Нужно поставить Рэдиса ( Прокопенко) начальником Генштаба. Человек - легенда.
Ответ дляТатьяна-8275
Нігерія стикається з однією з найбільших продовольчих криз: очікується, що наступного року понад 30 мільйонів людей не матимуть достатнього рівня продовольчої безпеки, що на третину більше, ніж цього року.
У них нельзя нанять случайно несколько млн человек?..
Лучше чтобы о Нигерии никто не вспоминал, а то наймут не те, кто надо. Нигерия сейчас под влиянием неправильного нашего соседа
Ответ дляYaЯна
Не знаю, щось моя впевненість про те, що все буде добре гасне з кожним днем.
Сьогодні наревілась, нерви вже не витримують. Корейці, 64 тис кадирівців, новітня зброя ...Курську обл відбили, на сході все просуваються і просуваються вперед. Розмовляла з військовими - кажуть все погано
Всё на самом деле совсем плохо на фронте
Не передать ’обычным’ людям даже
И, думаю, что мы уже в той точке, что ’кого не поставь’
Не передать ’обычным’ людям даже
Ответ дляNatalia505
Як виявилось українці душать, ламають і б´ють ногами в голову українців абсолютно свідомо, лише за наказом з гори. Ваша поведінка, каже на відео поліцейський, не відповідає дійсності... І пхає чувака в авто. Сюрреалізм з ідіотизмом керує країною. Господи, не відають, що коять.
Всі відають, шо коять, не нада оцього. ТЦК бусификують бо в них є план зверху, і якшо вони його не зроблять, то самі поїдуть в окоп, а вони не хочуть, бо звідти вихід -200, 300 і сзч.
А хто створив таку систему, а хто спускає плани зверху, а хто воює людьми проти кабів? Ну явно не тцкашнік Вася.
Поведінка ТЦК це наслідок, причини зверху.
Мені подобається вислів арестовича з цього приводу: це не росія виграла, це Україна програла. Ми могли би краще, набагато. За тих клятих кацапів. Але вони якось змогли мобілізуватись за короткий строк і все успішне сука масштабують з успіхом
Плюс, у них самий головний плюс з усіх - нормальні партнери які не думають три года чи дати два літака
Ніякий редіс не поможе додати мозгів паршивим командирам і корупціонерам
Корупція таких масштабів це масове самогубство цієї країни
Альфасамка• 02 ноября 2024
треба програти і всьо. Видерти час. Будувати укріплення і ядерну зброю.
Альфасамка• 02 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Усе розкрадуть на етапі закупівлі лопат для копання окопів
можу бути трибуналом, особисто руки голови відрубувати
Альфасамка• 02 ноября 2024
Ответ дляS.s.s.
Вы реально верите, что вернувшийся Янукович начнет строить ядерку? Или как вы это представляете. Сидит тут медведчук в президентах и соображает как укрепиться?
програш це не янукович. Програш це здача земель які вони вже захопили
Плохая зайка• 02 ноября 2024
Ну как, очень просто. Нужно мобилизовать всех оставшихся мужчин, включая 18 (16) - 25, потом женщин, потом видно будет. Без поголовной мобилизации не победим.
Natalia505• 02 ноября 2024
Ответ длязавитушка
А хто заважає не виконувати злочинні накази? Ви не пам´ятаєте як ми завжди це говоримо про росіян? Як можна знущатись над людьми, з якими вчора ти ходив одними вулицями? А сьогодні на очах в жінки і дітей, душить і наручники одягає? Незрозуміло за що взагалі. Це найпотужніший робить чи може українці? Що ми за люди?
Альфасамка• 02 ноября 2024
Ответ дляNatalia505
ми не люди. Stanford prison experiment почитайте і стане ясно
Ответ дляNatalia505
Це система,вони всі заодно
ВалюШок-d20a• 02 ноября 2024
Ответ дляS.s.s.
Вам не здається, що все навпаки і вимирає нація українців ?
Вимирає нація словян
Альфасамка• 02 ноября 2024
Ответ дляВалюШок-d20a
Вимирає нація словян
вимирання це спідран перемоги. Земля це кусок лайна в космосі
Ответ дляlilu1990
Дніпро не буде ніхто захоплювати. Його в найгіршому випадку чекає доля Харкова на найближчі два три роки
Да вы что). Уже военные закончились. Или вы живете позапрошлым годом ? Все остальные на бронях и инвалидностях . Закон для себя приняли и не подлежат мобилизации.
Ответ дляNatalia505
Ми звичайні люди, у яких інстинкт самозбереження на першому місці, коли стоїть вибір хто поїде в окоп ти чи отой рандомний невідомий чувак, то ясно шо отой чувак. Чувак не хоче, його силою пихають в бусік, знущаються, інакше той чувак не дасть себе запакувати, це виживання хто кого. Інстинкти завжди сильніші за високі матерії.
І створив таку ситуацію не тцкашнік, а влада.
Плохая зайка• 02 ноября 2024
Ответ дляNatalia505
Это человеческая природа или природа отдельно взятой нации. Многие хотели бы оказаться ’на коне’, на месте тех тцкунов и чтобы не их отправляли, а самим отправлять. Но не судьба, поэтому народ ещё больше злой.
Ответ дляS.s.s.
Як ви собі це уявляєте? У кацапів ресурс теж не безмежний
Вони зараз включили турборежим до настання холодів щоб Донбасс захопити. Але далі піде на спад.
Єдине що у них завжди припасено це блядські каби
Natalia505• 02 ноября 2024
Ответ длязавитушка
Влади чисельністю, на багато менше ніж населення України. Якщо почалось виживання, хто кого зжере, між українцями і вони не розуміють хто насправді ворог, хто примушує це робити, то сенсу в перемозі немає. Отримавши диктатуру, поліцаїв, рабство ми нічого не виграємо.
Ответ дляlilu1990
Хто вам таке сказав? 35000 доларів в місяць отримують їх контрактники, найняли корейців , наймуть ще когось . Ясно, що взимку спад із-за погоди.
Ответ дляS.s.s.
І шо вам ті корейці? І шо вам контрактники? То всьо х-іта. Причина провалу на Донбасі усі озвучив бутусов і з ним важко не погодитись - тупе і ще тупіше кончелижне командування на місцях.