусман Сиру• 02 ноября 2024
Ответ дляМіні-бікіні
А може просто пропустила строки, що найчастіше і буває?

Квітка папороті• 02 ноября 2024
Ответ дляКлевотница
А что, так не понятно ? Без мужа, денег. Ей надо учиться лет 5 потом искать работу.
Платья Всем• 02 ноября 2024
Я вибачаюсь, Ви коли народжували, уявляли, що діти самі по собі будуть зростати та їх проблеми Вас не будуть чіпляти?
tarveldy• 02 ноября 2024
Ответ дляКусман Сиру
Ну так я це і написала )) хіба наші любі пані не так вчать дочок бути самостійними?
Кусман Сиру• 02 ноября 2024
Ответ дляЭмчЭндЭм
А живіть своє життя, допомагаючи доньці так, як вам зручно
автор ЭмчЭндЭм • 02 ноября 2024
Ответ дляДверной_Проем
У мене нажаль немає чоловіка, я була в пошуку, але тепер не до цього
Цирк на дроті• 02 ноября 2024
Ответ дляЭмчЭндЭм
Вы сиранная. Пусть сделает аборт. Ни Вам ни ей этот ребенок не нужен
Міні-бікіні• 02 ноября 2024
Ответ дляЭмчЭндЭм
Не засмучуйтесь. Це для вас несподівано. Це нормально що ви боїтесь.
Спробуйте вистроїти відносини так, що мама дитини - мама.
Допомагайте їй коли вона стомлена.
І думайте як їй заробляти гроші.
Кто крайний?• 02 ноября 2024
Ответ дляЭмчЭндЭм
Ну так у нее тоже, может в этом проблема.
Миссис Буркул• 02 ноября 2024
Ответ дляКусман Сиру
Так одна сім´я, як не допомогти дитині?
Ось як будете старою та немічною, що не те, що до кухні, а до туалету не доповзти, то не забудьте свою теорію ’вибудування відносин’ - не чекайте допомоги чи поваги від своїх дітей.
Кусман Сиру• 02 ноября 2024
Ответ дляЭмчЭндЭм
Чому? До родів ще час є. Потім донька сама взмозі займатися дитиною.
Библиотекарь• 02 ноября 2024
Сочувствую конечно
Но больше всего нерожденному ребенку