Я как прочитала, думала что привиделось. Но нет….
Ответ дляInsin
’за такою логікою’ тоді купіть через олх авто, чи хату, чи участок землі. Без оформлення і будь-яких документів, бо ж через олх 🤷 не всі речі можна купити просто так віддавши гроші і все. Чомусь вас не смущає що покупку вище переліченого мною треба оформляти, навіть якщо машина дешева розвалюха, хата чи земля в селі задешево. Так, дрова це не авто, але це й не бушний світер, щоб купувати на олх без чека. От і все.
Ще не вистачало,щоб документи на дрова оформляли як і на хату.У нотаріуса
Магия света• 03 ноября 2024
Ответ дляNatalia505
Ви чуєте десь про посадки тих хто незаконно ліси вирубає? Яка в нас відповідальність і за що існує?
Ви чуєте десь про посадки тих хто незаконно дрова купує? Яка в нас відповідальність і за що існує
Стрекоза любви• 03 ноября 2024
Ответ дляleolin
В цьому й біда нашого суспільства. Коли приймуть - обговорювати нема що буде. Вас вже ніхто не питатиме
Почекайте, ось нещодавно була ситуація, про збільшення зарплат прокурорам. Переголосували, щоб не збільшувати.
Стрекоза любви• 03 ноября 2024
Ответ дляleolin
То Ви зачекайте. Через місяць-півтора знов поставлять питання і проголосують ’за’
Будемо чекати.
Ответ дляЛюдмила 007.
Мій комент знову викликав алергію у власників сайту. Хочуть, щоб я знову за гроші видалила його. Раніше я оплачувала. А зараз краще забуду цей сайт навік.
Стоимость удаления ответа составляет 19 грн
Баланс: 31.38 грн.
Средства будут списаны с Вашего счета. Продолжить?
Баланс: 31.38 грн.
Можно поподробнее для тех, кто не въехал? :)
Ответ дляЕкатерина27
Сори, но это ж не страна, клоунарий…
Летом нам говорят заготавливать дрова, чтобы было чем отапливаться зимой, когда будет жопа. А сейчас говорят, что всех вас посадим за это.
Потужно, мля
Ну так гениально) заготавливайте дрова, мы вас штрафовать за это будем 👍🤣
vasilisa-l• 03 ноября 2024
Ответ дляAlya91
Вы думаете, если человек покупает машину дров, то ему документы выдают?
Я наприклад знаю точно, що видають. А якщо ви купуєте у тих, хто не видає, то скоріш за все, вони крадені, а ви співучасник
vasilisa-l• 03 ноября 2024
Ответ дляKristal2013
Ну в принципе лесничий выдает чек (у меня был приходно-кассовый ордер) из сельсовета, сколько кубов сухостоя вам разрешено вырубить и вывезти . Но под шумок лесничий, за отдельный конверт, разрешает вырубить чуть больше, чем указано .
Тому й закон. Але для тих, хто звик до краденого, то ж зрада справжня. Не для того вони до влади обирали злодіїв, щоб ті злодії забороняли їм красти))
vasilisa-l• 03 ноября 2024
Ответ дляAlya91
Покажите то, что вам выдали, пожалуйста
Я в Києві, дрова в сусідній області, документи там же. Квитанція від ФОПа - посередника. Ми навіть не цікавились чеком, нам його за замовчуванням видали.
До речі, коли наші сусіди наймали людей, спиляти дерево у дворі, то підрядники теж виписали чек, де вказано яку саме роботу вони виконали.
Ответ дляvasilisa-l
И квитанции вы годами храните?
vasilisa-l• 03 ноября 2024
Ответ дляAlya91
И квитанции вы годами храните?
Ні, десь валяються) навіщо роками? Достатньо, поки дрова не закінчаться.
Ответ дляvasilisa-l
А я наприклад знаю що коли я купувала ті дрова НАВЕСНІ аби зекономити, то я не ставила собі за мети зберігати чеки
...
Бо не думала що дебіли чіполіно за живого сприйматимуть....
...
vasilisa-l• 03 ноября 2024
Ответ дляTatius_ka
...
То вас не цікавило, чи купуєте ви крадене?