из желе я• 05 ноября 2024
Крейда, я їх хочу їсти.
Які аналізи здати, що не вистачає, страшенно хочу їсти шкільну крейду. Дякую ♥️
Бибер-анонимер• 05 ноября 2024
Здайте на феритин, всі гадають що кальція не вистачає, а справа може бути в нестачі заліза
Та никада в жизни• 05 ноября 2024
Мне при диагностированной анемии хотелось. Анемию вылечили - много лет с тех пор мела не хочется.
Ируся-пуся• 05 ноября 2024
Это при анемии. Как поднимите железо и ферритин - на мел не будете поглядывать
Горлаю зрання• 05 ноября 2024
Є навіть сайти, де продається крейда для таких, як ви авторе. І навіть з різними присмаками. Для мене це колись було відкриттям.
Тримаю свічку• 05 ноября 2024
нет, не кальция, сдайте панель на анемию, идет извращение вкусов.
школьный мел горький он с клеем
я заказываю на мелок
там натуральный и глина голубая, как сливки
школьный мел горький он с клеем
я заказываю на мелок