Пожарник• 06 ноября в 15:12
Вирішила по 8 годин в день щось робити
Скільки часу ви проводите подуктивно?
Робота, коли ви працюєте, а не зависаєте в стрічках інсти, зустрічі робочі, відправки, закупка продуктів, збори дітей в школу, навчання, прибирання, хоббі, спорт, книги, краса: мейкап, манікюр і тд
Я розумію що в кожного по різному
Але обієнтовно
Скільки годин в день раціонально витрачати з користю, а скільки можна профукати на інсту і тік ток та інше.
У мене 4 години продуктивно, а 12 тік ток, інста, і форуми.
Вирішила хоча б 8 витрачати на користь. Спорт, англ, книги, хоббі, робота.
Нормально 8 годин? Як по вашому?
Я розумію що в кожного по різному
Але обієнтовно
Нормально 8 годин? Як по вашому?
Топтунша• 06 ноября в 15:15
я щось роблю, а в навушниках слухаю прямі ефірі з інстаграма. або щось інше слухаю. лекції і так далі
Пожарник
• 06 ноября в 15:16
Для мотиваціі за кожні 56 годин буду собі купувати подарунок.
Піжаму ВС хочу
Пожарник
• 06 ноября в 15:15
Ответ дляТоптунша
Ну ви щось робите. А я лежу..
Коли я щось роблю і слузаю ефіри, то це не прокрастанація, а все ж час з користю, робота. Труд
Топтунша• 06 ноября в 15:16
Ответ дляПожарник
Ну ви щось робите. А я лежу..
я взагалі рідко лежу.. нема часу на це
Пожарник
• 06 ноября в 15:17
Ответ дляТоптунша
я взагалі рідко лежу.. нема часу на це
Молодець❤️
А я мрію про одне життя, живу іншим, і нічого не роблю щоб жити життям по яке мрію. Нічого. Тік ток, інста, багато кави..
Хочу змін
Щось не спиться• 06 ноября в 15:21
Ответ дляПожарник
Молодець❤️
Хочу змін
И вы решили начать изменения с того, что сменили тикток на Советчицу?
Руда ліса• 06 ноября в 15:21
Працюю 8 год. На дорогу витрачаю 2 год в день. Сплю 8 год. Домашні справи до 2-3 год в день.
Кумедна• 06 ноября в 15:22
Ответ дляПожарник
Молодець❤️
Хочу змін
Вийдіть на роботу, там є стимул, гроші. А ще, як не робите звільняють)
Я на роботі встигаю все раніше зробити, просто сижу, роблю вигляд, що зайнята, а то нагрузять. Але буває, що не піднімаю голови і до 18.
Пожарник
• 06 ноября в 15:24
Ответ дляЩось не спиться
Ні, навпаки. Чекаю відповідей, що люди працюють більше ніж 8 годин продуктивно і не зливають життя в інтернет) і це придастьь мені ще більше натхнення
Приму в дар• 06 ноября в 15:26
Ответ дляПожарник
Молодець❤️
Хочу змін
Удалить инста
Топтунша• 06 ноября в 15:26
Ответ дляПожарник
Молодець❤️
Хочу змін
пробуйте щось робити невеликими кроками. і можете навіть по таймеру. 15 хв поробили щось, пішли в інет на кілька хвилин, потім знов 15 хв роботи і так далі...
Голова колгоспу• 06 ноября в 15:27
Ответ дляПожарник
Піжаму ВС хочу
класс))
метод, правда, подходит не всем..
Голова колгоспу• 06 ноября в 15:27
Ответ дляКотя_люлю
Я зависаю тільки на стрічках Советчицы
точно. потому захожу раз дней в пять ибо полдня долой))
Котя_люлю• 06 ноября в 15:28
Ответ дляГолова колгоспу
Я каждый день. Чтоб быть в курсе всех новостей.
Зоркая Зорро• 06 ноября в 15:29
В інсті не зареєстрована, тік-ток іноді дивлюся з фейсбука, практично весь вільний час витрачаю на читання. Подруги радять влаштовувати особисте життя, часікі то тікають, 45 ось в наступному місяці, а мені як ото ходити по тих побаченнях та строїти з себе нолрмальну то я краще книжку почитаю.
Пожарник
• 06 ноября в 15:30
Ответ дляГолова колгоспу
класс))
метод, правда, подходит не всем..
У мене синдром відкладеного життя.
Я накупую спортивного одягу, велотренажер, гантелі, рещинки і не роблю.
Маски, креми, і тд і не роблю. А купуючи таке натхнення «предвкушение» що я буду гарна, і тд. А там ніфіга. Косметику - та яке там.
Прийняла рішення що все, досить.
Зараз просто з маскою лежу, а так буду заходити після того коли продуктивно попрацюю)
Прийняла рішення що все, досить.
Чемодан-Вокзал-Майами• 06 ноября в 15:31
Ответ дляПожарник
Піжаму ВС хочу
Ваша мотивація до вечора стухне ))) скільки цих понеділків було з дієтами 😂
Пожарник
• 06 ноября в 15:32
Ответ дляЗоркая Зорро
Моїй гінекологині 41.
Сьогодні виклала осінню фотосессію.. хоч діти в неі дорослі, але яка вона гарна і надихаюча. Така красуня.. худенька, доглянута, стильна.
Хочеться і собі таких фото і такою бути, і когось надихнути)
Буду! Чесне слово! )
Чемодан-Вокзал-Майами• 06 ноября в 15:32
Ответ дляЗоркая Зорро
Строїти з себе нормальну 😂😂😂
Клас
Пожарник
• 06 ноября в 15:34
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Я буду відписуватися тут. Навіть коли тема затихне. Раз в день протягом місяця)
Хоч для сорому, якщо не робитиму.
Молчалка• 06 ноября в 15:37
Ответ дляПожарник
разве что на низкоквалифицированных работах. все, где надо думать, можно сделать за полтора-два часа, и это если дедлайн и писец, в остальное время прокрастинировать, паниковать, отдыхать, искать вдохновение и т.д.
Молчалка• 06 ноября в 15:38
Ответ дляПожарник
Хоч для сорому, якщо не робитиму.
а где Вы деньги зарабатываете сейчас, или мужчина содержит?
Пожарник
• 06 ноября в 15:43
Ответ дляМолчалка
Муж
Пожарник
• 06 ноября в 15:47
Якби я 14 годин витрачала продуктивно, в мене був би і заробіток, і непогана англ, і досягнення в хоббі, ідеальний порядок вдома, краса, стиль, фігура. А я..
ну я вирішила змінити це.
Зламати систему😂
ну я вирішила змінити це.
Зламати систему😂
Пожарник
• 06 ноября в 15:49
Хочу з онлайн вийти в реальне життя. То ж реальні зустрічі з подругою за кавою - це ок. А переписка мінімум