Пожарник• 06 ноября 2024
Вирішила по 8 годин в день щось робити
Скільки часу ви проводите подуктивно?
Робота, коли ви працюєте, а не зависаєте в стрічках інсти, зустрічі робочі, відправки, закупка продуктів, збори дітей в школу, навчання, прибирання, хоббі, спорт, книги, краса: мейкап, манікюр і тд
Я розумію що в кожного по різному
Але обієнтовно
Скільки годин в день раціонально витрачати з користю, а скільки можна профукати на інсту і тік ток та інше.
У мене 4 години продуктивно, а 12 тік ток, інста, і форуми.
Вирішила хоча б 8 витрачати на користь. Спорт, англ, книги, хоббі, робота.
Нормально 8 годин? Як по вашому?
Я розумію що в кожного по різному
Але обієнтовно
Нормально 8 годин? Як по вашому?
Пожарник
• 10 ноября 2024
Ответ дляЛатвийские_Номера
Я читаю. Пишаюся та надихаюся вами. Теж так хочу.
Ой, дякую)
Так приємно ❤️
Я стільки років шукала підхід, як змінити життя.
Писала пукнти, to do списки із завданнями.
А енергіі не вистачало на це. Зараз просто хочу розігнати енергію, розгребсти з завали без чіткого плану:
Раніше я писала:
Спорт, 10 тис кроків, англійська, книга, курс, робота, прибирання, правильне харчуванняі тд
Від такого списку відчувається тиск, і енергія падає.
І як тільки кілька пунктків не вдається виконати, я вже все кидаю і вирішую, що завтра зроблю ідеально))
Зараз жодних планів просто 8 годин робити все що хочу, але корисне. Не хочу прибирати, не прибираю, можна сісти малювати весь день, дивитися з донькою фільми, читати книгу.
Головне з користю
Але коли я перестала себе змушувати, що спорт, треба прибирати, що я мушу це зробити.
Зняла цей тиск і енергія є. Я прибираю щодня по трохи, бо хочеться.
Не хочу перфекціонізму.
Просто 8 годин і спостерігати як все змінюється.
А якщо не вдасться 8 годин, то і 5-6 буде ок, я ж їх додаю. Тому «згоріла хата, гори і сарай» не буде)
Сьогодні було 9:40 годин. В дитини температура, то ж я весь день провела з нею.
Коли вона спала, трохи помалювала, почитала книгу, повчила англійську.
Так приємно ❤️
Раніше я писала:
Головне з користю
Не хочу перфекціонізму.
Пожарник
• 10 ноября 2024
Пейзаж на курсі малювання
Пейзажі не вмію взагалі)
Часто кидаю на пів шляху, і все.
А тут сіла і домалювала. Будь що буде. Яке вже вийде.
Завтра ще підправлю,свіжим оком гляну
Пейзажі не вмію взагалі)
Часто кидаю на пів шляху, і все.
Завтра ще підправлю,свіжим оком гляну
Латвийские_Номера• 10 ноября 2024
Ответ дляПожарник
7:24 продуктивного часу є. Ще 30 хв на велотренажер і перед сном книгу читаю цікаву.
Ну ще не можу поставити ✅
Збираюся лише. Повечеряла годину тому, зараз буду крутити
Ну ще не можу поставити ✅
Підскажіть, будь ласка, що це за програма для рахунку продуктивного часу? Мені треба теж таку)
Дякую
ПриснитсяЖЕ• 10 ноября 2024
Ответ дляЛатвийские_Номера
Дякую
Присоединяюсь к вопросу)
Пожарник
• 10 ноября 2024
Ответ дляЛатвийские_Номера
Дякую
Секундомір 😂
Зупиняю, якщо заходжу сюди чи в інсту, чи просто говорю по тел, п‘ю каву з чоловіком, їм. І включаю якщо: вчу англ, читаю, мию/прибираю, готую, малюю, гуляю (кроки), спорт і тд
Сьогодні за 46 хв встигла: ранковий душ, догляд, сніданки, (коли снідаємо виключаю), порядок і чистота на кухні, склала Пмм, погодувала котів. Виявляється так багато можна встигнути за 46 хв
Пожарник
• 10 ноября 2024
Латвийские_Номера• 11 ноября 2024
Ответ дляПожарник
Допрацювала. З моїм ніяким досвідом по пейзажам, мені подобається в цілому
Вийшла красива картина. Ви молодець. Пейзажі без досвіду, а в загальному ви малюєте? Є ще якісь роботи які можете показати? Я так розумію, що це з того курсу проплаченого, котрий не малювався. От і настав його час). Не зупиняється.
Пожарник
• 11 ноября 2024
Ответ дляЛатвийские_Номера
Дякую)
Все так і є. Я купила річну підписку, перші три місяці малювала, а потім закинула)
До прикладу такі
Пожарник
• 11 ноября 2024
Учора всього 6:23 активного часу
Але + дивилася з донькою фільм, без телефону. А це також ок, проведений час разом)
Я настільки залежна, що я навіть фільм/серіал дивилася гортаючи стрічку, втрачаючи суть про, що фільм і казала «якийсь він не дуже» 😀
Прибрала в шафі з крупами.
Навіть маючи банки для організаціі, в мене все одно бардак.
Зараз всюди порядок (не в шафах, в шафах ще є робота), навіть подумала, що можна купувати додому квіти
Завжди подобалося, коли купують у вазу свіжі квіти. Я також нарізала із маминого саду, але купувати не купувала.
Не бачила сенсу, бо вдома завжди такий хаос.
Зараз думаю купити.
Вага 64 стоїть і все.
Напевно додаткову енергію яку я витрачаю я десь під‘їдаю.
Але як вже є. Не буду ускладнювати собі життя, хай іде як іде.
Прибрала в шафі з крупами.
Зараз думаю купити.
Вага 64 стоїть і все.
Бабуся мороз• 12 ноября 2024
Ответ дляПожарник
Изначально было лучше, но тени😀
Пожарник
• 12 ноября 2024
Ответ дляБабуся мороз
Изначально было лучше, но тени😀
Хіба попередньо було краще?
Я тільки протерла круглий контур сонця, бо його краї не повинні бути такі чіткі. Трохи додала фарб у промінь.
Ну і зробила якусь траву
До і після
Ну і зробила якусь траву
До і після
Пожарник
• 12 ноября 2024
Учора 8:05
Знову ж таки весь час пішов на прибирання, та навчання (інший курс, не малювання). Трохи на шопінг: купила новорічних прикрас на алі. (Це не враховувала в активні години, звісно)
Вирішила не ставити собі планів на що саме витрачати 8 годин, бо досі написання пунктів і задач вело до невдач.
Роблю, що хочеться
Вдома скоро більше не буде що робити))
Роблю, що хочеться
Вдома скоро більше не буде що робити))
Латвийские_Номера• 13 ноября 2024
Дуже мотивуюче. Намагаюся за вашим методом, але в мене поки сумні результати. Хочу спитати про режим сну. О котрій ви починаєте свій день і коли лягаєте спати?
Головне, не зупиняйтеся) Я чекаю на ваші звіти щодня і мрію наздогнати, а може й перевищити ваші показники.
Пожарник
• 13 ноября 2024
Ответ дляЛатвийские_Номера
Дуже дякую за підтримку❤️
Учора 7 годин.
Ніякого режиму нема, раніше, місяць тому був: в 11 засинала, в 6:45 вставала збирати доньку до школи.
Зараз дистанційне, і донька температурила, то ніякого режиму, ще і прокидалася кожні 2 години міряла температуру.
Режими - це додаткові рамки, які я ставити поки не хочу.
Боюся себе «злякати» і повернутися знову до надмірного зависання в інтернеті)
Учора 7 годин.
Пожарник
• 14 ноября 2024
Учора 5:14 годин. Можливо і більше, забувала включати таймер.
Учора був найважчий день цього року, дуже складна ситуація, яка потребує часу для прицняття чи вирішення. Ще не зрозуміло.
Багато часу шукала на порадниці відповіді на ці запитання.
Латвийские_Номера• 16 ноября 2024
Автор, як ваші успіхи? Вже замовляєте піжамку? В мене не вистачає сили волі, пару днів намагалася бути активною і не сидіти в телефоні. Навіть записалася на майстер клас з акварелі, побачила такий саме малюнок і захотілося спробувати. Але зараз знову сиджу до другої години вночі і просто гортаю всяку фігню. За день встигаю лише поїсти і прибрати за котом. Бажань нуль. Настрій мінусовий. Ще й ці короткі похмурі дні гнітять.
Пожарник
• 16 ноября 2024
Ответ дляЛатвийские_Номера
Сьогодні поїхала в іншу область з чоловіком і не можу рахувати. Зайшла в інтернет поки він по роботі справи вирішує. В дорозі милуюся природою. Їхати 3 години туди і назад.
По 5-6 активних годир маю, а в інтернеті шукаю інформацію про лікування батька.
Не можу обмежувати цей час, бо він реально на важливе іде. Іноді можу залипнути і почитати іншу тему на 1-2 хв але зупиняю себе.
Читаю важливе. На відпочинок книга, курс про естетику, фільм, час з сім‘єю.
Не залипання в мережах
А от про лікування читаю, на форумі багато цінного.
Не залипання в мережах
Пожарник
• 16 ноября 2024
Ответ дляЛатвийские_Номера
Шукала піжамки, але принти не подобаються. Ці піжами я купувала з 2012 року. Найпопулярніша рожево-біла смужка виявилася найгіршою по якості.
Хоча склад одинаковий фланель і тільки.
То ж і не знаю. Обираю, але не обрала. Можливо спочатку куплю біркенштоки арізона на ЧП)
Хоча склад одинаковий фланель і тільки.
Пожарник
• 16 ноября 2024
Ответ дляЛатвийские_Номера
Настрій і в мене не дуже, але я тримаюся.
Намагаюся щодня щось робити, і класно як життя змінюється.
Манікюр сама собі зробила. 3 години робила😀 Руки в мороз обвіртються
Малювала з дитиною левика на дитячому курсі. Це мій)
Не здаємося, скоро Різдво, час свят 💫
Я думала вже ніхто не читає, то не писала.
Якщо читаєте, то писатиму)
Не здаємося, скоро Різдво, час свят 💫
Якщо читаєте, то писатиму)
Латвийские_Номера• 16 ноября 2024
Ответ дляПожарник
Не здаємося, скоро Різдво, час свят 💫
Якщо читаєте, то писатиму)
Не здаємося, скоро Різдво, час свят 💫
Якщо читаєте, то писатиму)
Я читаю. Щодня чекаю на повідомлення, бо це надихає і мене теж на якісь дії, на щось корисне. Ви як приклад для мене. І я радію вашим досягненням. Все, що робите, красиво і зі смаком виходить.
Пожарник
• 18 ноября 2024
Сьогодні кілька годин прасувала і слухала натхненні відео на ютубі. Бо назбиралося багато одягу, а якщо знову будуть відключення по 16 годин, як влітку, то будемо ходити в непопрасованому))
Вчила англійську, закупила продуктів на тиждень. Зазвичай купую щодня, але так багато витрачається в магазинчиках поряд, що заїхали в АТБ і накупували багато. Подивлюся чи так вигідніше. Там багато акцій..
Учора розміщала оголошення, і почала знову вести робочий інстаграм. Чи буде користь не знаю. Побачу..
В інтернеті сиджу мало, але сплю погано, забуваю влючати і виключати секундомір.
Тримаюся)
Не малювала знову давно, можливо завтра знайдеться час..
Ще планую на завтра пересадку деяких кімнатних квітів. Листопад - не найкращий час, але як раніше не зробила то хоч зараз.
Поки більше нема про що писати.
Тримаюся)
Поки більше нема про що писати.
Латвийские_Номера• 18 ноября 2024
У вас справно все виходить. Молодчинка! Тримайтеся.
Я прокидаюся щодня в однаковий час, тому фіксую з таймером самі байдики. Ввечері перед сном просто відкидаю цей час від загальної активності. Так простіше. І додатково дисциплінує, коли бачу, як швидко спливають хвилинки, поки ти на одну мить заглянула в інсту). Намагаюся, щоб цей показник щодня ставав менше, хоча б на декілька хвилин. Але якось дивно все рівно - наче й менше сиджу в телефоні, та, як і раніше, не встигаю нічого. Швидко втомлююся. Короткі дні - це моя біда. Не люблю листопад ще з дитинства.
Пожарник
• 20 ноября 2024
Ответ дляЛатвийские_Номера
Ваш варіант - також вихід)
Я забуваю включати таймер. Записано 4:28, але насправді приблизно +2 а то і 3 години точно можна додати.
Зробила генеральне прибирання спальні, сьогодні лише попрасувати тюль
Пересадила квіти
День справді короткий, тому після 5 вже здається наче кінець дня, втома, відпочивати пора)
На такий варіант є ідея читати, вчитися, малювати, включити корисне відео, курс, дуолінго, та хоча б кіно і покласти телефон далеко від себе.
Я не проти часу в інтернеті як такого.
Я просто пам‘ятаю своє дитиниство, які ми були креативні діти, винахідливі. Вміли самі себе розважити, придумати як гратися. Все було так цікаво і весело!
А зараз діти не знають що робити коли сів телефон.
Та і дорослі також.
Ми тоді також відпочивали, щовечора батьки дивилися телік, я також зі школи бігла на Беверлі Хілз. Дика роза, Династія)
Я це все застала.
З інтернетом дуже багато плюсів: підтримка звязку звязку знайомими і друзями чи рідними які далеко, фільми,серіали (не по серії і не в конкретний час, а будь коли, вау😀) музика, книги, поради тут можна спитати. Рецепти різні з відео, які хочеш, не Висоцька як колись (як ми це могли дивитися?). Не потрібно купувати журнали мод, все можна дивитися онлайн. +Онлайн закордоний шопінг, а не те що у наш час продавали на базарі.
Інтернет - не телік, що показують те і дивишся, а все обираєш сам.
В інтернеті можна навіть навчатися: англійська чи будь яка мова, навчатися малювати, фотографувати, є онлайн курси, платні і безкоштовні.
Це море можливостей!
Але ми точно користуємося можливостями?
Я наприклад не вчила нічого, я любила просто витрачати час.
Коли чекаєш когось, стоїш в черзі скоротати час - це навіть класно.
Але люди настільки прив‘язалися, що витрачають туди більшу половину життя в інтернеті. Замість часу з рідними, з дітьми. В кафе подруги сидять в телефонах, або без кінця себе фотографують.
Треба знайти золоту середину і жити в реальності + користуватися можливостями.
Я щодня видаляю підписки в інстаграмі. Хочу зменшити їх до найкорисніших.
Тік ток взагалі не заходжу.
На порадниці цікаві теми кидаю в закладки.
і читаю у вільний час вечорами, коли і так темно і час відпочинку.
Головне дозувати.
Пересадила квіти
Я не проти часу в інтернеті як такого.
Та і дорослі також.
Я це все застала.
Це море можливостей!
Але ми точно користуємося можливостями?
Тік ток взагалі не заходжу.
Головне дозувати.