Какие же они все мерзкие 🤢
То поносили того Трампа, теперь муралы 😂🤪
Vlada-Maria• 06 ноября 2024
Ответ дляМанула
Напевно буде з нового профілю вже писати ))
Тю, ніби їй,вперше))))
Ответ дляAksinia 111
А кто нам давал деньги ? Нам давали помощь оружием, которое изготовило западное впк .
’В пакет помощи на ....млн дол входит : ’ и перечисление оружия.
’Он прекратит давать ’ зарабатывать млн долл западной военной промышленности ?
То ще не подали голос ті 3 спонсора його кампанії, власники впк сша
Зараз зайняті потужностями, спонсоровані с бюджету сша по українсткій програмі. Там ще на рік і більше замовлень
Ответ дляAksinia 111
А экономика наша как живёт?)
Bransoletka• 06 ноября 2024
Ответ дляtrickywicky
Маня ждёт указаний и новую методичку, видимо )
Маня мовчить, бо в борг не буде працювати. А гроші тепер їй не платитимуть
frumoasa17• 06 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
У них є ще черга наляканих, які принесуть гроші ззовні, а не перекладання з однієї кишені в іншу в середині країни.
Одяг та сумки• 06 ноября 2024
ну так если не лизать зад трампа. то лизать зад раше будем- что вы предлагаете?
Одяг та сумки• 06 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Мати якусь гордість
яку? без зброї ви матимете гордість - який вже рік війни....а ви у сказці живете... Ви реально вважаєте без бабла запада, та без їх зброї ми матимем гордість?
Апель-синка• 06 ноября 2024
Ответ дляДева Мария
Короче этот мем , они поедут просить денежку у Трампа , ему на мемориал 😹
мемориалы для умерших. думаете, его таки грохнут до инаугурации?
Ответ дляBransoletka