Великий сатирик• 03 ноября 2024
Свекруха сказала, що я зі своєю зп не можу нічого дозволити
Свекруха вчора сказала, що я зі своєю зп не можу нічого собі дозволити, нормального одягу. Бо вона бачить, які зараз дівчата, як одягаються та, що хочуть купити. Як це сприймати?
Великий сатирик
• 03 ноября 2024
Ответ дляЦикавенная
Чоловік чув?
Що відповів мамці?
Чув, нічого не сказав
...аяприкольная• 03 ноября 2024
Воспринимать, как пассивную агрессию. Спросите её прямым текстом: ’С какой целью вы мне это говорите? ’
Не цілуюсь з бодуна• 03 ноября 2024
Я б сказала: о мамо, вы решили деньгами помочь? Отлично, давайте)
НашлаПерепискуМужа• 03 ноября 2024
Вечная классика, всегда актуальна. ’Не учи меня жизни, лучше помоги материально’
Великий сатирик
• 03 ноября 2024
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
А яка зарплата?
20 тисяч (не Київ)
Голена блондинка• 03 ноября 2024
Мій би чоловік заткнув би своїй маман миттєво рота і мене нічого не довелось би казати. Але такої розмови і не було б, бо моя свекруха і не знає скільки я заробляю. Також вона знає, що критикувати мене їй не можна.
Відповідальність за відношення до вас лежить на вашому чоловікові
НашлаПерепискуМужа• 03 ноября 2024
Ответ дляВеликий сатирик
20 тисяч (не Київ)
Если при этом вы не пашете физически и есть время на себя и 50% быт обязанностей в семье, то это прекрасно.
Люблю джаз• 03 ноября 2024
А ви у неї запитайте: чого її син не піднапряжеться? Щоб дружина змогла купити нормальний одяг собі
ИНЬэтовамниЯНЬ• 03 ноября 2024
вы ее спросили, что она может себе на пенсию свою позволить?
а то вон, люди живут, детям квартиры покупают, машины!
Первоклашка Я• 03 ноября 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Внукам айфони)
Сама вумна тутички• 03 ноября 2024
Надеюсь вы сказали, что для этого у вас есть муж и он меня и оденет и обует
ЖонДуан• 03 ноября 2024
Напишите ваш эмейл дам проверенный метод который поможет вам увеличить ваше материальное.
Сама вумна тутички• 03 ноября 2024
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Откуда свекровь знает вашу зарплату?
Планку надо понизить: с какого перепуга муж знает ЗП жены?!
Думаю отсюда ножки растут
Брюнетка в Мармеладе• 03 ноября 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
+
Вы же сыночку не в Оксфорде учили, живем как можем))
Сиренькая• 03 ноября 2024
З мене бувша свекруха взагалі сміялася, що я торгашка( на той момент працювала в сфері торгівлі) при чому в мене зарплата була раза в 4 більше, ніж у її сина. Але ж він у офісі🤣
Сама вумна тутички• 03 ноября 2024
Ответ дляСиренькая
Моя тоже часто любит вспомнить, что ’ну у Коленьки же диплом вуза, а не техникума’. Только Коленька получает в 3 раза меньше чем я.
Ок, получал, сейчас ЗП одинаковые
Чеширская кошечка• 03 ноября 2024
Ответ дляВеликий сатирик
20 тисяч (не Київ)
У Вас норм зарплата. То мабуть чоловік заробляє мало, тому Ви не можете на себе витрачатися. Тому питання точно не до вас
Леопардові панчохи• 03 ноября 2024
Ответ дляВеликий сатирик
20 тисяч (не Київ)
Скажіть, шо її синачка з´їдає всю вашу зп
ИНЬэтовамниЯНЬ• 03 ноября 2024
Ответ дляЦикавенная
Сьогодні тема дня - зп 20 000грн.
Скільки чоловік заробляє?
20 000 )))
Тут надолго• 03 ноября 2024
А що, її синочка-присиночка, не здатний красиво вдягнути свою дружину?
Леопардові панчохи• 03 ноября 2024
Взагалі дивно...Мені жодна свекруха такого не казала. Другому чоловікові батько його спочатку казав, шо він мене ’не потягне фінансово’, але шоб мені шось казали , такого не було ни з ким..
Зроблено у 80-х• 03 ноября 2024
Ответ дляЛеопардові панчохи
Правду казав?
Сорока-ворона• 03 ноября 2024
Ответ дляВеликий сатирик
Чув, нічого не сказав
Вы спросили свекровь,что конкретно она предлагает?
Великий сатирик
• 03 ноября 2024
Ответ дляТут надолго
Вона про нього не згадувала, лише про мене