Нужно поставить Рэдиса ( Прокопенко) начальником Генштаба. Человек - легенда.
Svetlana-7070• 02 ноября 2024
Ответ дляS.s.s.
Спасибо вам , оба кацапы
Українського вже обрали в 2019, може досить гратися в нові не політичні лиця ? Дістало з цим клоуном. Поламав все життя.
Ответ дляlilu1990
Спитайте сирського
Те, що розказують родичі, друзі, то саме от таких їм ставлять в командування найнижчої ланки. Вище може і є з досвідом. А безпосередньо ними керують от такі офіцери, які аж дві пари на воєнці відсиділи в свій час і навіть не думали своє життя пов´язувати з військом. А тепер їх виловили і виявилось, що вони мають керувати такими ж, як і самі, далекими від військової справи. Сподіваюсь, хоч не всюди так.
Ответ дляlilu1990
Я на це відповідаю одним: українці це ситуативні герої гей вей, які готові відбити одиночний наступ або самим на когось напасти і швидко звалити в кусти на дуже бистрих човнах чайках. Запоріжжя це вольниця з усіма витікаючими
На систематичний довготривалий опір дію ми не здатні в інтенсивній війні. І це треба було брати до уваги
Що ви стрілки переводите? Ми програємо із-за внутрішнього ворога і корупції. Якщо б цього не було , були б здатні.
Ответ дляПавела
Вони фурами, а може навіть небо для них відкриють, награбовані мільярди вивезуть. Рідні їхні вже давно освоюють інші країни. Після себе залишать руїну і мільйони скалічених життів і будуть жити своє щасливе життя.
да что вы какие фуры ,,,
двадцать первый век на дворе ,,,
это динозавры януковичи здесь хранимое добро ,,,
у этих здесь , квартира , машина , ноутбук , пара костюмов ,,,
все заработанное раскидано по всему миру ,,,
было бы что здесь , мир бы сохраняли , добро не портить ,,,
костюм оденут , паспорт выберут , ноутбук с собой и ,,,
двадцать первый век на дворе ,,,
Ответ дляПлохая зайка
Представляете, если стоит выбор - имущество или жизнь, большинство выберут жизнь. Я уж молчу о том, что у многих никакого особого имущества и не было, многие полжизни живут в арендованном жилье и/или работают за мизерные зарплаты.
В другому раунді можна організуватись краще набагато. І воювати більш вдало
Але для цього треба ... дуже великих емоційно вольових зусиль і змін в армії
Спитати себе: чи ми на них здатні? Чи як у Грузії- засунути язики в жопу. Але це не поможе. Росія все одно нападе. Вони сказали які області їм потрібні - вони будуть іти до кінця
Ответ дляТатьяна-8275
Нігерія стикається з однією з найбільших продовольчих криз: очікується, що наступного року понад 30 мільйонів людей не матимуть достатнього рівня продовольчої безпеки, що на третину більше, ніж цього року.
У них нельзя нанять случайно несколько млн человек?..
Це точно наш випадок :)) ми тільки пиріжками і можемо заманювати.
Ответ дляdf364tye3
да что вы какие фуры ,,,
двадцать первый век на дворе ,,,
Не, ну тут еще динозавры есть типа кучмы ахметки пороха . Как не крути , тут их рабы живут. И промышленность здесь их. Дтэк он же не утянет.
Ответ дляlilu1990
Ну..... Пожалуй соглашусь, только добавлю, что мы ещё и очень доверчивые
Ответ дляS.s.s.
они не чего, не решают ,,,
решали бы , к этому не пришло ,,,
решает только тот, кто сидит кабинете, имеет право подписи ,,,
правоподписант ,,,
у этих здесь не чего , ноут , смартфон , костюм , машина ,,,
решали бы , к этому не пришло ,,,
правоподписант ,,,
Korsika999• 02 ноября 2024
Ответ дляNatalia505
Може гроші не пиз...ти, а спрямувати на купівлю зброї? Не питати ніякого дозволу, ні на що.
Може перестати демотивувати населення бусифікацією?
Може платити більше людям?
Може не травити людей один з одним, а відправити поліцію воювати нарешті?
Одна людина не зламає всю систему.
Може платити більше людям?
Одна людина не зламає всю систему.
Ещё не транспортировать газ. Поставить ультиматум. На самом деле много рычагов давления существует
Ответ длязавитушка
Ми звичайні люди, у яких інстинкт самозбереження на першому місці, коли стоїть вибір хто поїде в окоп ти чи отой рандомний невідомий чувак, то ясно шо отой чувак. Чувак не хоче, його силою пихають в бусік, знущаються, інакше той чувак не дасть себе запакувати, це виживання хто кого. Інстинкти завжди сильніші за високі матерії.
І створив таку ситуацію не тцкашнік, а влада.
как может полигон сам выиграть войну.. или мяч на поле..
те кто ведут прокси войну, те кто продолжает зомбировать народ с целью заработать больше бабла и больше уничтожить наших мужчин, сыновей, вообще генофонд, все это понимают.
говорить и писать нельзя. можно уже вытираться лозунгами про свободу и конституционные права. в этой стране все продано и мы тоже.
Запорожьемойдом• 03 ноября 2024
Ответ дляaleksas17
Одна ведьма сказала: единственный шанс это стравить Рашку с Нато, США или Китаем и пусть себе воюют.
Тогда рашисты от нас отстанут
Только как их ’стравить’?
Тогда рашисты от нас отстанут
Только как их ’стравить’?
Не надо войн. Этот мир так прекрасен. Не надо его гробить своими долбанными ракетами
Ответ дляlilu1990
Второй раунд? Мы от первого лет 50 будем отходить, какой второй? И да, Грузия очень умно поступила.
@dres Odessa• 03 ноября 2024
Ответ дляNatalia505
Може платити більше людям?
Одна людина не зламає всю систему.
Може платити більше людям?
Одна людина не зламає всю систему.
Так главное улицы попереименовывать и памятники снести.
Скарлет Огара• 03 ноября 2024
Ответ дляПлохая зайка
Да похер основной массе на эти политические игрища, давайте будем честными. Особенно тем, кого все это не касается, у кого нет мужей или сыновей призывного возраста. Им бы холодильник был полон, доллар стабилен и близкие живы-здороы, на все остальное пох. Абсолютному большинству мужчин хотелось бы свалить отсюда с концами. Большинство и не знает этих фамилий ’редіса, залужного, порошенка, бутусова’
Давайте называть вещи своими именами.
Так, ви маєте рацію, на жаль. Але можна зрозуміти не бажання воювати умовного Василя, якому держава не дала нічого, окрім шкільної освіти, на фоні шаленої корупції і броней силовиків. Не забуваємо ще про виплати ( 10 -30 тисяч), якій йдуть всім тиловим поліцейським в умовному Ужгороді і Тернополі третій рік війни. При тому вони йдуть всім атестованим і кадровикам і умовним ’секретаркам’ і т.д., тобто звичайним клеркам, які на практиці виконують звичайну цивільну роботу. Що ми хочемо з пересічних громадян, якщо більшості силовиків пофіг, тільки б мене не відправили.
Ответ дляYaЯна
Не знаю, щось моя впевненість про те, що все буде добре гасне з кожним днем.
Сьогодні наревілась, нерви вже не витримують. Корейці, 64 тис кадирівців, новітня зброя ...Курську обл відбили, на сході все просуваються і просуваються вперед. Розмовляла з військовими - кажуть все погано
какого хрена было лезть на курск?
могут нам дать объяснение или это по-пацански, как в Кривом Роге:просто пойти и навалять, даже без цели?
Ответ дляSvetrise
Да, но удивляет другое, почему у нас так много зомбируемых людей? Которые и сами готовы все это поддерживать и будут убеждать, что Конституция и законы ’на паузе’ - это так и должно быть и все нормально. Как это получилось, многих как будто подменили, я не узнаю многих своих знакомых, особенно с кем долго не виделась. Они стали другими и говорят чужими мыслями
Соната любви• 03 ноября 2024
на счет прокопенко вы ошибаетесь.
его время уже прошло.
все в мире продается и покупается.
его время уже прошло.
все в мире продается и покупается.
Ответ дляАнжелика1
Это, наверное, результат телемарафона. Иначе не знаю чем можно объяснить такое массовое отупение