Зубожиння• Изменено 03 ноября 2024
За місяць зі свою зарплатою в 20 тисяч я опинилась за межою бідності
Я свою зарплату для свого досвіду і вмінь вважаю цілком хорошою. Дивлюсь статистику зарплат на ворк уа. Я такий собі середнячок.
В своєму містечку набагато вища зарплата за середню.
Зарплата двічі в місяць. По 10 т.
Я і дитина
Отримала 31 жовтня зарплату.
Поповнила телефони 200*2
Поповнила інтернет - 200
Купила дитині зимову куртку 2000
Купила шампунь плюс кондиціонер 400
Купила ліки собі ( в мене ендометріоз) 500
Зробила манікюр 400 ( знаю може зайве, роблю раз в місяць)
І от саме цікаве. Закупка продуктів.
Закупляюсь на тиждень. Раніше набір яйця- масло- молоко- м´ясо - фрукти виходило нам 500-600 грн. Зараз вийшло 1200.
Тільки 3 листопада а 5000 вже немає.
А дитині ще треба шапка, рукавиці, чоботи, канцелярію, теплі колготи.
Де я виявилась фінансово неграмотною?
Зарплата двічі в місяць. По 10 т.
Я і дитина
Отримала 31 жовтня зарплату.
Поповнила телефони 200*2
Поповнила інтернет - 200
Купила дитині зимову куртку 2000
Купила шампунь плюс кондиціонер 400
І от саме цікаве. Закупка продуктів.
Тільки 3 листопада а 5000 вже немає.
Де я виявилась фінансово неграмотною?
Зубожиння
• 03 ноября 2024
Ответ дляБіток чи ефір?
А пенсія по інвалідності 2500..і все..
В мене просто немає слів! Це вже не бідність а жебрацтво!
Неваляшкина• 03 ноября 2024
Неграмотность начиная от шампуня маникюра и заканчивая куртку покупать надо не в сезон.
Смурфетта• 03 ноября 2024
За кого голосовали, с того и спрашивайте. Ремонты дорог вместо производства ракет, сгнившая гуманитарка- это все звенья одной цепочки, приводящей население с нищенству…
Біток чи ефір?• 03 ноября 2024
Ответ дляЗубожиння
Радійте, що здорові і маєте фізичну можливість працювати.
Освічую темряву• 03 ноября 2024
Сейчас Вам напишут что нужно больше работать и не жрать совсем
Телепузик• 03 ноября 2024
Ответ дляНеваляшкина
Милом господарським помити ?
Телепузик• 03 ноября 2024
Ответ дляОсвічую темряву
Та вже
І новий рівень - не мити волосся
Неваляшкина• 03 ноября 2024
Ответ дляТелепузик
Милом господарським помити ?
Вы можете хоть крапивой.
Зубожиння
• 03 ноября 2024
Ответ дляНеваляшкина
Дитина підліток. Вже фігню з прошлого сезона не вдягнеш. Я 10 років купувала на розпродажах. Зараз хоче модне.
Якщо порівнювати ціну з бюджетними. Берешками, страдіваоіусами - це класна ціна. Купували на базарі, гарна міцна тканина, модна модель, і дуже тепла. І саме головне подобається дитині
Кицюююня• 03 ноября 2024
Ответ дляНеваляшкина
Обвинили автора,получается чтоз шампунь уже роскошь и куртка тоже,хорошо живём главное направление в Ес
Раз одела не бу• 03 ноября 2024
Автор, це така реальність, нажаль..
Працюючі люди не можуть закрити базові потреби з середньою зарплатнею. І це, я так розумію, ще й не зйомне житло. І комуналку ви ще сюди не включили
Освічую темряву• 03 ноября 2024
Автор, канцелярия, шапки, рукавицы итд- в Авроре дешевле всего. Недавно была шикарная распродажа канцелярии, можно было взять все что угодно.
С Вашим доходом нужно ловить акции везде где только можно. Это выгоднее.
От маникюра я бы отказалась. Но я к нему итак равнодушна.
Телепузик• 03 ноября 2024
Ответ дляНеваляшкина
Вы можете хоть крапивой.
О , поради одна краще іншої
Продаю витрішки• 03 ноября 2024
Ответ дляБіток чи ефір?
А пенсія по інвалідності 2500..і все..
Такого не может быть, должна быть ещё субсидия, пособие по малообеспеченности, алименты, не от святого же духа родили ребенка. И по любому если бы вы реально жили на 2500, то это невозможно
Освічую темряву• 03 ноября 2024
Ответ дляКицюююня
И не Дай Бог лекарства покупать. Уже начались вопросы, что за лекарство за 500 грн.
Ольга.Д.О.• 03 ноября 2024
Ответ дляЗубожиння
Не виправдовуйтесь. Вас підкалують...
Важкі часи зараз... Треба їх якось пережити..
Зубожиння
• 03 ноября 2024
Ответ дляБіток чи ефір?
Я радію. Чесно. Мені навіть страшно уявити якби я втратила роботу. Страшно не за себе а за дитину
Люблю порядок• 03 ноября 2024
Зима прийшла несподівано, можна на знижках було у період розпродаж дитину одягнути
Поступово купляти одяг зимовий, в мене теж дитина 4 роки, куртку носить другий рік, шапка теж лишилась прошлорічна, тільки черевики докупимо
Зубожиння
• 03 ноября 2024
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Автор, що за ліки від ендометріозу за 500 грн?
Звічані кок
Раз одела не бу• 03 ноября 2024
Ответ дляТелепузик
Та вже
І новий рівень - не мити волосся
Не лікуватися, одягатися лише у секондхенді і то, в останній день. Економити на їжі. Розваги геть.
Я у шоці(
Попадалочка• 03 ноября 2024
Да вы крутая. Не мы такие, жизнь такая. У меня до войны такая зп была и то бы ее не хватило на меня с ребенком, при том, что квартира своя.
Біток чи ефір?• 03 ноября 2024
Ответ дляПродаю витрішки
Якого ребенка? Мова про дорослу людину. Виключіть свої фантазії.
Автопортрет нурофена• 03 ноября 2024
Ответ дляОсвічую темряву
Бо таких дешевих від ендометріозу не буває. Їх в принципі нема, тільки гормони, а там цінник вищий.
Счастье_же_вот_оно• 03 ноября 2024
Ответ дляЛюблю порядок
А на яких розпродажах купляли?
Продаю витрішки• 03 ноября 2024
После маникюра стало вас вообще не жаль. У меня доход в несколько раз выше вашего, но выкидывать деньги на маникюр это лишнее, также как и стричься в дорогих салонах.