ГейТуда• 05 ноября 2024
Отримала оффер, забулась мрія, але страшно.
Хотіла підвищення, в компанії де працюю, це не можливо, пройшла дві співбесіди, ейч ар і керівник. Отримала оффер, все гуд, але внутрішня тривога, що не впораюсь, бо не маю керівного досвіду. Роботодавцю казала про те, що не маю досвіду, але хочу рости, в мене повірили. Зараз якось ніяково. У вас теж так було?
IQ 80• 05 ноября 2024
Ответ дляСірничок
Народе, а що конкретно ви робите? Читаю про ваші офери, відділи і задачі - і дивуюся. Вашу роботу можна якось словами розказати?
Я все дитинство маму, інженерку на заводі, допитувала: що ти робиш на роботі? Нормальної відповіді так і не отримала. От вчитель вчить, журналіст статті пише, продаваць продає. А ви що робите?
юрист, адвокат, стала керівником юр.фірми, в якій працювала.