Дама_с_коготками• 03 ноября 2024
Вірус, подивіться
Зараз вже 37 і чи буде далі рости не знаю, але от така динаміка . Є позитивні здвиги чи ні ?
В 18 годині почалась третя доба хвороби.
ЖующаЯКонфету• 03 ноября 2024
Это от любых вирусных заболеваний : https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3582166 читайте пост 29
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3582166-1 читайте пост 34-36.
Дама_с_коготками
• 03 ноября 2024
Ответ дляНафаня Маня
а до якого рівня температура піднімається? 👀
Вчора більше 38,5, наніч було 39,2 поки почала падати
Кому там слова не давали• 03 ноября 2024
А які здвиги мають бути ? Температура при вірусі тримається 3-5 днів , скоро полегшення буде
Нафаня Маня• 03 ноября 2024
Ответ дляДама_с_коготками
рано ви на динаміку дивитесь. температура може бути висока 3-5 днів. орієнтуйтесь коли проміжки між підйомами стають довше.
Дама_с_коготками
• 03 ноября 2024
Ответ дляНафаня Маня
О то сьогодні довгі проміжки.
Нафаня Маня• 03 ноября 2024
Ответ дляДама_с_коготками
О то сьогодні довгі проміжки.
супер! обовʼязково рясне тепле пиття, теж допомагає збивати температуру
швидкого одужання
Дама_с_коготками
• 03 ноября 2024
Ответ дляНафаня Маня
швидкого одужання
Дякую. Вже знов 38,3