Секс-Бомба• 06 ноября 2024
Через сколько после полоскания декасаном можно пить?
И есть. Подозрение на ангину
Статус Ква• 06 ноября 2024
Вопрос риторический. Потому что декасан не предусмотрен для полоскания.
Скажений гудзик• 06 ноября 2024
Декасан не разводить,набрать на один глоток,полоскать 1 мин.Минут 20-30 не есть/пить.
Молчунья• 06 ноября 2024
Ответ дляflekder
не выдумывайте
Це розчин для дезінфекції поверхонь. Але ніхто не забороняє його пити, їсти, полоскати та ще що там. Всі дорослі люди, вміють читати і гуглити.
Не против• 06 ноября 2024
Ответ дляМолчунья
Ви забули ще про спринцювання і інгаляції. Універсальна штука. Особливо, коли ним дітей лікують