наКоблучках• 04 ноября 2024
Виділення, 9 тиждень
Сьогодні почався 9 тиждень, на вихідних внизу живота були якісь дискомфортні відчуття, наче щось плаває, але болі не було. Сьогодні тягнуло спину і через декілька годин бачу слизове зеленувате виділення з домішками коричневого. Ще є певний запах який я відчувала сама від себе лише перед місячними. Почали трохи давити яєчники по черзі і наче живіт розслабився. Читала сама і лікар говорила, що коричневі виділення в межах норми, і тягнучі болі в попереку теж нормально. Але сьогоднішнє виділення загнало в сумнів. Поки що не можу додзвонитись лікарці, напишіть в когось так було, все норм?
наКоблучках
• 04 ноября 2024
Ответ дляОле Лукойе
У мене коричневі виділення рівно у 8 тижнів виявились початком викидня
В мене 1 в. - пусте плідне яйце, були відразу більші виділення, фармаборт робили, виходить і 2 зараз може бути під загрозою
Пиу!Пиу!• 04 ноября 2024
бажаю, що ви зберігли цю вагітність і народили здорового малюка.
мала два викидні. все починалось з коричневих виділень( лякати не хочу(сходіть на узд і перевірте серцебиття
З вишневого садка• 04 ноября 2024
Тут не вгадаєш, може бути варіантом норми, а може ні. В мене були при загрозі, але все налагодилось. Потрібен огляд лікаря. Хай все буде добре!
Бараболька• 04 ноября 2024
лучше на узи сходить. это может быть и норма и не норма. У меня в 12 недель были пару дней корич выделения, но все оказалось в норме
наКоблучках
• 04 ноября 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
А когда на УЗИ были?
21.10-ембріон 5 мм був
Зашла на 5минут• 04 ноября 2024
Ответ длянаКоблучках
21.10-ембріон 5 мм був
Лучше сходите повторно, я в первом триместре почти каждую неделю делала, за то, что часто не переживайте. Боли ещё сохраняются?
наКоблучках
• 04 ноября 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
Поперек трохи давить, і відчуття напруження внизу живота