S.s.s.• 02 ноября 2024

Как мы можем выиграть войну?

Нужно поставить Рэдиса ( Прокопенко) начальником Генштаба. Человек - легенда.
peterman• 03 ноября 2024
Ответ дляАвокада
какого хрена было лезть на курск?
могут нам дать объяснение или это по-пацански, как в Кривом Роге:просто пойти и навалять, даже без цели?
Ахах) Так ЗЕ из Кривого Рога) Вот и погнал навалять
Dumky• 03 ноября 2024
Нас лише спасе якщо щось буде відбуватися в росії. А всі хто марять перемовинами, які росії абсолютно нідочого, і перемирʼям, яке не зрозуміло на яких умовах має бути, в ілюзії закінчення війни цими діями.
Капітуляція України і втрата території-це не кінець, це лише початок.
автор S.s.s. • 03 ноября 2024
Ответ дляЗапорожьемойдом
Он руками ракеты ,кабы и шахеды ловить умеет?
Чтобы этого не было , нужно убить коррупцию. Всего-то
frumoasa17• 03 ноября 2024
Що ви розумієте під питанням виграти війну?
автор S.s.s. • 03 ноября 2024
Ответ дляfrumoasa17
На даний конкретно момент зупинити фронт, визволити з полону воїнів, укріпити позиції, розробляти і виробляти зброю, змінити закон про мобілізацію , оголосити стан війни, поставити країну на військові рейки, працювати усім задля перемоги, прибрати видатки з бюджету на всю херню, зменшити і урівняти всім чиновникам зарплати - максимальну 20 тис , за цей рахунок урівняти всім однакові пенсії і стипендії молоді всім до 15-20 тисяч, прибрати синів баканових з посад , проводити чистку кадрів, готуватись до контрнаступу.
Це вже перелом. Буде. Треба ламати систему .
Інакше це провал .
frumoasa17• 03 ноября 2024
Ответ дляS.s.s.
Інакше це провал .
Те що ви описали це зупинити фронт, вирівняти ситуацію яка склалася, але це не виграти. Зайві видатки все одно сплачуються за рахунок міжнародних грошей, а абсолютно всі зароблені Україною йдуть на армію.
Для мене виграш це щоб Україна відбилася, зберегла державність(не кордони 1991 року), попередила майбутній конфлікт, зберегла населення, стала демократичною країною з адекватною владою, де в першу чергу цінується життя та права, свободи громадян, щоб стала соціальною державою.
автор S.s.s. • 03 ноября 2024
Ответ дляfrumoasa17
Ви так дивно пишете: зайві видатки ВСЕ ОДНО за рахунок країн . Мені НЕ ВСЕ ОДНО, цими грошима можна закрити багато питань. Наразі їх тупо крадуть .
Авокада• 03 ноября 2024
Ответ дляpeterman
так я как раз об этом.
и всё делалось с его инициативы.
ну забежали, людей положили...
Решка7777• 03 ноября 2024
Ответ дляNatalia505
Може гроші не пиз...ти, а спрямувати на купівлю зброї? Не питати ніякого дозволу, ні на що.
Може перестати демотивувати населення бусифікацією?
Може платити більше людям?
Може не травити людей один з одним, а відправити поліцію воювати нарешті?
Одна людина не зламає всю систему.
вот в этом и проблема ..
вчера смотререла про держ сл занятості 18 млрд бюджет
ни в чем себе не отказывают
Решка7777• 03 ноября 2024
Ответ дляЧомучка
Лише йти в глуху оборону, будувати підземні заводі для власної зброї і розуміти, що це буде Ізраїль №2 ще на пару поколінь як мінімум.

Поки передохнуть оті шизики, що населяють Російську Дегенерацію наразі.
их не нужно строить . они есть
про совке всегда строили подземные цеха с лифтами
frumoasa17• 03 ноября 2024
Ответ дляS.s.s.
Ці гроші дають виключно не під військові видатки.
космея• 03 ноября 2024
Ответ дляNatalia505
Може платити більше людям?
Одна людина не зламає всю систему.
Питання як не пиздити?
Тім, хто це робить їм все одно на країну, головне гроші.
автор S.s.s. • 03 ноября 2024
Ответ дляfrumoasa17
Я щось неправильно написала?
Ще раз : урізати зп чинушам від секретарки до начальника і підняти пенсії людям або направити ці кошти хоча б на дітей- сиріт.
Svetrise• 03 ноября 2024
Ответ дляАнжелика1
Да, но удивляет другое, почему у нас так много зомбируемых людей? Которые и сами готовы все это поддерживать и будут убеждать, что Конституция и законы ’на паузе’ - это так и должно быть и все нормально. Как это получилось, многих как будто подменили, я не узнаю многих своих знакомых, особенно с кем долго не виделась. Они стали другими и говорят чужими мыслями
просто все по разному пытаются выжить. и да мы разные, и чем дальше от фронта тем пофиг на все. и да, пословицы которым тоже не одно столетие, не врут. может это такое себе «наказание» за то что находиться в глубинах нашего сознания и души. мелко, подло, равнодушно.
иначе как объяснить выбор 73 такого великого м…., лжеца манипулятора и вора беспринципного. кто его выбрал…
Еленнн• 03 ноября 2024
Ответ дляfrumoasa17
тобто, якщо вже просте населення починає пухнути з голоду, то також мимо рила?
бюджетники на мінімалці, пенсіонери з 2500??
але дійсно.комусь то потрібніше. наверху краще знають.

--
які там соціальні карточки на продукти?? он машин люкс класу скільки завезли.
Запорожьемойдом• 03 ноября 2024
Ответ дляS.s.s.
Убить коррупцию в Украине - это полностью поменять ментальность украинцев. Изменить ценности. Пока главная ценность украинцев- деньги,крепкого государства не получится.
frumoasa17• 03 ноября 2024
Ответ дляЕленнн

--
Розподіляє то Україна, населення як завжди не в пріоритеті у цієї влади.
Megan_22• 03 ноября 2024
Ответ дляЗапорожьемойдом
А какая ценность у людей? Это всегда здоровье и деньги. За них можно купить все остальное.
И, пока этих денег будет у людей мало, они не будут думать о чем-то высоком типа патриотизма и прочего мусора
Татьяна-8275• 03 ноября 2024
Ответ дляannu-b519
А еда денег не стоит?
А украинцев что кормить не надо? Они воздухом питаются?
annu-b519• 03 ноября 2024
Ответ дляТатьяна-8275
Родственники прокормят
Contento• 03 ноября 2024
Ответ дляЧомучка

Кто будет жить поколениями в режиме войны ? Большинство просто выедет из страны.
Contento• 03 ноября 2024
Ответ дляТатьяна-8275
Нігерія стикається з однією з найбільших продовольчих криз: очікується, що наступного року понад 30 мільйонів людей не матимуть достатнього рівня продовольчої безпеки, що на третину більше, ніж цього року.

У них нельзя нанять случайно несколько млн человек?..
Их несколько миллионов человек примут продовольственную и финансовую помощь , но точно не пойдут умирать за Украину
Татьяна-8275• 03 ноября 2024
Ответ дляContento
Ок. Уговорили. Никого не нанимаем. Для этого есть украинцы.
Чомучка• 04 ноября 2024
Ответ дляContento
Ізраїль так і живе, якщо ви не помітили.
І ми 10 років живемо. І ще й досі не повиїздили всі.
автор S.s.s. • 04 ноября 2024
Ответ дляЧомучка
Да всего лишь 25 млн осталось. 300 тысяч детей выехало в этом году!
Откроют границы - всех сдует . Ибо за Крупу или Ляшка воевать никто не хочет .
Чомучка• 04 ноября 2024
Ответ дляS.s.s.
Дійсно, яка дрібка - всього то 25 мільойнів
автор S.s.s. • 04 ноября 2024
Ответ дляЧомучка
Ну вам не дрібка, в було 55 млн
Чомучка• 04 ноября 2024
Ответ дляS.s.s.
Ну вам не дрібка, в було 55 млн
Не придумуйте, не було в нас стільки.
І яка взагалі різниця скільки було колись?
Чи не існують країни з навіть меншим ніж в нас зараз населенням?
Вже не знаєте що придумати їйБо