Якщо не мобілізовувати жінок, то на нас чекає повна окупація й уся країна у братських могилах, — голова «Центру підтримки аеророзвідки» Берлінська
За її словами, необхідно починати підготовку дітей для оборони країни з 5-6 класу.
«Діти вже можуть літати на дронах, вчитися програмувати, саме для того, щоб вони не воювали», — сказала вона.
Ответ дляingaruta
Да,готова.Я должна убивать врага,защищая своих детей,свой дом
У вас і зараз є така можливість
Стрекоза любви• 02 ноября 2024
Для мене дивна така заява, враховуючи, що як мінімум 3 мільйони чоловіків оновили дані, велика кількість НЕ оновила.
Вирішили піти легким шляхом і взятися за жінок? Ну таке🤷♀️
Wendy Rhoades• 02 ноября 2024
Ответ дляLyudaT
Що по котам на цей час?
на розмінування)
а взагалі подуріли
Allka- skakalka• 02 ноября 2024
Ответ дляHench
Давно пора, жінки за рівноправність!
Ну,когда у мужчин будут болючие месячные и пмс ,тогда поговорим за равноправие ,как в окопе будете прокладку менять ,когда кроет и голову боишься поднять ,не жравши ,не спавши несколько суток ?! Со слов знакомого ,который под Купянском уже какой месяц .
Яка ж противна ця берлінська і вся її діяльність. Пару тижнів в 14 році побула десь поряд з айдаром і вже 10 років на цьому піариться і збирає кошти.
Фанатично створює всякі жіночі ветеранські спілки і бігає по лгбт каналам і маршам рівності. У неї якась еротична фіксація на жінках у формі, схоже
Ответ дляCarin
Маню никакими пинками до передовой с форума не допинаешь )
Это она обрадовалась, что можно хоть что-то вечерком отработать, а то днем на нее все х положили, где она ни пыталась чирикнуть. Что ты будешь делать!
Ну ещё бы. Из Турции попробуй допинай, когда Босфор перекрыт
Allka- skakalka• 02 ноября 2024
Ответ дляДева Мария
Это та п… да , что подставила людей в Чернигове и из за нее погибли люди ? Чего ее не судили ? Почему она не в окопе ?
Потому что она говорящая голова властей , таких не судят ,такие по эфирам ходят и выкладывают нужную информацию.
Ответ дляAllka- skakalka
На передку вам пояснять, будете сцять і тампони мінять за наказом.
Ответ дляingaruta
Я знаю и что могу,пока делаю.А вы собираетесь во дворе могилки копать для семьи маленткие и большие или надеетесь,что зет штурмовики заедут к вам во двор с конфетами и цветами,извинениями?
Ви ж клон Веселки, а вона писала що працює лікарем. Ви можете бути корисними на передовій.