Нужно поставить Рэдиса ( Прокопенко) начальником Генштаба. Человек - легенда.
Нас лише спасе якщо щось буде відбуватися в росії. А всі хто марять перемовинами, які росії абсолютно нідочого, і перемирʼям, яке не зрозуміло на яких умовах має бути, в ілюзії закінчення війни цими діями.
Капітуляція України і втрата території-це не кінець, це лише початок.
Ответ дляfrumoasa17
Що ви розумієте під питанням виграти війну?
На даний конкретно момент зупинити фронт, визволити з полону воїнів, укріпити позиції, розробляти і виробляти зброю, змінити закон про мобілізацію , оголосити стан війни, поставити країну на військові рейки, працювати усім задля перемоги, прибрати видатки з бюджету на всю херню, зменшити і урівняти всім чиновникам зарплати - максимальну 20 тис , за цей рахунок урівняти всім однакові пенсії і стипендії молоді всім до 15-20 тисяч, прибрати синів баканових з посад , проводити чистку кадрів, готуватись до контрнаступу.
Це вже перелом. Буде. Треба ламати систему .
Інакше це провал .
frumoasa17• 03 ноября 2024
Ответ дляS.s.s.
Інакше це провал .
Те що ви описали це зупинити фронт, вирівняти ситуацію яка склалася, але це не виграти. Зайві видатки все одно сплачуються за рахунок міжнародних грошей, а абсолютно всі зароблені Україною йдуть на армію.
Для мене виграш це щоб Україна відбилася, зберегла державність(не кордони 1991 року), попередила майбутній конфлікт, зберегла населення, стала демократичною країною з адекватною владою, де в першу чергу цінується життя та права, свободи громадян, щоб стала соціальною державою.
Ответ дляfrumoasa17
Ви так дивно пишете: зайві видатки ВСЕ ОДНО за рахунок країн . Мені НЕ ВСЕ ОДНО, цими грошима можна закрити багато питань. Наразі їх тупо крадуть .
Ответ дляNatalia505
Може гроші не пиз...ти, а спрямувати на купівлю зброї? Не питати ніякого дозволу, ні на що.
Може перестати демотивувати населення бусифікацією?
Може платити більше людям?
Може не травити людей один з одним, а відправити поліцію воювати нарешті?
Одна людина не зламає всю систему.
Може платити більше людям?
Одна людина не зламає всю систему.
вот в этом и проблема ..
вчера смотререла про держ сл занятості 18 млрд бюджет
ни в чем себе не отказывают
Ответ дляЧомучка
Лише йти в глуху оборону, будувати підземні заводі для власної зброї і розуміти, що це буде Ізраїль №2 ще на пару поколінь як мінімум.
Поки передохнуть оті шизики, що населяють Російську Дегенерацію наразі.
их не нужно строить . они есть
про совке всегда строили подземные цеха с лифтами
frumoasa17• 03 ноября 2024
Ответ дляS.s.s.
Ці гроші дають виключно не під військові видатки.
Ответ дляNatalia505
Може платити більше людям?
Одна людина не зламає всю систему.
Може платити більше людям?
Одна людина не зламає всю систему.
Питання як не пиздити?
Тім, хто це робить їм все одно на країну, головне гроші.
Ответ дляАнжелика1
Да, но удивляет другое, почему у нас так много зомбируемых людей? Которые и сами готовы все это поддерживать и будут убеждать, что Конституция и законы ’на паузе’ - это так и должно быть и все нормально. Как это получилось, многих как будто подменили, я не узнаю многих своих знакомых, особенно с кем долго не виделась. Они стали другими и говорят чужими мыслями
просто все по разному пытаются выжить. и да мы разные, и чем дальше от фронта тем пофиг на все. и да, пословицы которым тоже не одно столетие, не врут. может это такое себе «наказание» за то что находиться в глубинах нашего сознания и души. мелко, подло, равнодушно.
иначе как объяснить выбор 73 такого великого м…., лжеца манипулятора и вора беспринципного. кто его выбрал…
Ответ дляfrumoasa17
тобто, якщо вже просте населення починає пухнути з голоду, то також мимо рила?
бюджетники на мінімалці, пенсіонери з 2500??
але дійсно.комусь то потрібніше. наверху краще знають.
--
які там соціальні карточки на продукти?? он машин люкс класу скільки завезли.
--
Запорожьемойдом• 03 ноября 2024
Ответ дляS.s.s.
Чтобы этого не было , нужно убить коррупцию. Всего-то
Убить коррупцию в Украине - это полностью поменять ментальность украинцев. Изменить ценности. Пока главная ценность украинцев- деньги,крепкого государства не получится.
frumoasa17• 03 ноября 2024
Ответ дляЕленнн
--
Розподіляє то Україна, населення як завжди не в пріоритеті у цієї влади.
Ответ дляЗапорожьемойдом
А какая ценность у людей? Это всегда здоровье и деньги. За них можно купить все остальное.
И, пока этих денег будет у людей мало, они не будут думать о чем-то высоком типа патриотизма и прочего мусора
Татьяна-8275• 03 ноября 2024
Ответ дляannu-b519
А еда денег не стоит?
А украинцев что кормить не надо? Они воздухом питаются?
Ответ дляЧомучка
Кто будет жить поколениями в режиме войны ? Большинство просто выедет из страны.
Ответ дляТатьяна-8275
Нігерія стикається з однією з найбільших продовольчих криз: очікується, що наступного року понад 30 мільйонів людей не матимуть достатнього рівня продовольчої безпеки, що на третину більше, ніж цього року.
У них нельзя нанять случайно несколько млн человек?..
Их несколько миллионов человек примут продовольственную и финансовую помощь , но точно не пойдут умирать за Украину
Татьяна-8275• 03 ноября 2024
Ответ дляContento
Ок. Уговорили. Никого не нанимаем. Для этого есть украинцы.