МЧСница• 05 ноября 2024

Порадьте дієву косметику)

Усім привіт. Мені 39. Має комбі шкіру. Користуюсь косметикою фірми purito. В принципі нею задоволена, але хочеться спробувати щось нове. Порадьте будь ласка дієву косметику з хорошим складом. А головне щоб працювала.
Пез Году Неделя• 05 ноября 2024
Крем нивея софт. От него никаких неприятных сюрпризов.
Я только за!• 05 ноября 2024
Я зараз в основному користуюсь корейською та японською косметикою, подобається SKII, але ціни просто космос(
Тому маю деякі засоби лише і решта - Корея: skintific, Beauty of joseon, round lab тощо
Бандитка Сью• 05 ноября 2024
Працювала як? Зволоження і живлення?
Мусик Пусик• 05 ноября 2024
підіть до косметолога та підберіть якусь ізраільську косметику, або тут на кідстафі багато на розлив holy land, academie, renew, christina. Корея нашому типу обличчя не підходить, імхо
Творог для розжига• 05 ноября 2024
Чтоб полы вам мыла или курочку запекала? Конкретизируйте трудовые задачи
ХвостПистолетом• 05 ноября 2024
Результати бачила тільки від elemis i histomer
ЛісАпетная• 05 ноября 2024
Ответ дляМусик Пусик
Ви що! Там же треба платити гроші за консультацію, а тут тьоткі через монітор відчують все і порадять.
Балаболка• 05 ноября 2024
Ответ дляЛісАпетная
Мені не підійшло нічого з вибору косметолога, наприклад. Майже вся моя косметика це мій індивідуальний підбір методом спроб та помилок
Там-тарарам• 05 ноября 2024
Смотря какие задачи вы ставите для косметики
И в зависимости от этого подбирать активы, ретинол, витамин с, пептиды и тд
Дальше смотрите на ваши финансы, рабочее можно найти и в обаджи и в зе ординари
Вумна вутка• 06 ноября 2024
Третик купіть і не морочте голову. Буде антиедж, але почитайте, як правильно вводити цей догляд та купіть санскрін гарний та поживний крем
автор МЧСница • 06 ноября 2024
Ответ дляБандитка Сью
Працювала як? Зволоження і живлення?
Так
автор МЧСница • 06 ноября 2024
Ответ дляМусик Пусик
Ви читали склад тієї косметики? Ваші косметологи парять те на чому можна заробляти
автор МЧСница • 06 ноября 2024
Ответ дляЛісАпетная
Вам видніше. Якщо толкового нічого написати не можете , пройдіть мимо