Зубожиння• Изменено 03 ноября 2024
За місяць зі свою зарплатою в 20 тисяч я опинилась за межою бідності
Я свою зарплату для свого досвіду і вмінь вважаю цілком хорошою. Дивлюсь статистику зарплат на ворк уа. Я такий собі середнячок.
В своєму містечку набагато вища зарплата за середню.
Зарплата двічі в місяць. По 10 т.
Я і дитина
Отримала 31 жовтня зарплату.
Поповнила телефони 200*2
Поповнила інтернет - 200
Купила дитині зимову куртку 2000
Купила шампунь плюс кондиціонер 400
Купила ліки собі ( в мене ендометріоз) 500
Зробила манікюр 400 ( знаю може зайве, роблю раз в місяць)
І от саме цікаве. Закупка продуктів.
Закупляюсь на тиждень. Раніше набір яйця- масло- молоко- м´ясо - фрукти виходило нам 500-600 грн. Зараз вийшло 1200.
Тільки 3 листопада а 5000 вже немає.
А дитині ще треба шапка, рукавиці, чоботи, канцелярію, теплі колготи.
Де я виявилась фінансово неграмотною?
Зарплата двічі в місяць. По 10 т.
Я і дитина
Отримала 31 жовтня зарплату.
Поповнила телефони 200*2
Поповнила інтернет - 200
Купила дитині зимову куртку 2000
Купила шампунь плюс кондиціонер 400
І от саме цікаве. Закупка продуктів.
Тільки 3 листопада а 5000 вже немає.
Де я виявилась фінансово неграмотною?
З горіха зерня• 03 ноября 2024
Ответ дляМне без сахара
Тому бідні такі бідні- не вміють економити. Я з доходом навіть 5 тис.евро( колись) манікюр в салоні не робила і одяг/ взуття тільки на розпродажах купувала. Елементарна фінансова грамотність.
Я тоже возила ребенка в Польшу летом и привезла торбу вещей оттуда. Только какой толк от этого автору, интересно
Зубожиння
• 03 ноября 2024
Ответ дляЧучело-Мяучело
Бытовая химия, вы так пишите, будто не нужно каждый месяц литрами брать. У меня бутылка моющего на 3 месяца идёт, нас 3 человека, порошок - вообще на полгода. Но мы в Британии, здесь по другому моют посуду и вещи не стирают каждый день.
Ну так я написала про шампунь, але не написала про гель для душу, про крем для обличчя.
Побутова хімія ж не значить що я раз в місяць купую мішок порошка, літр для посуду, засоби для скла, мусорні пакети, губки для миття посуду, доместоси.
Щось в один місяць, щось в інший.
По мірі розходування
Щось в один місяць, щось в інший.
По мірі розходування
Освічую темряву• 03 ноября 2024
Ответ дляЛівий Локіть
Лично вы не можете изменить направление, в которое катится эта страна, но вы можете менять свою ситуацию. И вам дают практические советы. Но вы не хотите их слышать
Какие ’практические’ советы: найти ещё 3 работы, ребенок тоже может подрабатывать и покупать вещи на вырост заранее потому что ребенок оказывается растет только у автора? У советчиц дети не растут.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 03 ноября 2024
Ответ дляЗубожиння
Так я з задоволенням!
завод, де зараз працює мій чоловік шукає фахівців, от так всі бурчать що не задоволені, бурчать, стала я телефонувати тим, кого нам треба за фахом і на переїзд погодився аж 1... До лінії фронту менше 50км, бо його зацікавило окрім броні ще біла з.плата і він після боїв під Лиманом списаний, поки був вдома, то перейшов працювати на завод, щоб не в окоп, зараз задоволений взагалі, що має роботу з офіційною з.платою, бо ще до пенсії треба щось заробити на пенсію.тому буде варіант на 35тис, не факт, що Вам підійдуть умови.
Обижулька• 03 ноября 2024
Ответ дляЛівий Локіть
Вы не слышите то, что вам пишут.
Хотите меньше тратить - ищите на чем экономить. Больше нет вариантов.
Еще есть вариант - больше зарабатывать.
Но он самый не исполнимый.
Те, кто пишут «заранее не купить» и «без маникюра никак» - не предлагают решения проблемы. Они просто поныть.
Но он самый не исполнимый.
Лівий Локіть• 03 ноября 2024
Ответ дляТелепузик
Написано про фанатів секу як філософія «Скажи ні споживацтву «
Всі базові потреби ПРАЦЮЮЧа людина не на мінімалку зі своїм житлом мала би легко покрити ,тому все ж цей допис констатація економічної сраки в країні
В европе маникюр в салоне - это роскошь. А автор в воюющей Украине доказывает всем, что это необходимость)
Мне без сахара• 03 ноября 2024
Ответ дляОсвічую темряву
В каждой теме такое стадо пасётся.
Стадо нытиков в каждой теме пасётся,которое элементарно математику не знает.
Лупаю цю скелю• 03 ноября 2024
Ответ дляМне без сахара
Конечно. У меня мама ,я извиняюсь за подробности,всю жизнь пользовалась марлей и стирала ее. Прокладки- это роскошь. И я не шучу. Просто люди молодые,не жившие в 90-е ,разбалованные очень.
Яке нафіг розкіш? Це засіб гігієни. Срсрівські пережитки треба викорінювати
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 03 ноября 2024
Ответ дляЗубожиння
До речі, 10 сторінок обговорення а мені досі ніхто не запропонував знайти мужичка для шиї🤣
Я можу запропонувати такий спосіб, але не факт, що Ви знайдете за своїми вимогами. Всі ми різні.
Лівий Локіть• 03 ноября 2024
Ответ дляОбижулька
Еще есть вариант - больше зарабатывать.
Но он самый не исполнимый.
В нынешней ситуации в стране - да - вариант больше зарабатывать - практически не исполняемый.
Зубожиння
• 03 ноября 2024
Ответ дляГлас_Народа
Согласна что все дорого, но почему все в один месяц? Нельзя было летом по немного откладывать на зимнюю одежду?
В серпні рюкзачки канцелярія, в вересні блузочки юбочки, в жовтні спортивні костюмчики кросівочки.
В мене аж ніяк не працює теорія що одяг купується 2 раз. На рік
Освічую темряву• 03 ноября 2024
Ответ дляЛупаю цю скелю
Чего совок не посыпал голову песком вместо того чтобы мыть шампунью, к примеру?
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 03 ноября 2024
Ответ дляЗубожиння
Відверто кажучи, мені дуже подобається зараз мій фізичний стан. Тому навіть якщо ще на рік продовжать, то не страшно
Я тоді недописала, їх не відмінять, бо якщо Вам підійшло, то є сенс лишити і не змінювати
Мне без сахара• 03 ноября 2024
Ответ дляКозачка
Напевно, прокладки?
Дістаємо старі простирадла, і згадуємо, як в 90-ті ті випрані ганчірочки ховали на батареї під рушниками, щоб тато не побачив.
Вы в теме)))
Лівий Локіть• 03 ноября 2024
Ответ дляОсвічую темряву
Практические советы как экономить. Да, покупать на вырост. У меня тоже подросток растёт, и я покупаю на вырост в конце сезона.
Зубожиння
• 03 ноября 2024
Ответ дляОбижулька
Тут декілька порадниць написують, що завчасно купити неможливо. Ну от ніяк і все тут!
Навіть мода оверсайз їм не приходить на допомогу!
Коли я вище написала, що купую всі речі виключно в кінці попередніх сезонів на розпродажах, то пожаліли мого сина підлітка)))
У нас всі модні))) носять виключно останні колекції.
Тільки чомусь ниють, що бідні
А я вам пишу, що коли можна було так робити я робила. І в секонді купувала і на розпродажах.
А зараз уви і ах. Донька 160 зростом і 35 вага, розмір взуття 39.
Сильно наобираєшся?
МатьЧасть• 03 ноября 2024
Ответ дляДиректор Пляжу
Щас вам тут расскажут что лагерь то роскошь.
Який табір, тут от половина шампунь і прокладки вважають розкішшю. Все на 90ті посилаються. На їхню думку війна все спише, а якщо ні, то самі винні. Питань до влади ніяких. Держава, в особі тієї ж влади, нічого не винна. Це ми їй винні життям.
Лівий Локіть• 03 ноября 2024
Ответ дляЗубожиння
В августе рюкзачки - самые дорогие в году). Почему вы не можете купить их не в сезон?)))
Моська-слон• 03 ноября 2024
Ответ дляОсвічую темряву
Найти одну более оплачиваемую работу
Да, покупать в распродаже с учётом что ребенок вырастет.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 03 ноября 2024
Ответ дляМанка Я
І тряпочки замість прокладок?
Ви мислите як жінка 75+
Може і руками до сих пір перете, бо все інноваційне вам відчувається, що чуже
Ви мислите як жінка 75+
авторка хоче не збільшуючи дохід вільно купувати те, що подорожчало вдвічі, це логічно...
Зубожиння
• 03 ноября 2024
Ответ дляАнютины ласки
мірена це рай - не бійтеся якщо що. у сестри теж лило я з відра-наразі вона щоденками користується вже 2й раз ставила
Вже в січні подивимось з лікарем на результати і буду вирішувати. Вона мені пропонувала але каже легше і дешевше поспостерігати на кок півроку
Директор Пляжу• 03 ноября 2024
Ответ дляМоська-слон
Почему же узко? На распродаже нет понравившихся курток?
И кроме куртки раз в год ребенку надо ещё огромное количество одежды.
А так распродажами и не у нас в стране пользуются и не только бедные, почему-то без предрассудков
Вы меня не поняли, автор написала элементарные потребности для жизни,не роскошь какую-то,зарплаты не соответствуют ,мы все привыкли себе отзывать,на чем то экономить всю жизнь,тянем по две работы а когда мы просто начнём элементарно жить а не выживать? Я думаю дилемма купить 5 яиц или 10 у богатых не стоит правда? Или пользоваться марлей? Жить когда?
Біток чи ефір?• 03 ноября 2024
Ответ дляКондуктор автобуса
У вас пенсия явно не 1 группы. Третьей, скорей всего. Что вам мешает работать? Хоть в тех поддержку куда-нибудь, на вопросы отвечать, из дома. Все копейка.
А автор работает и ничего себе позволить не может, вот в чем капец.
Ну давайте, что еще остается в этой стране, нежели обсуждать копейки инвалидов!
Ишь ты, как ты посмел не работать лежа, если не можешь передвигаться или живёшь с болями 24/7 месяцами и годами ! Негодяй такой! Хотите подробностей ??
Моська-слон• 03 ноября 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Та ну, те же прокладки можно дешевле покупать, если заказывать большие упаковки в скидки
Попадалочка• 03 ноября 2024
Ответ дляМудрецыха мира
Ей государство должно платить 100 тыс , потом объявляют через суд погибшим и на 15 млн . Не сочиняйте
Что с ней сейчас я не в курсе, но мы все прекрасно понимаем, что, прежде чем, соберутся все документы и будут приняты все решения, может пройти очень много времени, а есть хочется каждый день.
Но зато я знаю другие истории, где жены должны были доказывать, что их мужья не мимо проходили. И они через суд действуют.
Освічую темряву• 03 ноября 2024
Ответ дляКозачка
Напевно, прокладки?
Ох....ть совет
Зубожиння
• 03 ноября 2024
Ответ дляБлакитна устриця
А тут сидіти спочити єресь не падає зір?
Дякую за хвилювання. Зараз мій зір набагато покращився
Этожзвяздаяегообожаю• 03 ноября 2024
Дівчата, яка суть питання?
І Яка правильна відповідь?
Варіанти:
1. Економте на сейлах і відмовтеся від манікюра ❌
2. Еконмте тоді на їжі: курячі шиї, мівіна, маргарин❌
3. Все погано, з нас знущаються, ціни космос, не життя, а виживання ✅
А толку? Щось від цього зміниться? Нас пожаліють і перестануть підймати ціни? А жити якось треба всеодно.
І голову мити і їсти, і модні куртки носити. Що робити?
Тому підтримую комент, про сейли, ВСІ де можна. Шампунь, порошок, таблетки для пмм, все по акціях. Куртки Зара сейл.
Манікюр не роблю.
І Яка правильна відповідь?
Варіанти:
Манікюр не роблю.
Рожки-да-ножки• 03 ноября 2024
Ответ дляЗубожиння
Я рік тому поставила мірену, все добре.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 03 ноября 2024
Ответ дляКрапипопка
Дуже шкода, що таких «хто на що вчиться» не садять років на 20 за корупцію
Це питання до законодавства. До речі можете пойти онлайн навчання базове про корупцію, дуже корисна інформація.