Щебетуха• 04 ноября 2024
В кого була ангіна?
Якщо тест негативний то точно не ангіна? Наліт такий що не можна виполоскати, горло болить, температура збивається на 8-10 годин , тоді стан нормальний, їсть , є апетит .
Коли є температура, лежить звичайно і погано дитині. Після обіду йду до лікаря. Була в суботу - казала вірус. Завтра хочу здати аналізи, але може в когось була ангіна, як виглядає при ній горло і які основні симптоми, щоб не пропустити ангіну, бо дуже боюсь ускладнень.
Може хто має горла при ангіні, чи якщо тест негативний, тоді й не хвилюватись.
Ms. Похвала• 04 ноября 2024
Були гнійники в самому горлі, нам допоміг розчин люголя, лікар порадила бинт на палець у розчин і мазати горло. Дуже неприємна штука, але з другого дня почало ставати легше і темп впала, а до цього темп 40 і збивалася ненадовго і то швидку доводилося викликати, щоб збили уколом.
ИграйМойГормон• 04 ноября 2024
У моего при ангине налёт (точнее афты) в основном только на гландах. И температура не сбивается вообще, пока не начнёшь антибиотик.
Гуляю босоніж• 04 ноября 2024
Якийсь бред) наліт це 100% ангіна. А ще вона дає високу температуру. Горло болить. Який тест? Антибіотики треба пити вже. Бо чекання якраз і викликає ускладнення. Якщо приймати одразу аб, то вже на кінець 2 дня вже полегшення відбувається. Я маю на такий випадок сумамед чи ще щось.
Щебетуха
• 04 ноября 2024
Ответ дляMs. Похвала
Просто не знаю що робити, боюсь пропустити щоб не було ускладнень. До лора просто не потрапити вже і зараз. Одна надія на педіатра, завтра злам аналізи, але то буде 4 доба хвороби, ще не пізно?
Ms. Похвала• 04 ноября 2024
Ответ дляЩебетуха
Не пізно, не хвилюйтеся, нам лікування терапевт призначав. І вище правильно пишуть, антибіотик також потрібно підключати, але його лікар повинен призначити.
Леди Г• 04 ноября 2024
Ответ дляГуляю босоніж
Налет -это не 100% ангина
Щебетуха
• 04 ноября 2024
Ответ дляИграйМойГормон
В мого збивається. Вчора лише два рази збивала. Сьогодні поки температура в нормі. От сніданок зів, багато п´є, каже болить вже менше , але мигдалик великий і з нальотом.
Щебетуха
• 04 ноября 2024
Ответ дляГуляю босоніж
Тест стрептококовий.
Леди Г• 04 ноября 2024
Ответ дляЩебетуха
Автор ,ваша тему в субботу? По фото там была пробка
При ангине налет другой
Ну и по симптомам на ангину не похоже,у меня были частые ангины
При ангине налет другой
Щебетуха
• 04 ноября 2024
Ответ дляЛеди Г
Налет -это не 100% ангина
Лише хотіла написати, один раз був схожий наліт, лікар казала що то фарингіт, здали аналізи , вірусний виявився
Свисток ля-минор• 04 ноября 2024
Ангіна це запалення мигдаликів. Вона може бути катаральна, тобто просто збільшені і червоні. Або може бути лакунарна - в мигдаликах є гнійні корки (пробки). Супроводжується інтоксикацією, високою температурою, болем в горлі.
Гуляю босоніж• 04 ноября 2024
Ответ дляЩебетуха
Пізно. 4 дні при ангіні це дуже багато. Які аналізи? Якби я здавала аналізи, то вже б від ускладнень...педіатр ангіну бачить зразу без аналізів. Йдіть по швидкій. Я йду без запису і приймають завжди. Йдіть в кінці прийому. І зазвичай запису нема, і часто густотлюди не приходять і є вікна. Тому чекати нема сенсу. Заходите з кимось і кажете-я по швидкій з дитиною . Все. Приймуть між паціжнтами. Ви як маленька
Леди Г• 04 ноября 2024
Ответ дляГуляю босоніж
Ту то хай чекає))))
А вы продолжайте при любом вируснике давать аб
Свисток ля-минор• 04 ноября 2024
Ответ дляГуляю босоніж
Тест напевно автор робила на стрептокок. Не знаю наскільки цим тестам можна довіряти
Щебетуха
• 04 ноября 2024
Ответ дляКолупалочка
При ангине даже пить больно, а есть вообще нереально.
Яблуко їв, хліб з маслом.
Леди Г• 04 ноября 2024
Ответ дляЩебетуха
Яблуко їв, хліб з маслом.
Он бы то яблоко и куснуть не смог
При ангине это очень больно делать
Love_Love_Love_• 04 ноября 2024
Ответ дляЛеди Г
Он бы то яблоко и куснуть не смог
При ангине это очень больно делать
Зміг би
Щебетуха
• 04 ноября 2024
Ответ дляЛеди Г
Он бы то яблоко и куснуть не смог
При ангине это очень больно делать
Тоді чекаю прийому лікаря, в 16 годині, а там буде видно
Сладко-соленая• 04 ноября 2024
Ответ дляЛеди Г
Налет -это не 100% ангина
Це ще й дифтерія. От її я би боялася найбільше.
Леди Г• 04 ноября 2024
Ответ дляСладко-соленая
И куча вирусов с налетом
Свисток ля-минор• 04 ноября 2024
Ответ дляЩебетуха
Пізно. Треба не просто сьогодні, а зараз. В приватну лікарню теж не можете? Йдіть без запису до педіатра, або на прийомний покій лікарні самостійно звертайтеся. Треба уважно подивитись мигдалики, іноді вони не збільшені, або навіть спаєні за дужками і ті гнійні пробки не кожен лікар вміє побачити.
Можете сміятись, але ці гнійнички добре виполіскуються Кокаколою. Тільки купляти треба зеро, без цукру
Леди Г• 04 ноября 2024
Ответ дляСвисток ля-минор
При ангине вы не выполаскаете налет ! Он очень твердый и начинает уходить только с аб
Гнойные пробки -это не острая ангина при которой срочно нужен аб
Пробки бывает и когда вообще ничего не беспокоит
Свисток ля-минор• 04 ноября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Зміг би
В більшості випадків біль на стільки сильний, що слина тече, навіть її ковтнути важко
Love_Love_Love_• 04 ноября 2024
Ответ дляСвисток ля-минор
В мене в дитинстві була ангіна кожні 3 міс, я їла до певного часу
Свисток ля-минор• 04 ноября 2024
Ответ дляЛеди Г
Вибачте, але ви пишете відверту дурню. Я лікар і знаю що таке гостра лакунарна ангіна. А ви напевно десь колись чули про казеозні пробки і не розумієте різницю
ИграйМойГормон• 04 ноября 2024
Ответ дляЩебетуха
Блін то чекає прийому лікаря до 16 чи ні?
Конечно. У вас ребёнок кушает, температура сбивается. К чему паника? За несколько часов ничего не случится.