ГейТуда• 05 ноября 2024

Отримала оффер, забулась мрія, але страшно.

Хотіла підвищення, в компанії де працюю, це не можливо, пройшла дві співбесіди, ейч ар і керівник. Отримала оффер, все гуд, але внутрішня тривога, що не впораюсь, бо не маю керівного досвіду. Роботодавцю казала про те, що не маю досвіду, але хочу рости, в мене повірили. Зараз якось ніяково. У вас теж так було?
Кусман Сиру• 05 ноября 2024
авторе, ви на вірному шляху. страшно - значить треба йти.

насправді, буде непросто. але якщо хотіли і мріяли, варто спробувати. ’очі бояться, а руки роблять’:). удачі Вам!!
Платья Всем• 05 ноября 2024
все буде добре, керівник та ейч ар не тупі. Побачили в Вас потенціал. Почитайте щось ’вдохнавляющее’. Бажаю успіхів!
Ворожу на каві• 05 ноября 2024
абсолютно нормальна реакція. все буде добре.
автор ГейТуда • 05 ноября 2024
Ответ дляПлатья Всем
Що порадите почитати?
Грушки-яблочки• 05 ноября 2024
Поздравляю!
Раз вас взяли, значит справитесь!

Понятно, что поначалу будет мандраж, но постепенно втянетесь и все пройдет и будет хорошо
автор ГейТуда • 05 ноября 2024
Ответ дляКусман Сиру

Дякую!
Платья Всем• 05 ноября 2024
ой, давно вже не читаю, я стала керівником в компанії, в якій працювала, неочікувано та очолювала 7 років, пішла сама, бо у чоловіка змінилась сфера діяльності, я пішла за ним. Мене відпускати не хотіли. Тому, якщо Ви працевита, відповідальна, не обов´язково все знати та бути супер профі, все буде добре. Навіть, якщо з колективу не всі Вас сприймуть як керівника. Але обтесаетесь (не знаю як на укр.) :))
Куколка-мяуколка• 05 ноября 2024
Ответ дляПлатья Всем
Ейчари здебільшого занадто тупі.
Морожена_курка• 05 ноября 2024
Все буде ок, якщо запропонували - значить все-ж бачать, що можете) Сумніваюсь, що ваш керівник й hr дурні :D
Тому менше переймайтеся, адже це буде тільки заважати) Хоча я розумію, що важко не перейматись)
У вас буде багато підлеглих?
Платья Всем• 05 ноября 2024
Ответ дляКуколка-мяуколка
Ейчари здебільшого занадто тупі.
погоджуюсь))
але ж керівник теж провівів співбесіду
Морожена_курка• 05 ноября 2024
Ответ дляКуколка-мяуколка
Ейчари здебільшого занадто тупі.
Не усі, на щастя. Але так) лайно трапляється
автор ГейТуда • 05 ноября 2024
Ответ дляМорожена_курка
У вас буде багато підлеглих?
Та підлеглих буде не багато, 4, але задачі масштабні, якщо половину виконаю, то буде круто. Досвід буде колосальний
Морожена_курка• 05 ноября 2024
Ответ дляГейТуда
Вам потрібна роад мапа і чіткий план дій + розбити все це на кілька глобальних завдань, а тоді уже кожне завдання розписувати по порядку, що і в які терміни потрібно зробити. Особливо, як є КПІ.
автор ГейТуда • 05 ноября 2024
Ответ дляКуколка-мяуколка
Ейчари здебільшого занадто тупі.
У мене проводила співбесіду дуже приємна та розумна пані, власник і керівник в одній особі теж дуже приємний.
бифидобактерияЖоржик• 05 ноября 2024
Ответ дляКусман Сиру

страшно - значить треба йти

Нам надо разделиться(С)
Куколка-мяуколка• 05 ноября 2024
Ответ дляПлатья Всем
погоджуюсь))
але ж керівник теж провівів співбесіду
Так,я завжди напряму контактую з керівництвом,коли пропоную людину.Я гарантую їм відсутність проблем і високий професіоналізм.
Дуже багато людей просто не знають як себе поводити на співбесіді .Вони знають свою справу,а от ’правильно ’відповідати не завжди вміють.´).
Було вже багато таких випадків,коли людина йшла через ейчара, і її завертали Потім мені дзвонили і питали,то де ж та людина що ти обіцяла.Керівництво навіть не знало що хтось там приходив.
Йде напряму до керівництва,приймають,потім завжди дякують при зустрічі)
Дюйм оф о4ка• 05 ноября 2024
Авторе, підтримаю вас)
я також отримала офер 1 листопада, правда перехід всередині організації, але в самий крутий операційний відділ. Теж трохи переживаю, проскакують думки, що не справлюсь, але відкидаю їх і вірю в себе.
І вам бажаю вірити в себе
Чаклунка-ведунка• 05 ноября 2024
Вітаю! Ваші емоції зрозумілі, але ви впораєтесь, це зріст і ви молодець, відсвяткуйте!
И.О. человека• 05 ноября 2024
Поздравляю,умничка, значит вы себя недооцениваете. Тревога это нормально
Прямо сейчас представьте,что вы уже успешны на вашей новой должности, все у вас хорошо, со всем справились. Красиво? Держите эту картинку.
вре_Динка• 05 ноября 2024
ну як не впораєтеся зробите крок назад - зато ви спробували.
краще спробувати і пожаліти, ніж не спробувати і жаліти
Сиреневая цапля• 05 ноября 2024
Я уверена что такое было У ВСЕХ
Просто работу менять стремно
А с повышением - и подавно.
Но все же живут, растут, продвигаются. Значит и у вас получится :))
автор ГейТуда • 05 ноября 2024
Ответ дляКуколка-мяуколка
В мене і з ейчаром і з власником співбесіда була, з ейчаром спілкувались майже 1,5 години, дуже цікаво.
автор ГейТуда • 05 ноября 2024
Ответ дляДюйм оф о4ка
Авторе, підтримаю вас)
І вам бажаю вірити в себе
Дякую, я про це мріяла, вивчала багато літератури про керування людьми, побудову структури, постановку завдань, мотивацію, але практики не маю.
автор ГейТуда • 05 ноября 2024
Дівчата, дякую вам всім за підтримку, добре, що ви є! Нехай у вас все складеться якнайкраще!
Куколка-мяуколка• 05 ноября 2024
Ответ дляГейТуда
То ви вже працюєте в тій компанії,це інше.Тут я взагалі не знаю про що розмовляти з ейчаром.Керівника достатньо
А от коли приходить нова людина- незнайома ,ейчари дуже часто роблять невірні висновки.Особливо часто це там,де розглядають суто технічних спеціалістів
автор ГейТуда • 05 ноября 2024
Ответ дляКуколка-мяуколка
Ні, я в старості написала, там де працюю, немає розвитку, це, нова компанія і сфера нова.
Цветов Мне срочно• 05 ноября 2024
Бажаю успіхів, у вас все вийде.
Куколка-мяуколка• 05 ноября 2024
Ответ дляГейТуда
Вибачте неуважно прочитала.
Сірничок• 05 ноября 2024
Ответ дляДюйм оф о4ка
Авторе, підтримаю вас)
І вам бажаю вірити в себе
Народе, а що конкретно ви робите? Читаю про ваші офери, відділи і задачі - і дивуюся. Вашу роботу можна якось словами розказати?
Я все дитинство маму, інженерку на заводі, допитувала: що ти робиш на роботі? Нормальної відповіді так і не отримала. От вчитель вчить, журналіст статті пише, продаваць продає. А ви що робите?
Дюйм оф о4ка• 05 ноября 2024
Ответ дляСірничок
Цікаве питання) в різних компаніях дуже багато різних посад.
Ну наприклад я займаюсь соціальним проектом, в гуманітарній організації, точніше допомогою іноземцям, які через проблеми з документами не можуть виїхати з України.