Пишна молодиця• Изменено 05 ноября 2024

В УПЦ гулянья

Вы видели в УПЦшного Онурия день рождение. Неплохо сохранился на пожертвах в виде муки и макарон - 80 лет - 05.11.1944 др.
Вот советчицы берите пример что надо кушать - больше мучного, поменьше ночного!))))))))))))
Угги_в_горошек• 05 ноября 2024
Та хто це
Фото покажите

автор Пишна молодиця • 05 ноября 2024
Ответ дляУгги_в_горошек
Та хто це
Фото покажите
https://vrciro.ua/ua/council/member/onuphry-berezo... - цей.. посилання не сберігаються тут...
Покорительная• 05 ноября 2024
Между прочим, то поколение очень живучее
автор Пишна молодиця • 05 ноября 2024
Ответ дляПокорительная
думаете? то все от хлеба и макарон, он точно авокадо не ест ведрами как мы)))))))))))))))
КинДза• 05 ноября 2024
Ответ дляПишна молодиця
А фото гуляння де? Назва вашої теми власне про що?
автор Пишна молодиця • 05 ноября 2024
Ответ дляКинДза
что ему др.. так может будет, не с утра ж начинать... у вас когда др, вы с утра начинаете гульбенить или всех на вечер?
КинДза• 05 ноября 2024
Ответ дляПишна молодиця
Тоді до чого тут гуляння? 🤦🏻‍♀️
автор Пишна молодиця • 05 ноября 2024
Ответ дляКинДза
Тоді до чого тут гуляння? 🤦🏻‍♀️
жіночко, ви хочете посваритись? тому що півсотні його точно прийде з квітами привітати.. він не ви і я))) це образно кажучи... чого ви тошните, присосалися і мозок мені гвалтуєте...
Угги_в_горошек• 05 ноября 2024
Ответ дляПишна молодиця
Мля та не онур же 🤣🤣🤣🤣
Но смешно

А поговорить?• 05 ноября 2024
Удалено администрацией...
А поговорить?• 05 ноября 2024
Ответ дляПишна молодиця
Він їсть ікру і осетрину, молодих косуль і омарів, запиваючи самим дорогим алкоголем
автор Пишна молодиця • 05 ноября 2024
Ответ дляА поговорить?
він монах!
А поговорить?• 05 ноября 2024
Ответ дляПишна молодиця
він монах!
І що? Ви бачили як прості батюшки живуть?
Знову Я• 05 ноября 2024
Ответ дляПишна молодиця
він монах!
Он устал!
А поговорить?• 05 ноября 2024
Ответ дляПишна молодиця
він монах!
Минулого року його статки оцінили в 810 мільйонів доларів, а цього року – у 1,4 мільярда доларів. У 2020 році на свято Благовіщення Митрополит Онуфрій висвятив Новинського у диякони УПЦ МП.17 авг. 2021 г.
Пищалка• 05 ноября 2024
Ну це ви же про дні народження отця павла не знаєте. Той, що Генеральний менеджер Лаври. Був. Там чого тільки не було. І тая повалій, і кожного дн новий Мерседес з салону. І дівчатка, і хлопчики. На будь-який смак.
Всіх підсаджую• 05 ноября 2024
ченці м´яса не їдять, тож косуль точно Онуфрій не споживає, а от найрозкішнішу рибу і таке інше - звичайно, та й на привітання ’такса’ встановлена, хто скільки має в конвертику принести
parfummaniak• 05 ноября 2024
Прості батюшки живуть дуже дуже скромно
А поговорить?• 05 ноября 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
Я вас прошу... московському прихвостню накривають шикарнійші столи.

Всіх підсаджую• 05 ноября 2024
Ответ дляА поговорить?
я про це знаю дуже добре, працювала в монастирі, бачила ті нічні оргії, але м´ясо ченці все ж не їдять
А поговорить?• 05 ноября 2024
Ответ дляПишна молодиця
він монах!
Він живе у цій резиденції, вона схожа на монастир? Щось я не бачу тут кел´ю у скелі
А поговорить?• 05 ноября 2024
Нагадаємо, митрополит Української православної церкви Московського патріархату Онуфрій визнав, що має російське громадянство та пояснив, чому не відмовився від нього. За словами церковного діяча, він вважає себе громадянином Росії. Чмо кацапське, до якого бігають сектанти МП
А поговорить?• 05 ноября 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
Він живе у резиденції, це, як би не зовсім монастир
А поговорить?• 05 ноября 2024
Ответ дляПишна молодиця
Його пуйло особисто привітає, на карту пару мільйонів кине за те, що тут пропаганду кацапську веде
Всіх підсаджую• 05 ноября 2024
Ответ дляА поговорить?
думаєте, за зачиненими дверима товче м´ясце і ковбаси? там вартість ’пісних’ наїдків і їх вибагливість така, що не всякий олігарх собі в ювілей спроможеться
А поговорить?• 05 ноября 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
Думаю, що йому по-фіг чим закушувати
автор Пишна молодиця • 05 ноября 2024
Ответ дляПищалка
повалій пішла щоб благословив на мільйонних слухачів її концертів...
автор Пишна молодиця • 05 ноября 2024
Ответ дляА поговорить?
він з Чернівців, яка росія???
А поговорить?• 05 ноября 2024
Ответ дляПишна молодиця
він з Чернівців, яка росія???
Так і що? Він навчався на кацапщині, має кацапське громадянство, праить у моцковській церкві, вам цього мало?
Xвостокрутелка• 05 ноября 2024
Ответ дляА поговорить?
Ого
Серйозно?
Хоча я ’знаю’ як і всі,що вони мають статки,але такі великі?
Можна посилання ,може почитають тут свідки УПЦ