Братья Капли• 06 ноября 2024
Ви носите шапку шапку з натурального матеріалу?
Повністю шерстяну, з домішкою вовни, чи повністю синтетичну?
Я тут с краю постою• 06 ноября 2024
Поки що ніяку не ношу. Сьогодні замовила тоненьку шапку Зару з 5% вовни.
Нога на ногу• 06 ноября 2024
Ответ дляЯ тут с краю постою
6% это по моему очень мало, вряд ли будет ощутимо
Нога на ногу• 06 ноября 2024
Ответ дляМамина корзиночка
100% кашемір, є парочка 100% меринос
Где вы такие покупаете?
Я тут с краю постою• 06 ноября 2024
Ответ дляНога на ногу
Це на зараз, тобто просто щоб вуха не мерзлі. На зиму в мене є тепла
Нога на ногу• 06 ноября 2024
А по теме, ношу одну 100% меринос и другую 50%мериноса и 50% акрила.
Мамина корзиночка• 06 ноября 2024
Ответ дляНога на ногу
Где вы такие покупаете?
Мені на замовлення вʼяже майстриня
Девальвация• 06 ноября 2024
Була кашемірова, супер . Я її десь загубила. Хочу зв´язати з якісної вовни
Луковая• 06 ноября 2024
В цьому році придбала бенетон 80% вовни 20% акрила, є hm кашемірова, бавовняні з невеликою домішкою поліестера з зари і вовна, кашемір і мохер від ансвера
Лорка-хлорка• 07 ноября 2024
Ответ дляНога на ногу
Где вы такие покупаете?
Покупаете пряжу и вяжете. За вечер
Несемо світло разом• 07 ноября 2024
Ношу. Повністю натуральну шерстяну. Пряжа італійська, сама в´яжу собі і для всієї сім´ї.
Значит надо• 07 ноября 2024
нет, и из синтетики норм греет, от шерсти голова чешется и очень жарко
Нога на ногу• 07 ноября 2024
Ответ дляЛорка-хлорка
Покупаете пряжу и вяжете. За вечер
Я не умею вязать