Ніка Найз• 05 ноября 2024

Анна Скороход підтвердила інформацію про те, що медиків в Україні починають

Про це депутатка заявила у ефірі ’Радіо Свобода’.

Скороход підтвердила, що є випадки, коли медиків переводять на бойові посади на ’нуль’.
автор Ніка Найз • 05 ноября 2024
’Це дійсно правдива інформація. І до мене безпосередньо зверталися медики. Переведення зачепило звичайних лікарів, медсестер, реабілітологів, які ну ніяк не можуть стати піхотою, тому що у нас і так величезний брак персоналу у госпіталях’, – наголосила нардепка.

’Ми розуміємо, що є ще й питання особистостей – коли людей просто ховають на певних посадах в ротах охорони. Замість того, щоб відправляти бойові спеціальності в піхоту або штурмовики, у нас відправляються лікарі’, – додала політикиня.
Як приклад вона навела свого знайомого-ребілітолога, якого перевели на посаду стрільця.
’Він перестав бути лікарем на війні фактично’, – уточнила Скороход.
Вона також прокоментувала, наскільки масовим є таке явище.
’По наказу це має бути до 20%. Це наказ Сирського. Він імплементований командувачем Медичних сил. Ми його начебто трохи призупиняли, але зараз вже лікарі знову телефонують і кажуть, що відбувається те саме. До мене взагалі телефонують і медсестри, і медбрати, і навіть санітари’, – розповіла депутатка.
Нагадаємо, напередодні народна депутатка Мар’яна Безугла заявила, що Командування Медичних сил ЗСУ запланували від 4 листопада ’потайки відновити відправку медиків у піхоту’. За її словами, зараз у піхоту відправляють людей із прикриття аеродромів, артилерійських розрахунків, навіть з Patriot.
автор Ніка Найз • 05 ноября 2024
А теперь я предлагаю Советчицам задуматься, есть ли связь между заявлением Скороход и слухами о женской мобилизации (миниум женщин военнобязанных медиков и фармов).
Juliana R• 05 ноября 2024
Чому слухи?
Я в іншій темі відписалася,знайому ’забирають’ з посади добової мед.сестри військового шпиталю Києва.
автор Ніка Найз • 05 ноября 2024
Ответ для Juliana R
Чому слухи?
Не про перевод, а о возможной мобилизации женщин!
Juliana R• 05 ноября 2024
Ответ дляНіка Найз
Ну так відписуються вже як тиждень чи два що мобілізувати можуть.
Але все-таки думаю що то стосується жінок які підписали контракт і поки в тилу ’сидять’.
автор Ніка Найз • 05 ноября 2024
Ответ для Juliana R
Да не совсем, те кто подписали уже военные!
Juliana R• 05 ноября 2024
Ответ дляНіка Найз
Ну наприклад, у військовому шпиталі ,мабуть всі?! підписали контракт мед сестри та лікарі,то в першу чергу вони і поїдуть.
А підписали ще два роки тому,щоб з-п була вища
автор Ніка Найз • 05 ноября 2024
Ответ для Juliana R
А кто пойдет на их место если их всех кинут в пехоту?
Juliana R• 05 ноября 2024
Ответ дляНіка Найз
Так а справа та в тому,що медиків багато?!
Павела• 05 ноября 2024
Ответ дляНіка Найз
Не буде поки силової мобілізації не військовозобов´язаних жінок. Спочатку зниження віку і по максимуму зменшення броней і відстрочок, а вже потім жінки.
автор Ніка Найз • 05 ноября 2024
Ответ для Juliana R
В том и дело что нет! Как и пехоты!
автор Ніка Найз • 05 ноября 2024
Ответ дляПавела
С этим согласна!
Альфасамка• 05 ноября 2024
давно пора
Juliana R• 05 ноября 2024
Ответ дляНіка Найз
В том и дело что нет! Как и пехоты!
Ну як ж ’ нет’.
Позакривали купу лікарень і поліклінік.
Інше питання захочуть лі після цього звільнені йти працювати на ’державу’ в такому ракурсі
автор Ніка Найз • 05 ноября 2024
Ответ для Juliana R
Ну як ж ’ нет’.
Позакривали купу лікарень і поліклінік.
Догдайтесь с чего бы это все медики без пола военнобязанные!
Juliana R• 05 ноября 2024
Ответ дляНіка Найз
Що?
123-08df• 05 ноября 2024
Incol• 05 ноября 2024
Ответ для Juliana R
Чому слухи?
І з фарм складів дівчат туди, так , контракт підписували.
автор Ніка Найз • 05 ноября 2024
Ответ дляIncol
Куда ж еще!
Teonaa• 05 ноября 2024
Я доречі тижні два наз дізналася, що на роботі (фармацевтика) бронюють жінок.
Думаю що є щось таке