Замороженная селедка• 02 ноября 2024

Германия, надо ехать. Единственный вариант где можно жить и не работать.

Нет сил уже .Не видишь улучшений.В других странах ЕС нет пособий и низкие зарплаты .Надо ехать в Германию.Пособия никто не уберет ,а только поднимают выплаты на детей с 2025.Люди третий год не работают и прекрасно живут в квартирах социальных .Не экономят на услугах ,все оплачивает Германия .Кушают рыбу красную,сыры,мясо .Не экономят .Тафель каждую неделю ,но даже без него все ок .Лечат людей бесплатно .Лекарства по рецепту от врача .Это родные и друзья в Германии.Все довольны .Я как дурак не верил ,что кто то что то дает бесплатно и так долго .А там люди годами на социале.
66сезон666серия• 02 ноября 2024
Ответ дляMs. Сама прямота
Ага звісно,в Німеччині спад економіки,то звісно будуть і надалі всіх приймати,і не тільки українців,а всіх.,і все оплачувати будуть
Це типу ви в Німеччині і щоб інші не їхали , пишете , щоб конкуренція не пхалася.
Майструю крила• 02 ноября 2024
Ответ дляЗамороженная селедка
Ну у,уже третий год так живут друзья и родственники .Не жалуются .Довольны ,что поехали в Германию .
И вы до сих пор не в германии, а на советчице все сидите и друзьям завидуете
автор Замороженная селедка • 02 ноября 2024
Все конечно же мечтают ,чтобы поскорее закончилась в Украине война .В Украине жили богато .Все имели .Но благодарны за помощь Германии .Мои все просто с городов оккупированных и там где близко фронт .Те кто в городах поспокойнее,то им не понять ,что пережили люди в оккупации и где близко фронт.
Дама с заначкой• 02 ноября 2024
Ответ дляРання пташка
До конца года принимают , потом закрывают это параграф для новых беженцев из Украины
И как дальше будет?
Ответ дляМайструю крила
Тяжелый на подьем.Как Арестович,верили что 2-3 недели .
ПесиКот• 02 ноября 2024
Ответ дляТанцепесенная
Припускаю, що вже пізно на соц житло розраховувати, бо за три роки ж дуууже багато людей виїхало
Житло знайти практично нереально. Ми працюємо вже третій рік, поміняли дві квартири, шукаємо нормальне щось. Навіть працюючим не хочу ь дуже здавати, а з джобцентра і поготів, ну хіба може які халупи, які ніхто брати не може.
Колдунья-вещунья• 02 ноября 2024
Ответ дляВишневий цвіт
С 1 января 2025 уменьшают всем выплаты кто на пособии, будет около 400. Не все так радужно как кажется
Украинцев это не касается. То для азюль
Майструю крила• 02 ноября 2024
Ответ дляКолдунья-вещунья
Украинцев это не касается. То для азюль
Скоро убедитесь как не касается
ПесиКот• 02 ноября 2024
Ответ дляАнонимарик
Це тільки те що у евро. А ще оплачує житло, мед страховку і мовні курси. І допомагає в пошуку роботи. А коли роботу знайшли і вона далеко від місця проживання, то безвозмєздно можуть виділити гроші на покупку авто. (3-5 тис евро).
Живу в Німеччині третій рік, працюю, ще з серпня 22 не на соціалі. Але маю справу щодня з біженцями. Зараз більше курсів, ніж до B1 ніхто не дає, кажуть йти шукати роботу. Про машину й мови нема))). Ви мене насмішили. Зараз вже зовсім не те, що було напочатку
Ms. Сама прямота• 02 ноября 2024
Ответ для66сезон666серия
Ні, Німеччина мене не приваблює як країна,тому ви не вгадали
Майструю крила• 02 ноября 2024
Ответ дляПесиКот
Да не отпускайте их на грешную землю, пусть в облаках летают и в розовых очках ходят
ПесиКот• 02 ноября 2024
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Ну какие завистливые ? Премьер их сказал , что уровняют с пособием как у других беженцев
Кожного дня про це йде мова. Проте, що чи незажирно українцям отримувати по 560 євро і кращу медичну страховку в той час, як інші біженці отримують по 460( одинокі, і сімейні по 400). Щодня в німецьких новинах.
Mrs.Sexuality• 02 ноября 2024
Ответ дляПесиКот
Я на повторі в2, як і багато моїх знайомих. Подруга місяць моєму с1 здала. Дипломи на оцінці.
ПесиКот• 02 ноября 2024
Ответ дляЗамороженная селедка
Та какая работа ?Без знания языка не берут на работу .Курсы.Потом снова курсы .Работать не выгодно в Германии .
До B1 максимум. Ну хіба що ви топовий спец і можете це довести
Фиона Шрековна• 02 ноября 2024
Ответ дляАнонім Завгосп
Уже не от одного юриста слышал такое - нет закона запрещающего выезд мужчин, ни один пограничник не скажет где это можно посмотреть, на каком основании итд
ага, а постанова 57? ваши юристы слышали о ней?
Mrs.Sexuality• 02 ноября 2024
Ответ дляПесиКот
Страховка у всіх однакова. Якщо додаткову платну не оформлювати. І у працюючих така сама
Mrs.Sexuality• 02 ноября 2024
Ответ дляПесиКот
Це неправда
ПесиКот• 02 ноября 2024
Ответ дляРання пташка
Для нових якраз на днях і продовжили до березня 26, і через тиждень- два очікується продовження для,, старих’
Mrs.Sexuality• 02 ноября 2024
Ответ дляПесиКот
Як нереально знайти? Ви ж дві квартири якось знайшли і ось третю шукаєте. Всі знайомі в окремих квартирах живуть. Так, це важко і довго, але реально
ПесиКот• 02 ноября 2024
Ответ дляКолдунья-вещунья
Украинцев это не касается. То для азюль
Якраз мова йде про українців, щоб зрівняти їх з азюль
ПесиКот• 02 ноября 2024
Ответ дляMrs.Sexuality
Бо ви раніше отримали дозвіл. Ви запитайте тих, хто здав недавно B1.
Mrs.Sexuality• 02 ноября 2024
Ответ дляПесиКот
На повтор ! в2 отримала дозвіл місяць тому
Фиона Шрековна• 02 ноября 2024
Ответ дляАнонім Завгосп
Ст.33 конституции - ограничение выезда может быть только законом, такого закона нет, есть постанова №57 просроченого кабмину про заборону выезда, постанова кабмину это не закон, я на 156% уверен что если вытребовать копию этой постановы №57 кабмину то на ней не будет ни печати, не подписи, это вообще бумага с которой можно в туалет сходить
есть закон
ПесиКот• 02 ноября 2024
Ответ дляMrs.Sexuality
Це неправда
Аргументуйте. Справді, цікаво. Я часто допомагаю людям в установах, в тому числі в джобцентрі. Тому кажу про те, з чим маю справу сама. Закінчилася роздача курсів наліво- направо. До B1 так. І то якщо не здав 2 рази, то все. Або сам здаєш за свої гроші або йди працювати з А1. І людям постійно потрібно показувати, як вони шукають роботу, переписки з фірмами.
Mrs.Sexuality• 02 ноября 2024
Ответ дляМайструю крила
Вона не опускає. А відверто залякує тим, чого нема
ПесиКот• 02 ноября 2024
Ответ дляMrs.Sexuality
Перша квартира була моєї подруги. Друге житло потребує капітального ремонту, тому і шукаємо нове.
Mrs.Sexuality• 02 ноября 2024
Ответ дляПесиКот
Я вам навела приклад, свій власний і свого оточення.
Mrs.Sexuality• 02 ноября 2024
Ответ дляПесиКот
А у мене нормальне житло. Район би змінила, а так непогано
ПесиКот• 02 ноября 2024
Ответ дляMrs.Sexuality
Але ж попередньо на B2 ви отримали не місяць тому.
Фиона Шрековна• 02 ноября 2024
Ответ дляАнонім Завгосп
не дай Бог попасть на таких юристов