Перша леді колгоспу• 04 ноября 2024

Хто за кордоном з дітьми - там дуже слідкують за осанкою дитини, особливо

під час навчального процесу - як дитина сидить за партою, письмовим столом? Чи рівна спина, чи не нахиляється надто низько, чи ноги рівно, а не десь збоку? В мене дитина на онлайн навчанні, то я вже задовбалась кожні 5 хв заходити в кімнату і смикати - сиди рівно, не підсовуй ноги під сідниці, не перекручуйся.... Думаю - може вплив того, як сидить дитина, на осанку дещо перебільшений? Ну це я вдома так. А в школі ж взагалі, напевно, ніхто за цим не слідкує зараз.....
Муркошечка• 04 ноября 2024
Мамаша такая душная
Посудомойка• 04 ноября 2024
бедный ребенок..
Аnnеt• 04 ноября 2024
Ответ дляМуркошечка
Мамаша такая душная
я душнее. постава. яка осанка?
автор Перша леді колгоспу • 04 ноября 2024
Ответ дляМуркошечка
Мамаша такая душная
Ну не хотілося б, щоб дитина була горбатою, або зі сколіозом. Бо це не тільки зовнішній дефект, це також негативний вплив на все здоров´я. Здорова спина - це важливо.
Мафиозная• 04 ноября 2024
Отдайте ребенка в разный спорт и не будет проблем , 2 детей никого никогда не гоняла как сидеть никаких проблем нет .
Айпишница• 04 ноября 2024
Ответ дляПерша леді колгоспу
От того, что вы каждые 5 минут его дергаете, то шанс на невроз гораздо больший, чем на ровную осанку.
Муркошечка• 04 ноября 2024
Ответ дляАnnеt
я душнее. постава. яка осанка?
И тема из осанки перерастет в языковый срач))))
Ответ дляПосудомойка
бедный ребенок..
В принципі, таке ж можна сказати й про дітей, яким рівняють зуби. Навіщо то? Нехай з кривими буде. Тим більше, що зуби точно не так важливі, як спина.
Ответ дляМафиозная
Тобто, займаючись спортом, вони самі автоматично сидять рівно, а не буквою зю?
Ответ дляАйпишница
Які є інші способи регулювати це?
Ноунэйм• 04 ноября 2024
В школі ніхто не дивиться, тільки в 1кл далі ні. Як казала наша вчителька, я їх навчила пояснила, що я тепер за кожним слідкувати буду, це на моє зауваження що він ледь не лежить на парті коли пише.
Ноунэйм• 04 ноября 2024
Ответ дляПерша леді колгоспу
Зуби якраз точно важливі навіть більше ніж спина
ЗдесяЯ• 04 ноября 2024
Придбайте йому стіл в стілець під зріст
В школі за поставою не слідкують
Мафиозная• 04 ноября 2024
Ответ дляПерша леді колгоспу
Я не слежу как они сидят , но у детей да каждый день спорт обязательно, уже взрослые и никаких сколиозов ничего нет . Вы ребенка до невроза и раздражения доведете дергая его . Никто в школе следить как сидит ваш ребенок не будет
ЛісАпетная• 04 ноября 2024
Ответ дляПерша леді колгоспу
Никто за осанкой вашего ребёнка в школе следить не будет. Ни в Украине ни в другой стране.
Без образів• 04 ноября 2024
Ответ дляПерша леді колгоспу
ортез для спины с сигналом купите и пусть ваш ребенок сам следит за своей осанкой. Считаю вашу тему глупой, как мать не знает какие есть гаджеты для осанки спины сутулящегося ребенка. без обид.
Ответ дляМуркошечка
Мамаша такая душная
А потім діти ’не душних’ мамаш йдуть до психологів жалітися, що батькам начхати було на їх здоров´я і зовнішній вигляд, що батькам було на них байдуже і тд і тп. Тобто все одно батькі погані. Але краще я буду погана, але дитина доглянута, ніж погана і дитина з наслідками мого пофігізму.
Айпишница• 04 ноября 2024
Ответ дляПерша леді колгоспу
Які є інші способи регулювати це?
Оставить ребенка в покое.
Ответ дляБез образів
Смішно. Тут, судячі з коментів, 80% взагалі начхати на те, що дитина сутулиться, головне - не бути токсичною. А ви - про гаджети для спини.....
Ответ дляАйпишница
Оставить ребенка в покое.
А, ну то хай буде крива/горбата. Головне, щоб потім не створювала тут тему ’чому раніше батьки так безвідповідально ставились до здоров´я дітей’.
Потішаюся• 04 ноября 2024
Ответ дляПерша леді колгоспу
Ні, ніхто не слідкує. Закордоном взагалі не слідкують навіть за тим, як встигає дитина. Треба зміцнювати м´язовий корсет.
Без образів• 04 ноября 2024
Ответ дляПерша леді колгоспу
меня не волнуют чужие сутулые дети, но вы создали тему и вопрос у вас - кто будет за этим следить в школе? никто. это ваша зона ответственности, облегчить контроль поможет то, что я написала выше.
Айпишница• 04 ноября 2024
Ответ дляПерша леді колгоспу
Вы от темы чего хотите? Вы её создали, чтобы спорить со всеми? Ок. Всем начхать. Здесь ответственная только вы. Все остальные мачехи.

Ваш ребенок - ваша ответственность. Продолжайте вламываться в комнату каждые 5 минут.
Мороженная курица• 04 ноября 2024
Моему почти 10 уже есть сколиоз и кифоз. Карантин, онлайн - спасибо. При этом ’всякий спорт’, как тут пишут, был всегда начиная с 5 лет.
Ровняем, занимаемся с реабилитологами, физиотерапевтами.
ПАЦАНКА О• 04 ноября 2024
Ответ дляПерша леді колгоспу
Накачають м’язи спини, які будуть допомагати тримати спину у правильному положенні і які не даватимуть хребцям зміщатися при неправильних різких рухах тощо. Є окремий комплекс вправ, можете погуглити.
Тримати спину чисто за рахунок усвідомленого контролю, весь час про це думати і згадувати - це і дорослому важко. А дитині і поготів.
Мороженная курица• 04 ноября 2024
Ответ дляБез образів
Какой конкретно гаджет у вашего ребенка? Подскажите, мне, бестолковой матери
Сиреневенькая• 04 ноября 2024
Закордоном діти сидять в абсолютно будь-якій позі і це нікого не гребе. А ще- більшість сидить на землі-бетоні-підлозі просто в штанях. І вже є дослідження, про вплив на безпліддя. Але до чого тут закордон і ваша дитина тут, вдома?
Я теж весь час саджу правильно, коли бачу, віддала на спорт для оманки. Це все задача батьків, школі на це пофіг, будь-де.
Глас_Народа• 04 ноября 2024
Мама дарагая
Без образів• 04 ноября 2024
Ответ дляМороженная курица
мой ребенок на войне. Ортезы с сигналом есть мед.техниках, а еще есть поиск в гугл.
Мороженная курица• 04 ноября 2024
Ответ дляБез образів
Пусть ваш ребенок возвращается скорее домой живым и здоровым!

Но речь не об этом. А о том, что вы советуете гаджет со знанием дела. Вот я и спрашиваю, может с вашего опыта посоветуете? И об эффективности расскажете?
Ибо ортопеды такое не преветствуют.