Зубожиння• Изменено 03 ноября 2024
За місяць зі свою зарплатою в 20 тисяч я опинилась за межою бідності
Я свою зарплату для свого досвіду і вмінь вважаю цілком хорошою. Дивлюсь статистику зарплат на ворк уа. Я такий собі середнячок.
В своєму містечку набагато вища зарплата за середню.
Зарплата двічі в місяць. По 10 т.
Я і дитина
Отримала 31 жовтня зарплату.
Поповнила телефони 200*2
Поповнила інтернет - 200
Купила дитині зимову куртку 2000
Купила шампунь плюс кондиціонер 400
Купила ліки собі ( в мене ендометріоз) 500
Зробила манікюр 400 ( знаю може зайве, роблю раз в місяць)
І от саме цікаве. Закупка продуктів.
Закупляюсь на тиждень. Раніше набір яйця- масло- молоко- м´ясо - фрукти виходило нам 500-600 грн. Зараз вийшло 1200.
Тільки 3 листопада а 5000 вже немає.
А дитині ще треба шапка, рукавиці, чоботи, канцелярію, теплі колготи.
Де я виявилась фінансово неграмотною?
Зарплата двічі в місяць. По 10 т.
Я і дитина
Отримала 31 жовтня зарплату.
Поповнила телефони 200*2
Поповнила інтернет - 200
Купила дитині зимову куртку 2000
Купила шампунь плюс кондиціонер 400
І от саме цікаве. Закупка продуктів.
Тільки 3 листопада а 5000 вже немає.
Де я виявилась фінансово неграмотною?
Лівий Локіть• 03 ноября 2024
Ответ дляОсвічую темряву
И марли главное побольше использовать в критические дни)
Это не будет дешевле прокладок.
Зубожиння
• 03 ноября 2024
Ответ дляМне без сахара
Так вам на все вистачає. Чого ви скиглите? Все є.
Скиглю бо вище кидали формулу 50- 30- 20.
А в мене виходить 90-10-0
При тому що я заробляю три! Мінімальних заробітних плати
А в мене виходить 90-10-0
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 03 ноября 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
ну уу, пишу вам как человек в теме:
прокладки в тяжелые времена это росокшь, не стебусь
бытовая химия у меня только доместос - хватает на 3 мес
коммунлака да, зубн паста да
Ви молодчинка
Зубожиння
• 03 ноября 2024
Ответ дляЛупаю цю скелю
Ахах, все, знову Петюня винен
Ні, не треба було рожати і голосувати за зеленського
Попельшка• 03 ноября 2024
в мене зарплата 40 тисяч на 4 людей і 4 домашніх тварин
нажаль почала вже з рік відвідувати секонд
їжу купую по акціях, жорсткий контроль, минулий місяць - 17 тисяч на їжу
ще мамі даю 2000 щомісяця
це жах
ще мамі даю 2000 щомісяця
це жах
Обижулька• 03 ноября 2024
Ответ дляМоська-слон
В 12 лет у девочки вряд-ли будут внезапные скачки.
Ну и это можно просчитать, в случае детей школьного и старше возраста
Тут декілька порадниць написують, що завчасно купити неможливо. Ну от ніяк і все тут!
Навіть мода оверсайз їм не приходить на допомогу!
Коли я вище написала, що купую всі речі виключно в кінці попередніх сезонів на розпродажах, то пожаліли мого сина підлітка)))
У нас всі модні))) носять виключно останні колекції.
Тільки чомусь ниють, що бідні
Анютины ласки• 03 ноября 2024
Ответ дляЗубожиння
Заважає тим що під час місячних я не могла вийти з дому більше ніж за годину. 6 нічних прокладок за добу
мірена це рай - не бійтеся якщо що. у сестри теж лило я з відра-наразі вона щоденками користується вже 2й раз ставила
Стервочка• 03 ноября 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Ну то вам повезло. Бо мої діти ростуть як на дріжджах.
І молодша і старша дитина за рік змінили 2 розміри взуття. Яке там по 3 роки. Навіть два сезони не виходить в одному взутті проходити. Навесні купляю, на осінь вже мале
В мене дочка росте дуже повільно, маленька вона, то з нею інша проблема. 14 років, вона не знає, що хоче, а те, що хоче, то нема 35 розміру)
А сину вже плюнула і купую все, що не в школу, то в секонді. Бо весною купили самокат і тепер він убиває кросівки за 2 тижні) з футболками те саме, на ньому тупо все горить. Такий хлопець просто. Я б чокнулась купувати все нове. Ходжу в секонд, дешевше. А з розмірами взагалі фіг вгадаєш, росте у всі сторони
Моська-слон• 03 ноября 2024
Ответ дляДиректор Пляжу
Читаю комменты и ужасаюсь,советуют марлю,не лечится,ребенку только распродажи или секенд,это жизнь? Люди несут полную чушь,зарплата не перекрывает базовые потребности человека.Страна скатилась в дно полное.Не в авторе дело.
А что не так с распродажами? У меня в несколько раз больше, чем у автора и процентов 80 всего беру на распродажах одежду, косметику, одежду ребенку, кроме обуви.
Что плохого в планировании покупок?
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 03 ноября 2024
Ответ дляЗубожиння
І що ви доместосом миєте вікна, прете речі і миєте посуд?
Чому? Є народні методи мийних засобів, для вікон то точно не обов´язково купувати окремий засіб. А госп милом і аимґпереиі посуд помиє в скрутні часи.
Зубожиння
• 03 ноября 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Ну, сильно не надійтеся, що хтось Вам їх відмінить після контрольного УЗД.
Відверто кажучи, мені дуже подобається зараз мій фізичний стан. Тому навіть якщо ще на рік продовжать, то не страшно
З горіха зерня• 03 ноября 2024
Ответ дляГлас_Народа
Согласна что все дорого, но почему все в один месяц? Нельзя было летом по немного откладывать на зимнюю одежду?
А летом что, одежда не нужна? Или нет никаких расходов? Тому же ребенку школьнику хоть лагерь какой-то нужен, если моря накрылись
Блакитна устриця• 03 ноября 2024
Ответ дляЗубожиння
До речі, ще в минулому році я мала 2 роботи одна на 12 інша на 8. Але вже не витягувала фізично. В мене падав зір. Тоді я обом роботодавцям сказала що все, бобік здох. Когось буду бросати. Тоді ( той що 12 платив) каже я тобі збільшую об´єм роботи, і піднімаю зарплату.
Так самі об´єми роботи збільшились, але я їх роблю протягом робочого часу. І в мене нарешті з´явились вихідні. Я вважаю це своїм особистим зростом.
А тут сидіти спочити єресь не падає зір?
З горіха зерня• 03 ноября 2024
Ответ дляЛівий Локіть
Это не будет дешевле прокладок.
Ага только хотела написать, что марля и вата то сейчас не три копейки стоят тоже
Зубожиння
• 03 ноября 2024
Ответ дляЛівий Локіть
Автор, не чудите. Оверсайз куртки модные уже года 4 точно. Все подростки в них
В секонхенду оверсайз ще не завезли
Продаю витрішки• 03 ноября 2024
Ответ дляСтервочка
Скажіть, от жеж. Посміла 400 грн ($10) на себе викинути. Як так можна, да?)
Можно конечно и немного больше, только нефиг ныть потом привселюдно, маникюр это не первая необходимость. Это ж надо иметь столько мозгов или не иметь вообще, чтобы сравнивать себя с бомжами под заборными. Хотя бомж расшифровывается без определенного места жительства, но по мнению автора даже если без жилья, но с маникюром, это уже не бомж подзаборный.
Освічую темряву• 03 ноября 2024
Ответ дляОбижулька
Тільки чомусь ниють, що бідні
Я теперь поняла откуда берутся эти мальчики которые по жизни носят брюки-капри выше косточки сантиметров на 10.
КАПСЛОЧНИЦА• 03 ноября 2024
Ответ дляЛюблю порядок
Зима прийшла несподівано, можна на знижках було у період розпродаж дитину одягнути
Поступово купляти одяг зимовий, в мене теж дитина 4 роки, куртку носить другий рік, шапка теж лишилась прошлорічна, тільки черевики докупимо
Не ровняйте 4-летку с подростком. До 9 лет я все покупала без примерки на инсайтах в распродажу. Все. Теперь только с примеркой, так еще и подросток растет как на дрожжах. Наперед ничего не купишь, ибо потом оказывается, что он из всего вырос.
Моська-слон• 03 ноября 2024
Ответ дляЗубожиння
А в мене виходить 90-10-0
И живёт на них 2 человека я то есть 1.5 минималки на человека
МатьЧасть• 03 ноября 2024
Ответ дляНеваляшкина
Неграмотность начиная от шампуня маникюра и заканчивая куртку покупать надо не в сезон.
Фінансово грамотні українці голову яйцем миють, а куртки дітям в секонді купують. А самі ж звісно потужно носять 20 сезонів. Манікюр - це для жон зеленої погані і прикоритників, а не для незламних. Ми на шушуру не розмінюємось.
Обижулька• 03 ноября 2024
Ответ дляЗ горіха зерня
Бо заморозки уже зараз, а Чорна пятниця через місяць. І ще чекати поки прийде. Як не от міра сєго деякі коменти, а-ля ’скумбрія по 8’
А де подівались попередні куртки?
Настільки малі, що не можливо застібнути?! Не вірю! Ну якось можна походити три тижні
Освічую темряву• 03 ноября 2024
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Здесь не докажете что дети растут
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 03 ноября 2024
Ответ дляЗубожиння
Я взуття ще не купувала. Вона ще ходить в кросівках, на підстраховку є мої чоботи, зараз в нас однаковий розмір
Коли в мого сина був такий самий розмір як в мене я свідомо купувала якісне взуття, і не одну пару чи ще до цих пір ношу те взуття десь в ліс чи на пікнік. А він вже коледж закінчує. Тому моя порада доньці купіть якісне взуття, матимете резерв собі на майбутнє
Лівий Локіть• 03 ноября 2024
Ответ дляЗубожиння
В секонхенду оверсайз ще не завезли
Вы не слышите то, что вам пишут.
Хотите меньше тратить - ищите на чем экономить. Больше нет вариантов.
З горіха зерня• 03 ноября 2024
Ответ дляОбижулька
Тільки чомусь ниють, що бідні
Так потому что бедные. И совет покупать базовые вещи на черной пятнице, а до того можно в мороз и с короткими рукавами походить - чисто для бедных.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 03 ноября 2024
Ответ дляЗубожиння
Так. Ми зайшли в сінсей, ціни плюс мінус 1500-2500 але якість паршива.
Тому сміливо пішли на старий добрий ринок
Це правильно
Зубожиння
• 03 ноября 2024
Ответ дляМне без сахара
Конечно. У меня мама ,я извиняюсь за подробности,всю жизнь пользовалась марлей и стирала ее. Прокладки- это роскошь. И я не шучу. Просто люди молодые,не жившие в 90-е ,разбалованные очень.
Трішки не так. Ми жили в 90.
І більше НІКОЛЛИ в житті не хочемо туди повертатись.
Мне без сахара• 03 ноября 2024
Ответ дляОсвічую темряву
Вижу Вам уже написали что надо на вырост покупать размера на 3 больше, чтоб 2-3 года можно было носить)))
Комментаторы....
В моем детстве всегда так было. Покупалось на вырост. Сначала ходишь с подкатанными рукавами,постепенно откатываешь их. Это нормально. Дети быстро растут.
Манка Я• 03 ноября 2024
Ответ дляПродаю витрішки
А, ну по вашему если я просто стригу аккуратно ногти (они у меня детские), стригусь в обычной парикмахерской за 250 грн (правда у супер мастера) и крашусь сама, и это все при доходе в среднем 50000 грн на себя одну, жилье у меня свое, то я как бомжиха подзаборная? С такими размышлениями вы в 100 раз хуже тех бомжих, так что пишите жалобы в свою жалобную книгу.
Зніміть біле пальто. Вас бридко читати.
Я теж одна, своє житло, зп в 2,5р більше вашого, але і автора чудово розумію.
Й що жінка хоче манікюр - це нормально. Якщо це її дофамін - ок.
Я не роблю манікюр в салонах (просто лак без кольору мене влаштовує), але спокійно реагую на тих, хто робить і кайфує від нього.
Моська-слон• 03 ноября 2024
Ответ дляОбижулька
Тільки чомусь ниють, що бідні
Я тоже так. Большинство вещей, могу что-то и без сейла купить, если понравилось.
При чем модой интересуюсь и просматриваю те же показы, чтобы понимать тенденции.
И косметику пару раз в год заказывать стараюсь, выходит процентов на 30 дешевле.